PDA

View Full Version : Геймъри, помогнете ми .



momo1231
11-29-2013, 04:01
Не намерих по подходящ форум, за това давам тук. Сигурно сте чули за новата версия на Pokemon Black and White, Но се играе само на едни нинтендо конзоли (не знам какво точно говоря), а приятелят ми е адски запален по Покемон игрите, но някак си не може да си позволи да си вземе една. Въпросът ми е // http://www.technomarket.bg/products/09052297/nintendo-dsi-hw-black // може по някакъв начин с това нещо да се играе покемон? Какво още ми трябва? Искам да му го подаря за Коледа, така че нямам много време, наистина ви се моля да ми помогнете с това, нищо не разбирам а не искам да объркам нещо и да купя нещо грешно... Тази конзола специално за покемон ли е или то там се слагат различни неща... Толкова мразя да не разбирам нещо... Помощ, моля ви. Благодаря.

shmatarok
11-29-2013, 07:23
Би трябвало да може да се играе, като ги взимаш гледай играта да е от същия тип като конзолата. В случая конзолата ти е DS, съответно играта също трябва да е за DS.
За всеки случай бих те посъветвала да се разкараш до някой магазин за конзолни игри и да поразпиташ там.

momo1231
11-29-2013, 19:22
Ох, благодаря ти.

koko95
12-08-2013, 18:59
Купи му един playstation 4, на ps4 може да се играят всякакви игри от сорта на pokemon.