PDA

View Full Version : ДАли го обичам/влюбена ли съм или се заблуждавам?



Maketitaaa
11-28-2013, 21:09
На 17 съм, а въпросното момче на 19. С него сме от 7 месеца заедно. Всъщност когато си станахме той много скоро след това замина извън България за 2 месеца така че минаха малко тегаво, но се чувахме всеки ден. Та след това прекарахме заедно лятото с приятели, на море и беше доста яко. Но честно казано не знам дали съм влюбена, дали го обичам.. Няккси не се чувствам нещастна, но не се чувствам и щастлива. но си имаме и някви проблеми, отделно имам и други проблеми или просто съм влюбена в идеята да съм влюбена в толкова невероятен човек. Нито пък се чувствам по някъв по особен начин. Смисъл супер загрижена съм за него, привързана съм към него, приятно ми е да сме заедно, ако на него му е тъжно и на мен ми е тъжно, когато му е кофти и на мен ми става кофти, но не е като да претръпвам преди всяка среща или като ми звъне да умирам от кеф или нещо по специално. Смисъл приятно ми е да съм с него, яко ми е. Честно казано не знам дали ще ми е гадно ако се разделим, но мисля че е просто защото не го виждам като някаква опция, защото съм напълно сигурна в чувствата му и че не можем да се разделим и може би съм го приела за даденост? Не знам, не трябва ли ако си влюбен в някой или го обичам да го знаеш.. да го усещаш по някъв начин и да си сигурен. Може би е защото в началото той много се бори за мен и някси не е бил няква тръпка, но с времето мисля,че може да съм се влюбила смисъл, не съм се чувствала така преди, но не знам дали и означава,че съм влюбена или го обичам или не знам.

babity
11-28-2013, 21:14
Намери си нещо, с което да си запълваш свободното време. Очевидно имаш много и започваш да се оплиташ в няк'ви тъпотии.

anonymous708973
11-28-2013, 22:38
Душата, какво искаш? Всеки от нас да ти каже дали го обичаш, изхождайки от собствената си представа за любов? Глупаво е.

Стига си мислила глупости, не му казвай, че го обичаш, наслаждавай се на отношенията ви.

AKJSDHLX
11-29-2013, 06:02
според мен пък наистина си свикнала с него и го имаш за даденост.Ще разбереш колко много всъщност е значел за теб, чак когато го изгубиш :)

102
11-29-2013, 07:19
или просто съм влюбена в идеята да съм влюбена в толкова невероятен човек.

Невероятен човек не би се занимавал с теб.

abvd
11-29-2013, 07:28
Ти май не знаеш какво искаш дали те боли или сърби.. най добре скъсайте няма нужда след като се колебаеш дали го обичаш или не... намери си някой друг.

baby_baby
11-29-2013, 14:32
Щом не знаеш дали си влюбена или не значи НЕ СИ :)