PDA

View Full Version : Психопат или ?



fama
11-27-2013, 20:36
Започвам с историята ми от последните месеци , наистина ако я прочетете моля дайте ми съвет и си кажете мнението какво според вас да направя и има ли смисъл за нещо повече да се прави ......
Всичко започна преди 9 месеца, когато бях на екскурзия с класа ми и там имаше момче, което бях харесвала преди сигурно 3-4 години , но той тогава не ме познаваше и като цяло нищо не стана. На екскурзията , прекарахме страхотни два дена , спахме заедно,държеше се много мило , прекрасно даже , не правихме нищо повече от това да се целуваме. Впоследстие разбрах че си имал приятелка от година, но той нищо не казваше за нея и когато се прибрахме е града ни, все едно не ме познаваше. А аз се бях привързала малко или много , но като разбрах че има приятелка и просто не се опитвах да правя нищо, нито да застана между тях. Оставих хубавите спомени назад и си продължих. След месец ми писа , писахме си точно два пъти абсолютно нищо повече от баналните ''какво става'' и поздрави с песни. След втория път, изненадващо бях блокирана без обяснение. От чдно училище сме и там никакво отразяване, нито обяснение по някакъв начин за това блокиране. Както и да е , оставих нещата така, не съм и очаквала нищо повече. Забравих го.
СЛед 7 месеца, ми пише от непознат профил и само с първите му думи, разбрах че е той . Имах такова усещане просто , не знам интуиция сигурно. Аз тогава не бях в града, и когато се върнах той ме чакаше да се видим , обясни ми че приятелката му ме блокирала , обичайните неща за момче под чехъл. Липсвала съм му. не ме бил забравил , дори и през това време , искал да бъде с мен. Аз ме можах да повярвам, че е възможно това да се случи и този човек да се появи макар и след малко, за някои, време. Виждахме се, два-три дена , на третия ден ме покани в тях и на мен ми стана ясно за какво е всичко това. Тогава аз спрях да му дигам, да му отговарям, блокирах и той спря да ме търси. до Преди месец, когато той пак ме потърси с цел да се видим, и може би според очакванията му за нещо повече. А през този месец, аз го виждах с приятелката му , как се целуват, прегръщат, обичат . Както и да е, отговорих му , видяхме се един път, пак много мило държание, обяснения в любов ( то една любовв) , искал да бъде с мен , не с нея, обичайните неща, знаете ги. До тогава, докато отново не се повдигна темата за ходенето в тях. Тогава на мен вече ми писна и му казах, че когато се осъзнае какво иска от мен , тогава да ме потърси . И че не съм играчка. И ето сега паккк...... звъни от непознати номера, а е блокиран за мен от всякъде, махнах и приятелите му и всички , които биха имали някакъв достъп до мен. Искал да ме види , липсвала съм му, не можело да сме продължавали така , искал ме , не знам си какво.. Останах изумена, как след толкова месеци, той не спира и не спира.
Всичко е за секса, за мен това е ясно. Аз няма да му го дам, въпроса не е в това. Въпроса е какво мислите вие за това държание ? Какво бихте направили на мое място?

Hayashi
11-27-2013, 20:50
Психопат сигурно не е, но определено е нагъл. Някои хора просто не разбират от не, дори и да им го навреш под носа. Продължавай да му отказваш, все ще се откаже. Аз бих затворила директно щом разбера, че е той.

SonataArctica
11-27-2013, 20:56
Приятелката му знае ли за всичко това?

fama
11-27-2013, 20:59
Аз не знаех, че е той , защото по принцип не дигам на непознати, но този път просто го направих. Много странно.
За приятелката му не знам, няма как да знам това.

anonymous708973
11-27-2013, 21:07
А защо не вземеш да й кажеш?
По принцип не окуражавам този тип месене във връзки, обаче пичът явно е такъв боклук, че приятелката му заслужава да знае.

AKJSDHLX
11-27-2013, 22:08
А защо не вземеш да й кажеш?
По принцип не окуражавам този тип месене във връзки, обаче пичът явно е такъв боклук, че приятелката му заслужава да знае.


