PDA

View Full Version : Проблем



fromthehell5
11-29-2013, 11:31
Привет! Нека да уточня, че тази година съм в нова училище с нови хора. Новият ми клас ме мрази, само с няколко изключения.
Ще попитате защо ме мрази... всъщност и аз не знам, хората които ме обиждат, хвърлят ми какво ли не, почти не съм говорила с тях. Просто все още нямаме общи теми.
Първо започна едно момиче от класа ми, която всъщност е настроена против мен заради бивша съученичка. От там започнаха две момчета, с които също не съм говорила, започнаха да ме обиждат с това, че съм била тъпа, грозна, имала съм голяма глава... -.- , била съм "много секси"..
И заедно с тях, започна целия клас, без няколко души. Имитират ме..
И понеже нямам фейсбук (наскоро го махнах, защото не го ползвам) започнаха и за това да ми се подиграват. Изтрила съм си го бил, защото от толкова много лайк на снимките ми блоквало фб. Но понеже са олигофрени, каквото и да им кажеш на тях им е смешно.
Тия хора(едното момиче и двете момчета), постоянно ме зяпат, оглеждат ме все едно съм.. имала съм на якето изцапано, не знам си още къде... те са така наречените- тартори.
Е, да ама понеже тия хора се познават със съседния клас до нашия, започнаха и те. Тая сутрин, отново закъснявах за училище и популярните от другия клас(да, ние се делим на популярни и не; те ме знаят от момичетата в нашия клас, които ме обиждат)и тия седяха отвън, точно до нашата стая и довлизането ми вътре, ме оглеждаха и обсъжаха.
Едната от тях пък преди няколко дни ме беше изблъскала нарочно + това веднъж аз и моя фр отиваме до тоалетната и аз нали я чакам пред кабинката да излизе, оная замаената от другия клас идва и започва да ме пръска с вода от чешмата, която е точно срещу мен.. нищо не направи, но аз само я гледах и се хилих. Тая нито я познавам нито нищо.. супер странно ми беше. Днес, когато часовете свършиха, излизаме аз и две мои приятелки от сградата на училището и всички, докато не излезнахме от двора на училището, ме зяпаха.. нямах нищо странно по лице или дрехи, не знам какво да си мисля вече.. защо ме гледат толкова? И защо по дяволите съучениците ми се държат така с мен, след като с нищо не съм ги провокирала?

Lilanda
11-29-2013, 13:17
Ще говориш с психоложката на училището колкото и да не ти се иска. Това си е чист тормоз. Ако не с психоложката, поне говори с класната или с родителите си. Хубаво е да споделиш с някой възрастен, който да поеме малко или много под контрол нещата.

fromthehell5
11-29-2013, 13:35
Да, забравих да спомена, че класната каза на психоложката и понеделник ще съм при нея.. но просто не мога да разбера защо? Защо ме обиждат, след като нищо не съм им направила? Защо ме и зяпат?

seek&destroy
11-29-2013, 14:06
Ще говориш с психоложката на училището колкото и да не ти се иска. Това си е чист тормоз. Ако не с психоложката, поне говори с класната или с родителите си. Хубаво е да споделиш с някой възрастен, който да поеме малко или много под контрол нещата.
Какъв тормоз, бе?
Децата чисто и просто са злобни същества. Особено, когато им се даде мегдан за злобата.
От прочетеното установих, че само авторката си е виновна за това положение. Не мога да разбера как така няма грам самочувствие или самоуважение поне. Как един нормален човек би позволил на друг да го пръска с вода, да го обижда, да го блъска, а нашата просто си седи кротко. И дори не прави един прост опит за забележка.

Съжалявам, изключително много мразя такива хора, и дори ако бях на мястото на съучениците ти бих се държала по същия начин.

fromthehell5
11-29-2013, 14:13
Аз им отвръщам на обидите + това те не ме засягат, но просто е адски гадно постоянно да ти казват, че си грозна, тъпа или че имаш голяма глава.
А относно пръскането, не беше нищо особенно, просто тая се опитваше и то с някви супер смешни плавни движения на ръцете... наистина беше смешно. Нищо не ми направи и една капчица не успя да стигне до мен :D

seek&destroy
11-29-2013, 15:31
Въпроса е, че е направила опит да те унижи. Ако бях на твое място, такъв шамар щях да й закова, че другия път да бяга тя като ме види.

Исках да кажа, че с поведението си само ти си виновна за десетките обиди, които понасяш всеки ден. Проблемът е, че си изпуснало положението още в началото. Ако беше сложила на място първите 2-3ма, едва ли следващите биха се осмелили.

Стягай се, момиче, животът е много суров, сега е училището, след време ще е работата, семейството и т.н. където и да отидеш, каквато и да станеш винаги ще бъдеш такъв обект, така че спри с равнодушието си и вкарай нещата в ред.
Не позволявай подобно държание, а ако мислиш че с мълчание би задоволила интересът им да те нападат, жестоко се лъжеш.

fromthehell5
11-29-2013, 15:48
Да, но понякога няма какво да кажеш.. например имитираха ме, че казах на един там отворко: "Ай стига бе!"... идват точно пред мене и ме имитират с някъв супер тъп глас, пък не мога да започна да раздавам шамари на момчетата..

magneticfields
11-29-2013, 17:47
На 12 ли сте?

fromthehell5
11-29-2013, 18:02
^на 10 съм :(

magneticfields
11-29-2013, 18:15
Нормално е на тази възраст да се делите на популярни или не, да се обсуждате и плюете една друга... С годините ще отмине.