PDA

View Full Version : Преуморен, недоспал



Anonys
11-26-2013, 21:17
Здравейте, имам проблемче... Не си лягам на време, от 7 месвца несъм си легнал преди 22:30, а сутрин ставам за училище в 6:50, лягам по това време 23;30-00.. след като стана отивам на училище, ям като нямам особен апетит към обяд и вечвря, но ходя на фитнес и се измарям и там донякъде.. имам проблем, че ме боли кръста и имам леко изкривяване. Дори за един масаж намам време. След фитнеса се прибирам, уча и си върша работата, ако имам такава и в 7 излизам и към 10 се прибирам... Това ми е станало, като програма. На фона на това ядене, което правя до сега трябваше да съм 80 кг, а не да си дремя на 77.Май съня оказва влияние и върху това? Когати не сън се наспал(от доста време се случва) съм леко кисел и смешните ннеща не са ми смешни, нямам енергия.
Мечтата ми в момента е да отида на някъде далеч, където нама никой за 1 седмица. Какви могат да са последиците, ако продължавам така и какво бихте ме посъветвали? Мерси.
Изви ете за правописните грешки, от телефон съм.

heartshapedbox
11-26-2013, 21:22
Медитирай, даже и да е за 5-10 минути.

Anonys
11-26-2013, 21:26
Трябва ли да спазвам някакви глупости, защото мога да ссе концентрирам дълбоко по мой начин. Един път мислех, че са мкнали 5 минути, а бяха минсли 2 часа.

johnny.english.39589
11-26-2013, 22:38
Ами съня е най-важен, ако наистина се чустваш много недоспал през деня, отдели 1,30 - 2 часа следобяд да се наспиш, просто друг начин няма, или свикни да си лягаш преди 10 щом ставаш толкова рано. Ако продължаваш така години наред резултатите няма да са хубави гарантирам ти :). Сериозно ще ти повлияе на здравето. А и щом ходиш на фитнес трябва да спиш минимум 9 часа, за да могат мускулите да почиват и да растат големи :). Предлагам ти понеже вече става студено да си намалиш излизанията вечер, така и така ще се предпазваш от болести и вечер може да ходиш да тренираш, след училище не е най-удачния вариант. Слушаш цяла сутрин глупостите на даскалиците и веднага отиваш да блъскаш. Мисля че не става пич :). Успех :) Пиша ти от личен опит, защото и аз имах такъв проблем.

Cloud9
11-27-2013, 08:48
Свиквай-като станеш възрастен и имаш работа ще се чувстваш вечно така хаха

Anonys
11-27-2013, 11:00
Мерси за истинния хумор хаха.. На училище не се умарям много много, стоя си на стола 6 часа, после обядвам и към 2 на фитнес, дори се къпя там, за да имам достатъчно време. За излизанията вечер не стоя по принцип навън на студа, или ще съм нкъде на закрито или в приятелката ми. На обяд нямам време за сън. Единственото нещо, което ще се опитам да направя е да си легна днес в 8 и другите дни в 10-10:30

johnny.english.39589
11-27-2013, 16:29
Това като ти казах за излизанията не означаваше да стоиш навън, те болестите вървят навсякъде. Просто си намали времето което прекарваш като не си вкъщи. И да не се изморяваш като си в училище. айде моля ти се. 6 часа да стоиш на 1 и също място и да правиш 1 и също място си е 1 сериозно натоварване и още повече като си първа смяна. Може да пробваш да спиш в часовете, идва доста добре 1 сън 1 час - 2

maldini
11-27-2013, 16:58
Ами едното води до другото.. От недоспиването се чувстваш отпаднал и от там не можеш да направиш качествена тренировка и затова и не качваш килограми.
Излизай повече уикенда ,а през седмицата гледай да си лягаш към 10 :)

baby_baby
12-03-2013, 20:11
Свиквай-като станеш възрастен и имаш работа ще се чувстваш вечно така хаха

Много правилно знам какво е :D

По темата : Това да медитираш е добра идея както казаха по-горе