съгласна съм. Говори с нея, обясни и всичко каквото е станало.Тя ще си прецени какво да прави, а ти по-добре спри всякакъв контакт с това момче.Дори и да му вдигнеш без да искаш, или изслушай глупостите му, или направо затвори, но не се виждай повече с него, няма смисъл..
Айде, успех!

psychopath
11-28-2013, 00:39
Помислих, че става дума за мен...

fire_magic
11-28-2013, 00:40
:D

Tsukuda_Hiroshi
11-28-2013, 06:32
А защо не вземеш да й кажеш?
По принцип не окуражавам този тип месене във връзки, обаче пичът явно е такъв боклук, че приятелката му заслужава да знае.

^ Тотално съгласен!!
+ това, отношението на въпросния е несериозно като цяло! Трябва да е идиот, за да си мисли, че ще му вържеш... Не може да ходи с нея, да продължава да ходи с нея, и... да ходи с нея, а да се обяснява колко много иска да е с теб! Като иска да е с теб - да я скъса и тогава да почне да ти се обяснява! Да покаже, че рискува да изпусне "сигурното", това което вече има, за да е с теб! Всичко останало е...
Абе келеш!! МАни го! Кажи на неговата мадама, че да му бие шута и тя, да остане от 2 стола на земята, да видиш тогава!! Напълно заслужено, според мен!

LadyDi
11-28-2013, 06:35
Помислих, че става дума за мен...

Не се разпозна в текста, нали?
Че и аз се притесних за теб ;)

OverDrive
11-28-2013, 09:48
Хахахахах обаче какво всички си мислите, че става дума за единия секс... Ако иска в продължение на толкова много време да правите секс трябва или да си ужасно яка или да си няма приятелка, която да си пляска. В случая второто е неприложимо, така че остава първото. Прецени сама дали е така. Ако не е така, значи може и да иска нещо друго. Защо не го попиташ дали иска да правите секс, а задаваш въпроса си тук?

SonataArctica
11-28-2013, 10:18
Хахахахах обаче какво всички си мислите, че става дума за единия секс... Ако иска в продължение на толкова много време да правите секс трябва или да си ужасно яка или да си няма приятелка, която да си пляска. В случая второто е неприложимо, така че остава първото. Прецени сама дали е така. Ако не е така, значи може и да иска нещо друго. Защо не го попиташ дали иска да правите секс, а задаваш въпроса си тук?

Айде бягай от тук с тези простотии. Иначе щях да предложа същото като PinkPan7her.

DarkTemplar
11-28-2013, 12:37
Психопат не. По-скоро прекалено нагъл и досаден типаж, който си е навил на пръста, че на всяка цена иска да те мине. Очевидно обаче не знае как да си поиска по подходящия начин, затова все удря на камък.

leadyflame
11-28-2013, 12:48
Значи само заради подхода му тя не му пуска!? За всяка ли се изисква правилно движение лъм целта, а не това, че може да е заради не приемането на подобен тип отношения?

DarkTemplar
11-28-2013, 13:00
Ами очевидно не е достатъчно убедителен в думите и действията си и не е успял да я привлече по начин, който да устройва и двамата. Явната му "игра на 2 фронта" влияе негативно на самоуважението й и докато постъпва така, тя няма да го приеме насериозно. Никой не обича да играе втора цигулка. С поведението си въпросния й дава абсолютно противоположни сигнали и я обърква. Тая тактика "появявам се през няколко месеца, казвам/правя съответните неща и после изчезвам" е абсурдна. Хора като него си имат нещо сигурно и макар тръпката да е отшумяла си държат на него, а в същото време си търсят и странични занимавки и забавления. Некоректно и егоистично е, но е факт.

Цялата история е доста миризлива, позитивното е, че момичето има принципи и държи на тях. Затова и не се поддава на манипулациите му.

leadyflame
11-28-2013, 13:20
За това говоря и аз, че ако човекът си има принципи, какъвто и подход да бива използвам то предполага се, че винаги ще бъде с отрицателен отклик.

DarkTemplar
11-28-2013, 13:33
За това говоря и аз, че ако човекът си има принципи, какъвто и подход да бива използвам то предполага се, че винаги ще бъде с отрицателен отклик.
Не съм съвсем убеден. Познавам доста омайни лъжци и от двата пола, които умеят да влизат под кожата на хората и умело ги манипулират.

leadyflame
11-28-2013, 13:47
Е, да, ама колко ли са хората притежаващи такова качество, така че мога да се съглася с това, че до голяма степен си зависи и от човека опражняващ манипулативността си умело, щото почти всеки си има слаби места, които биват ли напипани, става сложно.

