PDA

View Full Version : За обица на езика



snejitoo77
11-28-2013, 08:58
Здравейте, искам да ви попитам, когато си продупча езика кога се подува , личи ли си когато се подуе и възможно ли е да не се подуе ? Какво ще мога да ям и ще си личи ли когато говора :) ? (Питам тези неща,защото нашите не трябва да разбират за сега ) И дали боли когато се дупчи :) ? ?

SonataArctica
11-28-2013, 10:35
Нямам пиърсинги никъде, но имам позната, която има на езика. Казвам ти това, което знам от нея.
Езикът се подува във повечето случаи. Ще фъфлиш и ще си личи когато говориш (поне в началото). И да, боли докато ти правят пиърсинга. Също така е най-голямата глупост да не кажеш на родителите ти за това, което възнамеряваш да правиш. -.-

Mary_Jane_69
11-28-2013, 19:32
аха може и да е с фатален край

Violenza
11-29-2013, 14:47
Не мина ли тая селска мода вече?

tori
12-05-2013, 18:12
Не мина ли тая селска мода вече?
Кое му е селското на пиърсинга?

Violenza
12-05-2013, 18:14
Кое му е селското на пиърсинга?
Ох, извинявам се. Селяндурска* беше точната дума. :cool:

anonymous708973
12-05-2013, 18:32
Забрави вашите да не те видят. Не можеш да ядеш една камара неща, фъфлиш и се подува.

tori
12-05-2013, 19:12
Ох, извинявам се. Селяндурска* беше точната дума. :cool:
Добре де, кое му е селяндурското? Имам в предвид просто модификация е, която чалга мацките харесват, но не само те.

seek&destroy
12-05-2013, 19:21
Забрави вашите да не те видят. Не можеш да ядеш една камара неща, фъфлиш и се подува.

И всичко това в най-добрия случай е около седмица.

Една приятелка се проби преди около 4г., криеше от техните, след една година майка й случайно разбра и то случайно, защото седяла до нея и се изсмяла с по-отворена уста, а баща й дори още не знае май.

anonymous708973
12-05-2013, 20:50
Какви родители са това, не мога да разбера. На пълнолуние ли се виждат, не ядат заедно ли... Майка в първите 10 минути е разбрала, ако го направя.

leadyflame
12-06-2013, 03:04
Кое му е селяндурското на пиърсинга? Точно за езика не виждам проблем.

Meriue
12-06-2013, 17:11
Две мои приятелки си направиха пиърсинг на езика, докато се дупчи езика боли и то доста, както и поне 1 седмица след това пак се усещат болки. Едното момиче ми каза, че няколко дни не може да яде всичко, не знам защо :D сигурно за да не се възпали, не знам, ще те излъжа. В началото се фъфли леко, и мисля, че ще ти е трудно да го скриеш от вашите, но щом си решила, успех! :)

vampire_girl_
12-06-2013, 20:41
Възможно е да минеш между капките.При мен не се поду, нямах никакви проблеми.Гледай да се храниш отделно първия ден.Майка ми е като орел по принцип,а две години още не е разбрала.За да мине по-бързо поддържай страшно добра хигиена.Ама наистина много добра.Носи си шишенце със разтворен Сандрин н а в с я к ъ д е.На около 20-30 минути - почиствай.Колкото по-често се жабуриш,толкова по-бързо ще мине.Наблягай на меката храна първите дни и никакви ядки в началото.Това че фъфлиш след като те пробият е просто внушение.

tori
12-10-2013, 12:13
Възможно е да минеш между капките.При мен не се поду, нямах никакви проблеми.Гледай да се храниш отделно първия ден.Майка ми е като орел по принцип,а две години още не е разбрала.За да мине по-бързо поддържай страшно добра хигиена.Ама наистина много добра.Носи си шишенце със разтворен Сандрин н а в с я к ъ д е.На около 20-30 минути - почиствай.Колкото по-често се жабуриш,толкова по-бързо ще мине.Наблягай на меката храна първите дни и никакви ядки в началото.Това че фъфлиш след като те пробият е просто внушение.
Сандрин на 20-30 минути?! Виж, ако ядеш и пушиш да, но ей така, без нищо е твърде много.