PDA

View Full Version : От коя книга е ?



Tonichkka
11-27-2013, 15:51
Здравейте! :)
Имам малко неточен въпрос.Бях прочела един статус във фейсбук,цитат от книга.Проблемът е ,че не запомних нито автора,нито заглавието...и най-лошото дори цитата.Спомням си само,че се говореше за някаква пропаст на тротоара. И беше доста дълуг.Бяха изброени доста дена. Имаше нещо,че първия ден не е видял,пропастта и е паднал в нея. На втория ден е забравил за нея и отново е паднал.После ,че е видял пропастта и засилил се е , но не е успял да мине. На следващия ден отново се е засилил,преминал е пропастта и бил толкова щастлив,че е започнал да подскача от радост и от подскоците е паднал отново в пропастта . И завършваше,че накрая е осъзнал колко по-лесно би било,ако мине от другия тротоар.
Знам ,че описанието ми не струва , но от няколко дена само си чудя как беше.Ако някой се сеща,ще съм безкрайно благодарна да ми каже цитата и книгата! Благодаря предварително и дано сте разбрали нещо! :D :) : )

ipshawty
12-26-2013, 13:15
http://chitanka.info/text/23683-osyznavane

Esicik
12-27-2013, 09:59
ако ти тр пояснение : това е книга с разкази които се четат много бързо, кратки разкази с хубав смисъл, няма да съжаляваш ;)