DarkTemplar
11-28-2013, 13:53
Трудно е да се каже колко са, но подобни хора често хващат другите в моменти, когато са наистина уязвими, уцелват най-слабите им места и оттам нататък е ясно.

psychopath
11-28-2013, 13:57
Не се разпозна в текста, нали?
Че и аз се притесних за теб ;)

Путка ли ме наричаш?
Разпознах се в заглавието :Д

psychopath
11-28-2013, 14:01
Значи само заради подхода му тя не му пуска!? За всяка ли се изисква правилно движение лъм целта, а не това, че може да е заради не приемането на подобен тип отношения?
Стига глупости, ако й се обясня в любов, изчукам я и я зарежа, това не е ли тип подход, при който не е необходимо да се приема подобен тип взаимоотношения. : )

girlwithblueeyes
11-28-2013, 14:02
Кажи на приятелката му .

OverDrive
11-28-2013, 20:54
Ама хора вие какви мазни интриганти се извъдихте... Защо да се бърка след като и тя е виновна колкото и младежа. Ако толкова й е пречил защо е излизала с него, питам аз. Защо не му е казала, че не иска да има работа с обвързано момче? Защото й харесва да е желана или защото и тя харесва момъка, но се прави на интересна, защото самата тя не знае какво иска. Но добре да речем, че отиде при приятелката на момчето и й разкаже. Как ще се промени ситуацията за нея? Да, те ще скъсат, но той няма да престане да я търси, дори ще я търси все по-често. Като каже на другото момиче, вие драги интриганти, какво очаквате да стане, да го затвори в лудница, да го вкара в затвора или на друго място където няма да има възможност да "тормози" авторката?

SonataArctica
11-28-2013, 21:07
Защо не му е казала, че не иска да има работа с обвързано момче?
След като е разбрала, че е обвързан, авторката е спряла да контактува с него.

Защото й харесва да е желана или защото и тя харесва момъка, но се прави на интересна, защото самата тя не знае какво иска.
Просто ти си повърхностен и глупав. Нямаш основание да твърдиш това.

Но добре да речем, че отиде при приятелката на момчето и й разкаже. Как ще се промени ситуацията за нея? Да, те ще скъсат, но той няма да престане да я търси, дори ще я търси все по-често.
Може и нищо да не се промени за авторката, но за момичето с което ходи - да. Най-малкото ще направи нещо добро и ще и покаже колко е двуличен приятеля и.

Като каже на другото момиче, вие драги интриганти, какво очаквате да стане, да го затвори в лудница, да го вкара в затвора или на друго място където няма да има възможност да "тормози" авторката?
Ако продължи да го реже, той ще се откаже. Ако нещата станат сериозни може да се издаде ограничителна заповед. И да това е тормоз.

OverDrive
11-28-2013, 21:32
А ти, приятелю, какво шибано основание имаш да твърдиш, че аз съм глупав?!?! Това, че аз защитавам друга позиция значи ли, че съм глупав? А ти явно нямаш и бъкел идея от това как се издава ограничителна заповед и за какво. Това се случва всеки ден на множество хора, които обаче са по-смели и знаят как да решават проблемите си по различен начин освен чрез интригантстване. Истината е, че ако ми пукаше за теб би ми станало мъчно за теб и ограниченото ти мислене. Кажете й - първи клас, първи срок, лиглата на класа отива да каже на госпожата, че Иванчо я е ощипал по бузата. Аз лично ако разбера, че някой човек е отишъл да клюкари друг, бих се отвратил и бих спрял да контактувам с него во веки веков. И ти читателю драг, може да не си глупав, но определено не можеш да четеш. Прочети поста на авторката, в който тя казва, че се е видяла с него, въпреки че е видяла как те се " А през този месец, аз го виждах с приятелката му , как се целуват, прегръщат, обичат ." Следващото нещо е: "Както и да е, отговорих му , видяхме се един път, пак много мило държание, обяснения в любов ( то една любовв) , искал да бъде с мен , не с нея, обичайните неща, знаете ги.". Моля те сърдечно да не даваш повече нито едно определение на човек, защото очевидно не другите са с проблеми с четенето и разбирането, проблем, който би трябвало да е решен в ~3ти клас.

