PDA

View Full Version : Пълен емоционален срив..просто не е за вярване..



TROLLDADLOLCAKE
11-28-2013, 01:14
Здравейте..историята започва от преди няколко месеца.Адски много се привързах към момиче,с което кажи режи израснах и винаги съм я имал за нещо,като по - малка сестра,но уви нещата се промениха и аз се влюбих в нея.Във времето,когато се запознах със нея тя беше едно невинно ангелче,а аз самия бях доста лош (бях се озлобил,заради загубата на баща ми и приятелката ми) . Та така уж беше доста добричка,но имаше един период,в който се скарахме и за близо година бяхме прекъснали контакт..Дойде момента,в който тя ми писа,сдобрихме се и започнахме да си контактуваме отново,но за жалост "ангелчето",което беше се бе превърнало във доста "зла" мадама,която мачка наред без да и дреме и грам.За още по - голямо съжаление се влюбих в нея,но все още го пазя в тайна,тъй като ме е страх от отговора и..Та въпросното момиче,пишем си ние,говорим си,но всеки божи ден се караме за какво ли не..- Защо съм си пишел с тази,Що съм бил излизал с оная,дъра-бъра..От всичките тия караници май само аз пострадах..преди 2 седмици подготвяхме сватбата на братовчед ми,но предишния ден тя ми беше вдигнала скандал,при което не знам и аз от притеснение или от друго..получих нервна криза в колата..на следващия ден последва още една (по - лека) и за около седмица отшумя..Уж се оправихме,уж всичко беше добре и преди два дни пак се скарахме..Каза ми,че повече не искаме да ме вижда,че съм бил гледал само себе си,което НЕ Е ТАКА ! Уж приех всичко окей..вярно беше ми гадно,но си казах,че щом така иска да е - така ще бъде!Но май не съм бил прав..днес станах с главата надолу (меко казано) .. всичко ми е криво,постоянно мисля за нея..одеве пуснах телевизора уж да се разсея и нацелих точно Новините..гледах за някакво момче,което е било в Кома 1 година..ии просто се сринах..стана ми адски тъжното и срам не срам да си го призная.. ПРОСТО СЕ РАЗПЛАКАХ,като малко дете,а това не е присъщо за мен,защото съм видял много лошо и никога не ми е падала дори и сълза от окото.Просто не знам какво се случва..а относно тази тема..може би я написах просто да споделя с някого,за което се извинявам адски много,защото ви пълня главите с ненужна за вас информация..но просто,ако някой някога е имал такъв период МОЛЯ ВИ,ИСКРЕНО ВИ МОЛЯ..СПОДЕЛЕТЕ!Също така..струва ли си въобще да се занимавам и унижавам за нея (погледнато от ваша гледна точка) и ако това ще ви помогне - аз съм почти на 18 а тя е на 16 .. :)П.С Благодаря ви адски много за това,че сте отделили време за моя проблем!

fire_magic
11-28-2013, 02:23
"За още по - голямо съжаление се влюбих в нея,но все още го пазя в тайна,тъй като ме е страх от отговора и.."

според мен действай, нищо не губиш :) само да не се сдухаш после, ако те резне

"Също така..струва ли си въобще да се занимавам и унижавам за нея (погледнато от ваша гледна точка) "

от моята гледна точка, не виждам нищо унизително в това, да признаеш чувствата си

Tsukuda_Hiroshi
11-28-2013, 06:26
Брат, кАжи ми само - може ли 16-годишна пикла да е "зла кучка" и да "мачка наред"? Тя е още лАпе! Не знае дали й се пикае или й се е**е.
Освен това не разбирам - не ходите, до колкото схванах, тя не е признавала да има чувства към теб, но ти държи сметка с коя общуваш и ти дава наклон на... Защо до сега не си я сиктирдосал?
Според мен, ако искаш нещата да се оправят - спри да се занимаваш с нея изобщо, забрави я! Ако не - изчукай я веднъж, направи се, че не ти пука за нея, да видиш как ще ти тръгне по задника "мачкащата"...!
Пълно е сега с такива - правят се на много оборотни и се мислят за "лоши момичета", защото не са си написали домашните или си късат главите на куклите. Сиктирдосвай ги такива!!

YoUcANNOtiMaGiNe
11-28-2013, 11:25
Този срив дето си го получил е следствие от много неща, които се натрупват и в един момент стигаш критичната граница. Обикновено в такива случаи ти трябва нещо малко, съвсем незначително - като един вид катализатор, което да го отключи, та е възможно това момиче да е било факторът за преливането на чашата. Но може и да е било нещо друго. Така че това е още една причина да не й отдаваш такова значение, освен всички други, които сочат, че е поредната малка пикла. Хвани се в ръце, спри да се занимаваш с нея и да я поставяш на такъв пиедестал - виж го от тая гледна точка: коя е тя, че да се съсипваш заради нея и какво е направила за теб изобщо освен да те кара да се самообвиняваш и да се чудиш как да й угодиш. Не ти трябва човек, който те дърпа назад и те прави нещастен, а сега погледни навън през прозореца, усмихни се на деня и се благодари, че си жив и здрав, защото това е най-важното. Всичко друго са неща, с които само си усложняваме живота и които са напълно излишни. :)

Niakoitam
11-28-2013, 12:00
Ами ако толкова много я харесваш и мислиш,че нещата между вас могат да се получат не е зле да и споделиш.Поне ще ти поолекне малко и ще знаеш,че си опитал. От друга страна пък като гледам още без да го знае се опитва да те действа. Така че не знам дали е много добра идея и това тъй като някои жени...в твоя случай момичета, когато разберат нещо такова понякога твърде много им се покачват акциите и се самозабравят лекинко. :)

