PDA

View Full Version : ПУБЕРТЕТ



FrieZ
11-28-2013, 18:05
Здравейте хора ... понеже съм на 13 и съм в пубертета, може ли да ми дадете някакви съвети? гласа ми мутира яко, и на моменти не мога да говоря :D а да не говорим за акнето ... :Х ... дайте ми някакви насоки за акнето защото съм пробвал всякакви мазила, кремови и всякакви глупости ноо :ХХХ

Котка.
11-28-2013, 18:19
За гласа нищо не можеш да направиш, но за акнето можеш да отидеш на дерматолог, щом друго не помага.И не се бави, защото ако е много зле положението, могат да ти останат белези.

Иии също не си чопли пъпките, не си пипай лицето, мий си го често, пречиствай и не яж боклуци.

FrieZ
11-28-2013, 18:25
Мхм, благодаря Котка ? :D наскоро четох, че корите от банана са полезни ... т.е натриваш си лицето с тях и уж помагали ... някой да знае нещо по въпроса?

hristo99
11-28-2013, 18:53
Много помага семенната течност. Вместо да се измиваш - мажеш върху лицето. Маха ги за нула време. :)

Котка.
11-28-2013, 19:27
Мхм, благодаря Котка ? :D наскоро четох, че корите от банана са полезни ... т.е натриваш си лицето с тях и уж помагали ... някой да знае нещо по въпроса?

:D

Не знам за това, но забравих да кажа да си миеш лицето с хладка вода, затваря порите

baby_baby
12-04-2013, 18:59
За гласа не можеш да направиш нищо а за акнето отиди на дерматолог