SonataArctica
11-28-2013, 21:43
Казах ако нещата станат сериозни. Лесно се подава жалба до полицията. Най-малкото ще бъде привикан и предупреден.
Момичето е излязло с него, тъй като се е била привързала към него и тогава може би и все още и е пукало за него.. Не защото е искала вниманието му.
Не виждам смисъл да споря с теб. Имаме две различни мнения по въпроса и не вярвам някое да се промени. Аз съм до тук. :)

seek&destroy
11-28-2013, 21:51
Пусни му. " И вълкът сит, и агнето цяло"

LadyDi
11-29-2013, 06:07
Путка ли ме наричаш?
Никога!

102
11-29-2013, 07:20
"Психопат или цикъл" :D

baby_baby
11-29-2013, 14:49
Изобщо не се занимвай с него продължавай да го игнорираш и след като знаеш че иска само секс от теб изобщо не се замисляй а не се занимавай

Hayashi
11-29-2013, 15:07
А ти, приятелю, какво шибано основание имаш да твърдиш, че аз съм глупав?!?! Това, че аз защитавам друга позиция значи ли, че съм глупав? А ти явно нямаш и бъкел идея от това как се издава ограничителна заповед и за какво. Това се случва всеки ден на множество хора, които обаче са по-смели и знаят как да решават проблемите си по различен начин освен чрез интригантстване. Истината е, че ако ми пукаше за теб би ми станало мъчно за теб и ограниченото ти мислене. Кажете й - първи клас, първи срок, лиглата на класа отива да каже на госпожата, че Иванчо я е ощипал по бузата. Аз лично ако разбера, че някой човек е отишъл да клюкари друг, бих се отвратил и бих спрял да контактувам с него во веки веков. И ти читателю драг, може да не си глупав, но определено не можеш да четеш. Прочети поста на авторката, в който тя казва, че се е видяла с него, въпреки че е видяла как те се " А през този месец, аз го виждах с приятелката му , как се целуват, прегръщат, обичат ." Следващото нещо е: "Както и да е, отговорих му , видяхме се един път, пак много мило държание, обяснения в любов ( то една любовв) , искал да бъде с мен , не с нея, обичайните неща, знаете ги.". Моля те сърдечно да не даваш повече нито едно определение на човек, защото очевидно не другите са с проблеми с четенето и разбирането, проблем, който би трябвало да е решен в ~3ти клас.

Явно не си много. Ограничителна заповед няма да издадат на съседа Иван, който аз не навиждам, щото мирише на джибри, нали ти е ясно? И като се е видяла с него след веднъж след като е разбрала, че има приятелка какво? Да не би са е спала с него. Не е интгриганстване да предупредиш някого.
Но в случая не вярвам, ако каже на приятелката му какъв загубеняк е въпросния да помогне.

Tsukuda_Hiroshi
11-29-2013, 15:24
Ама хора вие какви мазни интриганти се извъдихте... Защо да се бърка след като и тя е виновна колкото и младежа. Ако толкова й е пречил защо е излизала с него, питам аз. Защо не му е казала, че не иска да има работа с обвързано момче? Защото й харесва да е желана или защото и тя харесва момъка, но се прави на интересна, защото самата тя не знае какво иска. Но добре да речем, че отиде при приятелката на момчето и й разкаже. Как ще се промени ситуацията за нея? Да, те ще скъсат, но той няма да престане да я търси, дори ще я търси все по-често. Като каже на другото момиче, вие драги интриганти, какво очаквате да стане, да го затвори в лудница, да го вкара в затвора или на друго място където няма да има възможност да "тормози" авторката?

Не очаквам да стане нищо, но смятам, че е справедливо спрямо момичето, с което келешчето в момента ходи. Предполагам мадамата ще го скъса. Не е сигурно. А какво ще прави авторката след това - дали ще тръгне с въпросния или не, това си е неин проблем. Аз ако бях на нейно място, нЕмаше да го отразя, защото по моята логика - както е лъгал предишната, ще лъже и следващата, но това е мое мнение...