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2013, 14:05
Този срив дето си го получил е следствие от много неща, които се натрупват и в един момент стигаш критичната граница. Обикновено в такива случаи ти трябва нещо малко, съвсем незначително - като един вид катализатор, което да го отключи, та е възможно това момиче да е било факторът за преливането на чашата. Но може и да е било нещо друго. Така че това е още една причина да не й отдаваш такова значение, освен всички други, които сочат, че е поредната малка пикла. Хвани се в ръце, спри да се занимаваш с нея и да я поставяш на такъв пиедестал - виж го от тая гледна точка: коя е тя, че да се съсипваш заради нея и какво е направила за теб изобщо освен да те кара да се самообвиняваш и да се чудиш как да й угодиш. Не ти трябва човек, който те дърпа назад и те прави нещастен, а сега погледни навън през прозореца, усмихни се на деня и се благодари, че си жив и здрав, защото това е най-важното. Всичко друго са неща, с които само си усложняваме живота и които са напълно излишни. :)


Просто не мога да ти опиша колко ми помогна и колко съм ти благодарен за това мнение!БЛАГОДАРЯ ТИ АДСКИ МНОГО !

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2013, 14:06
Брат, кАжи ми само - може ли 16-годишна пикла да е "зла кучка" и да "мачка наред"? Тя е още лАпе! Не знае дали й се пикае или й се е**е.
Освен това не разбирам - не ходите, до колкото схванах, тя не е признавала да има чувства към теб, но ти държи сметка с коя общуваш и ти дава наклон на... Защо до сега не си я сиктирдосал?
Според мен, ако искаш нещата да се оправят - спри да се занимаваш с нея изобщо, забрави я! Ако не - изчукай я веднъж, направи се, че не ти пука за нея, да видиш как ще ти тръгне по задника "мачкащата"...!
Пълно е сега с такива - правят се на много оборотни и се мислят за "лоши момичета", защото не са си написали домашните или си късат главите на куклите. Сиктирдосвай ги такива!!

И ти си прав..постоянно ми държи сметка за "тази" и "онази"..Защо съм бил писал,излизал и т.н .. И честно казано силно обмислям това,което ми каза.

YoUcANNOtiMaGiNe
11-28-2013, 19:50
Чак пък да съм ти помогнала... просто те накарах да се замислиш. Все пак се радвам, ако наистина си се почувствал по-добре от казаното. :)

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 00:37
Тя не ти е гадже. Само гаджето ти може (и пак само до известна степен) да ти държи сметка с коя си пишеш и излизаш.

И аз съм плакала и получавала "нервни кризи" в такива моменти. А повярвай ми и аз доста съм видяла в този живот.
Това се случва, когато емоционално нестабилен, незнаещ какво иска от живота инфантил, който няма реална роля в твоя почне да ти ходи по нервите и да се меси, където не трябва.

Знам, че ти е трудно и търсиш опора. Знам, че ти е била близка. Но не си струва, нищо не извличаш от тези взаимоотношения. Жената до теб трябва да те прави спокоен и уравновесен, да те мотивира...Но ще ме извиняваш за каква жена можем да си говорим на 16 години?
Та, тя си няма и елементарна представа как да се държи с теб. Остави я за две-три години, тогава хем ще е станала човек, хем ще знае какво иска от теб и ако ви е писано ще се получи.
Освен, ако не искаш да се държи с теб, както с незрялите си връсници. Обаче тогава не след две-три години, а след два-три месеца ще си й загубил уважението и ще те манипулира, и ще се гаври с теб по всевъзможен начин. Твой избор. :)

karamaha
11-29-2013, 06:57
Когато човек е сдухан и под напрежение, е склонен да си нафантазира и да направи какви ли не глупости. Ако всичко, което описваш наистина е така, то проблемът по-скоро е в теб. Знаеш ли колко американски бози има снимани по темата... Ако питаш мен, недей да продължаваш с отглеждането на безплодни чувства, защото финалът е ясен- пълен крах, шамари по Его-то и самобичуване. Мъжете обикновено са склонни да се стремят към онова, което е непостижимо, забранено или вредно. Не си омазвай биографията, като заприличаш на всички останали. Гледай да опазиш самочувствие и достойнство.

baby_baby
11-30-2013, 14:39
Този срив дето си го получил е следствие от много неща, които се натрупват и в един момент стигаш критичната граница. Обикновено в такива случаи ти трябва нещо малко, съвсем незначително - като един вид катализатор, което да го отключи, та е възможно това момиче да е било факторът за преливането на чашата. Но може и да е било нещо друго. Така че това е още една причина да не й отдаваш такова значение, освен всички други, които сочат, че е поредната малка пикла. Хвани се в ръце, спри да се занимаваш с нея и да я поставяш на такъв пиедестал - виж го от тая гледна точка: коя е тя, че да се съсипваш заради нея и какво е направила за теб изобщо освен да те кара да се самообвиняваш и да се чудиш как да й угодиш. Не ти трябва човек, който те дърпа назад и те прави нещастен, а сега погледни навън през прозореца, усмихни се на деня и се благодари, че си жив и здрав, защото това е най-важното. Всичко друго са неща, с които само си усложняваме живота и които са напълно излишни. :)

И аз съм на това мнение