PDA

View Full Version : СПЕШНО...



anichkata111
11-28-2013, 16:38
Здравейте..моля,първо да помоля без нападки..Така да кажа,че съм малко панароичка.С приятеля ми решихме да правим секс при положение,че сме от бая време заедно.Аз бях девствена,а той не..Имам притеснения и то бая..значи актът продължи макс 3мин.Успя да си го вкара напълно само веднъж,през другите пъти се опитваше. ;д
Не е свършвал в мен нито след това.Има ли някакъв шанс да е станало нещо?Притеснявам се много въпреки,че той е уверен.Така се получи ,че го направихме без кондом,доверих му се така да направи няколко пъти да го вкара,защото било по-добре девствено момиче да се отвори така смисъл с няколко вкарвания (2-3).Знам,че има много такива теми,но всеки казва различно.Моля за спешен отговор.

AnarchyBoy
11-28-2013, 16:40
Няам думи.

shmatarok
11-28-2013, 16:47
Така се получи ,че го направихме без кондом,доверих му се така да направи няколко пъти да го вкара,защото било по-добре девствено момиче да се отвори така смисъл с няколко вкарвания (2-3).

Кой ти го каза това и къде го прочете? :?
Като почнете да правите секс без да сте се образовали достатъчно... пф.

Най-вероятно нищо ти няма. От сега нататък винаги с презерватив го правете.

anichkata111
11-28-2013, 16:52
Много хора..уж да не станела някоя беля..да се скъса презерватива,защото е много здрава ципата и за тва няколко пъти да се вкара без..

shmatarok
11-28-2013, 17:02
Глупости на търкалета. Не слушай какво ти говорят сульо и пульо, почвай да четеш. Виж важните теми в раздела, съдържат много и полезна информация, както и отговори на евентуалните ти въпроси.

AnarchyBoy
11-28-2013, 17:03
:lol:

baby_baby
11-28-2013, 20:27
Просто за натам го правете с презерватив за да не се притесняваш после и тва дето хората са ти казали са пълни глупости

anonymous908491
11-29-2013, 14:31
Много хора..уж да не станела някоя беля..да се скъса презерватива,защото е много здрава ципата и за тва няколко пъти да се вкара без..

Значи беля е да се скъса, а да не се сложи е какво ?
И двамата сте с един акъл, децата ви ще живеят в пещера.