PDA

View Full Version : Страшен проблем !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !



pamito981
11-29-2013, 13:08
Свърших училище, прибрах се вкъщи и нямаше никой, бях много гладна, а нямаше и храна, нито краставици и пари нямах. Умирах от глад за това реших да викна една приятелка в нас,когато тя дойде , аз вече едва гледах от глад, тя ме попита какво ми е , а аз и казах, че съм много гладна.... Попита ме как да помогне, аз и казах да ме изчака, отидох до коридора и взех една много тежка бухалка..... Върнах се при нея ии я ударих по главата, тя падна на земята , а аз взех сатъра, тъкмо да си я нарежа, на тънки филенца,мама се прибра и като видя какво съм направила започна да подскача и да тича в кръг..тя ми взе сатъра и я направи на пържоли .. беше много вкусна и тлъста ... Но за 1 седмица месото свърши ... Та сега към реалния проблем : НЯКОЙ ИСКА ЛИ ДА МИ ДОЙДЕ НА ГОСТИИ ???

v_966
12-02-2013, 11:31
Съжалявам, че пиша тук, но съм нова в сайта и не знам как да създам тема. Въпроса ми е следния: Търся безплатен facebook hack. Има ли запознати с това как става хакването на някой профил. Ако може пишете на лично, имам нужда от спешен отговор на няколко въпроса. И моля, нека да ми пишат хора, които са наистина запознати с нещата, а моралистите да се спестят мненията защо не трябва да хаквам профили във фейсбук, благодаря предварително! :)

baby_baby
12-02-2013, 12:40
Неуспешен трол