PDA

View Full Version : МОЛЯ , помогнете ми , трябва колкото се може по-бързо да стане това !



smiley__
11-27-2013, 14:55
Здравейте, ще ви разкажа на кратко какво се случи - Имах връзка с едно момче , той ме обича , както и аз него , но .. един ден срещнах един друг, започнахме да си говорим , да излизаме и така тръгнахме . Не знам защо направих тази грешка , при положение , че още имах чувства към предишното момче и сега съжалявам. Момчето разбра , че съм му '' изневерила '' и започна да ме обижда - че съжалява , че ме е срещнал , че съм курва , че съм не знам си каква , а му признах , че съм направила грешка и , че съм имала още чувства към него , не съм знаела какво ме е провокирало и не съм била аз .. знам , че може да са останали някакви чувства още към , дори и минимални. Обясних му всичко , че не съм искала да го направя , че съм сгрешила , че още го обичам , напомних му за спомените ни , но хем има може би още чувства , хем изпитва гняв и не иска да ме чуе.. МОЛЯ , кажете какво още да му кажа , за да размисли, какво още да му обесня.До тук му казах , че съм постъпила гадно , но и аз не знам защо , при положение , че още го обичам , но това не е достатъчно - моля помогнете ми , не искам да го загубя , искам да пооправя нещата , дори и да знам , че ще е трудно , обичам го .. знам , че съм сгрешила , но моля , не ме съдете , а ми помогнете :\ благодаря ви предварително :)

SonataArctica
11-27-2013, 15:01
Издънила си се - трябва да си поемеш последствията. Младежът има право да ти е ядосан. Кажи му какво чувсстваш и му обясни ситуацията. Глупаво е да казваш заучени неща. Трябва да го оставиш да обмисли ситуацията.

NikafNqkaf
11-27-2013, 17:39
щом си му изневерила, значи във връзката нещо е липсвало, за което си е виновен мъжа (В 90 процента от случаите), дай му време да се осъзнае и да премисли нещата, не го занимавай, не му пиши, не му звъни 2-3 дни, след което му се извини, но преди това обмисли точно какво те е подтикнало да постъпиш така, защото същото нещо ще се повтори и потрети, ако някой от вас не си вземе поука.

anonymous708973
11-27-2013, 17:53
До поста над мен: Хм, интересна логика, защо мъжът да е виновен в толкова голям процент от случаите?


Авторке, добре де, как така "тръгваш" с някого докато си с друг? В смисъл... не се ли притесняваш, че ще ви видят някъде заедно? Повечето хора изневеряват с целувка или секс, ама с ходене?

Той те е чул. Казала си всичко. Единственото, което можеш да направиш, е да му кажеш просто "Обичам те, съжалявам, искам да съм с теб и чакам да решиш дали ти искаш да си с мен". И чакаш.

leadyflame
11-27-2013, 20:42
Имайте малко уважение, бе.... после мъжете били не знам си какви, жените и те... ами така ще е като не оценявате и разсъждавате на момента, ще лапате мухите. При някои опит се иска, за да се осъзнае.

xXxPETYAxXx
11-27-2013, 21:41
В тази ситуация няма как да ти се помогне. Нали знаеш "Каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи!".

baby_baby
11-29-2013, 13:21
Изибщо не си обичала гаджето ти щом си му иневярявала направила си грешка но така е като не мислиш преди да правиш нещо