PDA

View Full Version : Коледни желания



new_skater
11-28-2013, 08:03
Здравейте! В тази тема предлагам да споделяме идеи за коледните подаръци, кой какво ще подари, какво би желал да има и т.н. Естествено, всеки би искал здраве и щастие за себе си и семейството си, затова казвайте само за материалните подаръци. Аз се надявам родителите ми да ми подарят 2 книжки, които много ми харесват. Свързани са с китарата, тъй като аз свиря. Това е, което искам от тях. Наскоро ми купиха нов телефон, така че не искам да ми купуват скъпи неща. От другите роднини обикновено получавам пари или дрешки. Аз в момента спестявам за нова китара /нямам много пари/ и
няма да подарявам на нашите. Те са ме предупредили отдавна, когато веднъж дадох много пари, за да ги зарадвам, че не искат подаръци. Вместо това, мисля да се стегна в училище и да ги зарадвам с хубави оценки. :)

Falstad
11-28-2013, 08:07
Единственото което искам е просто 1 чифт маратонки,който да ми стават...Иначе на бащата който е хладилен техник ще му подаря нов комплект инструменти

cyclops
11-28-2013, 13:55
Нищо конкретно. Обичам изненадите и затова искам да бъде изненадана :)
Още не съм обмислила какво ще подарявам, нещо не мога да се настроя още.

shmatarok
11-28-2013, 15:03
От материална гледна точка, единственият предмет, за който мога да се сетя е един е-четец, та да си чета книгите на спокойствие. Нямам нужда от нищо особено, като изключим от пари. 8-) Най-много бих се зарадвала на една транзакция в банката, хаха.

От нематериална гледна точка си пожелавам промяната, която искам, да се осъществи. :)

Иначе на близките им вече съм решила какво ще им взимам. :)

DisappointedDreamer
11-28-2013, 15:51
Искам вечер пред горящата камина и телевизора с приятеля ми и кучето хаха :Д

Това ми стига.

Иначе, на всички съм им измислила малки подаръчета. Приятелят ми най-много намазва, с тоя рожден ден 2 седмици преди Коледа :Д

mari93
11-28-2013, 16:11
Много и само хубави емоции на всички и много усмивки или поне да се опитаме да бъдем по-положителни, здраве също иначе най-големия ми подарък е хубав сняг, коледни филми, книжки, елхата и баща ми да се прибере за Коледа, което няма да стане

Jaune
11-28-2013, 16:16
Пудовка и нова преса бих си купила. Принципно най-голям мерак имам за часовник, ама няма да ме огрее точно сега. :Д За бала може би.
Иначе на майка ми искам да й купя табакера, на друг не съм измислила.

Баща Ти
11-28-2013, 19:29
Ще подаря само на сестра ми нещо, ама не знам какво. Може би и на наще по нещо.
Подаръци от никой не искам, пък и найвероятно ще получа кеш пари.

Единственото ми желание е роднините и приятелите ми са добре и да си прекарам приятно по празниците.

xoxi
11-28-2013, 19:37
Пари искам само. Събрала съм почти толкова, колкото ми трябват за нещо, което планирам да направя от страшно много време. Не ми се отлага вече, надявам се преди 2014 да е станало факт вече.

Аз какво ще подарявам не съм мислила. Даже не знам за колко човека ще трябва да мисля, защото тази година семейният празник ще се празнува по малко по-различен начин.

an7raks
11-28-2013, 19:52
Бих желал подаръкът ми да е паркиран пред нас.

xXxAngerfisTxXx
11-28-2013, 20:45
конусен KN филтър, нови гуми Michelin, и SONY XPlode в багажника

tori
11-28-2013, 20:58
Като предмети... Абе нямам някакви кой знае какви желания, основно някоя и друга книжка и една тениска. С наще мислим да си купим парфюми пак, точно като всяка Коледа. Тая година на приятеля съм измислила суитчър, на наще ще взема сувенир и на бабини нещо, може би в комбинация с приятеля ми ще бъде. Те са ми най-трудни. Миналата година им подарих снимка на четиримата вече внука във рамка, купували сме икони, вино, парфюми, сувенири... Нямам особена идея. Ще хукна по магазините и ще харесам нещо сигурно. Мисля си за чаши за кафе, че баба умира от кеф при вида на хубав комплект. За дядо обаче не знам.

Cloud9
11-29-2013, 08:37
Бих желал подаръкът ми да е паркиран пред нас.

+1

И с подаръка да отида на новата ми работа,където ще ми дават заплата всеки месец!!!!

Dusty
11-29-2013, 18:55
Не съм мислила много по въпроса .. Може би от родителите ми искам разрешение да отида някъде извън Българя (с приятели) през Колендата ваканция. Да кажем във Виена. Има още месец да го мисля ;д Иначе аз пари си имам, ама от колко време ги врънкам, те не дават, трябвало да съм станела пълнолетна :( А има още 2-3 месеца да чакам !! :(
А като подаръци .. На майка ми ще й подаря някакъв козметичен комплект, на баща ми - класиката, разбира се - парфюм (не мога да измисля друго). На баба ми някой гоблен (много обича да ги шие), а на дядо някоя книга .. На приятелите .. Уфф, за тях не съм мислила.

WPotter
11-29-2013, 18:59
Епилатор,чанта,ботуши,може и зимно яке. И някоя друга книга също. Това е от към материалното.
А към другото - щастие,здраве,любов и т.н.
п.п Обикновенно си пиша писмо до дядо коледа на бъдни вечер с нематериални желания,оставям го цяла нощ под елхата и на другият ден (коледа) по обяд го изгарям в камината. :3

tori
11-30-2013, 20:38
Бих желал подаръкът ми да е паркиран пред нас.
А мен по панделка не ме ли искаш? Ще плача.

strawberry88
11-30-2013, 21:27
От към материалното - парфюм и обувки искам. :Д А за другото - здраве, щастие, хубави моменти, успехи, много любов и такива неща.

Дам Йе Ул
12-01-2013, 12:01
Моето желание е семейството ми да е живо,здраво и щастливо,много дълги години.
Материално ми се иска да ми подарят нов таблет или нещо от сорта,нищо по-специално.
Аз съм решила да зарадвам семейството ми с едно малко телевизорче за кухнята.

http://smileys.svatbata.org/set-01/313.gif ..Хохохо.. http://smileys.svatbata.org/set-01/313.gif

baby_baby
12-01-2013, 12:17
Бих си зела една преса иначе на майка ми ще и подаря комплект парфюм,дезедорант,душ гел,лосион за тяло и сенки за очи а на баща ми бутилка вино с една пура

mayaaa
12-05-2013, 17:18
Бих желал подаръкът ми да е паркиран пред нас.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/A_horse_tied_to_a_10_minute_parking_sign_at_the_ba ttle_of_Corydon_reenactment.JPG

Он: На мен ми се иска (а и предполагам, че ще е така) да ми подарят пари. Иначе сега вече е време да мисля за подаръци но ми е много трудно да реша... :/

weheartiit
12-05-2013, 19:25
от материалните неща искам дрехи и козметика
иначе здраве,щастие за всички,които обичам,много щастливи моменти,приятели,
любов и общо взето само хубави неща да ми се случват ;д

heartshapedbox
12-05-2013, 20:05
Материално - лаптоп.
Иначе здраве, любов и усмивки за близките ми хора /и за мен де/ <3

Enchanting
12-08-2013, 10:58
^ ох, мда и аз от кога искам лаптоп