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 16:18
Кажи му "Ееей чшшш мърльо заспал, да ме беше изклатил като ти бях седнала на кура на екскурзията, преди да разбера за Марийка, ся си изтърва шанса, сори, твоят к0р е малък за моята п0тка" Мисля, че е много елегантен подход спрямо ситуацията и ще натрупаш бонус точки за културно поведение. :)

DarkTemplar
11-29-2013, 16:23
"сори, твоят к0р е малък за моята п0тка"
Един вид - не сме родени един за друг.

fama
11-29-2013, 18:42
Явно някои от вас не са ме разбрали точно какво искам да кажа. През първото ни виждане след тия месеци , той ми каза че са се разделили и не иска повече да е с нея, а иска да е с мен. Аз му казах, че на мен тези събирания и разделяния са ми ясни , защото и аз съм била така с бившият ми приятел, с който бяхме 2 години и през това време сме имали доста критични разделянки . Както и да е , той ми каза че няма да се съберат и видиш ли след седмица , аз ги гледам до училище заедно. А през изминалата седмица той не е спирал да ми звъни и пише навсякъде. Аз не дигах, защото не исках повече да се замесвам с него, обясних му достатъчно ясно поне за мен , явно не и за него, че не искам да имам нищо общо с обвързан човек, още по-малко да съм втората, или може би една от многото му.
Този месец като ме потърси пак ми каза че искал да бъде с мен и ще я остави наистина , била съм единствената за него, просто не можел да я остави , трудно му било . Аз му казах, че дори и да се разделят не съм аз човека, с който ще бъде и спрях отново контакт с него , до онзи ден когато ми се обади и когато всъщност писах тук тази тема.
Вчера гледам приятелката му до училище седи цял ден и гледа и го чака . И двамата явно са си в някаъв си филм техен , в който като цяло не искам изобщо да се замесвам и правя всичко възможно да не се засичам с нито един от двамата .

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 19:30
Един вид - не сме родени един за друг.

Да, + всичко от типа на "не съм готова за връзка, "не те обичам", "няма тръпка" и "проблемът е в мен, не в теб".

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 19:32
още по-малко да съм втората, или може би една от многото му.
.

Тоя ще да е някакъв плейбой-аутист.

OverDrive
11-29-2013, 22:51
Авторке и ти каза нещо умно. Игнорирай ги, не им се меси във филма. Не е твоя работа.

П.С. А нека вметна, че "предупредя" е дума, която използваме като имаме предвид, че ПРЕДВИЖДАМЕ, че нещо лошо може да се случи в БЪДЕЩЕТО, а не казваме "предупредя", когато работата вече се е случила. Това се нарича интригантстване.

П.С.2. Предупредя е еквивалент на английското "precautions", което означа да вземеш ПРЕДВАРИТЕЛНИ мерки. Надявам се, че няма да има нужда да обяснявам повече лексикални проблеми на умници.

П.С.3. Не виждам какво ви е мерилото за справедливост. Това какво и за кого е справедливо не зависи нито от мен, нито от вас.

П.С.4. Hayashi, учил съм право, от семейство на юристи съм и твърдя, че имам идея кога и защо се издава т.н. "ограничителна заповед". Освен това аз твърдя, че такава заповед в случая НЕ МОЖЕ да бъде издадена, а плюс това тази идея дори не беше моя.

Tsukuda_Hiroshi
11-30-2013, 04:50
"Този месец като ме потърси пак ми каза че искал да бъде с мен и ще я остави наистина , била съм единствената за него, просто не можел да я остави , трудно му било ." ---> Don't be a pussy! Eat one! Това бъдеще време дето го използва, ако го е използвал и той, работата е "Тате ще ми купи колело, ама друг път". А това, дето му било трудно... Пак се връщаме на pussy-тата :)

anonymous708973
11-30-2013, 10:20
Авторке и ти каза нещо умно. Игнорирай ги, не им се меси във филма. Не е твоя работа.

П.С. А нека вметна, че "предупредя" е дума, която използваме като имаме предвид, че ПРЕДВИЖДАМЕ, че нещо лошо може да се случи в БЪДЕЩЕТО, а не казваме "предупредя", когато работата вече се е случила. Това се нарича интригантстване.

П.С.2. Предупредя е еквивалент на английското "precautions", което означа да вземеш ПРЕДВАРИТЕЛНИ мерки. Надявам се, че няма да има нужда да обяснявам повече лексикални проблеми на умници.

П.С.3. Не виждам какво ви е мерилото за справедливост. Това какво и за кого е справедливо не зависи нито от мен, нито от вас.

П.С.4. Hayashi, учил съм право, от семейство на юристи съм и твърдя, че имам идея кога и защо се издава т.н. "ограничителна заповед". Освен това аз твърдя, че такава заповед в случая НЕ МОЖЕ да бъде издадена, а плюс това тази идея дори не беше моя.

Не се хващай за думата.
Кога е било уместно да я ПРЕДУПРЕДИ? М?

Хубаво, нека не е предупреждаване, нека е казване в прав текст "Приятелят ти е мъжка курва и долен боклук".

DarkTemplar
11-30-2013, 11:23
Хубаво, нека не е предупреждаване, нека е казване в прав текст "Приятелят ти е мъжка курва и долен боклук".
На което тя ще повярва моментално и безусловно.

Наистина най-мъдрата тактика в случая е игнора и към двамата. Пък те да си изясняват филмите помежду си.

xPafx
11-30-2013, 11:53
Ако бях на теб, щях си поговоря с аверката му.

anonymous708973
12-01-2013, 12:11
На което тя ще повярва моментално и безусловно.



Ако на мен някоя дойде и ми го заяви и не изглежда като пълна кифла/мухла, която се опитва да ни скара, бих я изслушала.

OverDrive
12-01-2013, 15:10
@PinkPan7her, толкова си заслепена в желанието си да ни убедиш как, видиш ли, мацката трябва да интригантства, че забравяш, умишлено или не, че не бива да съдим книгата само по корицата. Няма значение как изглежда. Ако ти би повярвала, това говори УЖАСНО за теб самата и още повече говори колко НЕЗРЯЛА в избора си на приятели всъщност си, щом би повярвала на всяка клевета от човек когото виждаш за пръв път.

anonymous708973
12-01-2013, 18:59
Казах, че бих ИЗСЛУШАЛА.
Оттам - нататък ще се говори с моя човек и тогава ще преценя дали вярвам или не.

А твоето мнение за мен грам не ме касае.

OverDrive
12-01-2013, 19:51
Вярвай ми не ми пука достатъчно за теб, за да давам мнение. Говоря принципно. ;)

И все пак апелирам авторката да каже какво е решила и да се спре с темата.

Djenka
12-02-2013, 17:45
Обичаен тийнейджър в днешно време. ;д

П.с. - Не целя да обидя никого с това обобщаване

BlackEyedPeas
12-04-2013, 18:03
Явно е от типа хора, които искат да постигнат всичко, което са си наумили. Трудно се отстъпва от такива хора. Пожелавам ти да се разкара в най-скоро време.

~LadyCrawley~
12-04-2013, 18:06
Уведоми гаджето му, кажи и на някои твои приятели, ако са по-яки, да го сплашат...

fama
12-04-2013, 21:16
След последният ни изненадващ разговор, който беше повод за темата, повече не ми е звънял, нито съм го виждала или засичала. Засега не смятам да предприемам нищо, за после не знам . Може би варианта със срещането с приятелката му, ще го пропусна защото това момиче май знае за мен, защото всеки път когато ме види, ме гледа доста неприятно. А и както казах, не ми се занимава и с нея .И двамата са си в техен си забъркан, любовен, живот и когато в моята връзка се бяха намесили хора, нещата завършиха по кофти начин , и не искам да съм причината това да се случи и на тях. Няма да живее вечно в заблуда, но нека сама да разбере ккакъв е той.

umri
12-04-2013, 23:13
А защо не вземеш да й кажеш?
По принцип не окуражавам този тип месене във връзки, обаче пичът явно е такъв боклук, че приятелката му заслужава да знае.

Слабичко. Парадоксално ясно е кой ще излезе виновен накрая.

Като целта му е била да спи с тебе, е трябвало още на екскурзията. Шматарок.

anonymous708973
12-05-2013, 08:40
Ще излезе тя, ако позволи.
Стига вкарвай клишето във всяка ситуация само защото на теб ти се е случило веднъж.

NissaN
12-06-2013, 11:53
Психопат-не мисля.