PDA

View Full Version : Сигурно ме лъже...



Teenhelp1
11-29-2013, 18:28
Почти на 100 % съм сигурен,че гаджето ме лъже.Казва,че отива на работа,но ми е много подозрителна тази работа ходи когато и е удобно пък уж е сервитьорка.Няма почивка и когато иска да се видим казва,че е на работа пък когато отиде там постоянно е в Facebook и си пише с някакви приятели/ки.Разменили сме си паролите и за това знам.Има и още причини.Мисълта ми е няма ли начин да видя от къде е влизала за последно след като и имам паролата или от ай-пито от което е влизала?

SonataArctica
11-29-2013, 18:37
Поговори с нея вместо да я следиш.

Teenhelp1
11-29-2013, 19:45
Поговори с нея вместо да я следиш. Няма да си признае естествено и друг път е ставало.

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 19:49
и друг път е ставало.

Тогава какво има да му мислиш? Зарежи я...

Ако действително вади пари + това, което описваш, честито - гаджето ти е момиче на повикване. :)

Ако действително ти се ирае на детектив я проследи, виж къде ходи и к'во прави и готово. Обаче, ако те лъже от няколко месеца, че работи на мястото А в позицията Б и се окаже, че не е така проблема е в теб, не в нея. :)

Teenhelp1
11-29-2013, 19:57
Защо да е в мен проблема,че не съм я зарязал ли ? Защото и аз си мислех да го направя.

NeutralMilkHotel
11-29-2013, 20:02
Защо да е в мен проблема,че не съм я зарязал ли ? Защото и аз си мислех да го направя.

Ами, ако гаджето ми ми каже, че работи в НАСА като шаман и аз вярвам в това, и съм с него, имайки достъп до кореспонденцията му, и се окаже, че не е така, а е ходил да се ебе, примерно...Може би аз съм блеела някъде и проблемът е в мен, не мислиш ли?

Teenhelp1
11-29-2013, 20:03
Така е...

HollyGolightly
11-29-2013, 21:12
Да си сетил да отидеш до работното и място просто ей така да я видиш например? Това е най-лесният начин, за който мога да се сетя.
Въпреки че ако и е навик да те лъже и и нямаш доверие, не виждам защо си с нея.

marilyn
11-30-2013, 09:46
Да си сетил да отидеш до работното и място просто ей така да я видиш например? Това е най-лесният начин, за който мога да се сетя.
Въпреки че ако и е навик да те лъже и и нямаш доверие, не виждам защо си с нея.

Абсолютно!

xXxPETYAxXx
11-30-2013, 13:11
Да си сетил да отидеш до работното и място просто ей така да я видиш например? Това е най-лесният начин, за който мога да се сетя.
Въпреки че ако и е навик да те лъже и и нямаш доверие, не виждам защо си с нея.

+
И аз за това си помислих първо.

DarkTemplar
11-30-2013, 13:30
Лъготи те ест. Като ти чета писаниците, чифт нови топки няма да са ти излишни.

baby_baby
11-30-2013, 14:36
Поговори с нея вместо да я следиш.

Това

Tsukuda_Hiroshi
11-30-2013, 16:20
Като ти каже, че е на работа, грабни се и отиди в кафето (или каквото е там заведението), да я видиш дали наистина е на смяна и дали наистина има работа... ;)

strawberry88
11-30-2013, 21:13
Въпреки че ако и е навик да те лъже и и нямаш доверие, не виждам защо си с нея.

Да!

Lucho
11-30-2013, 21:36
Има начин! След като влезеш в профила отиди в настройки на профила -> сигурност. Там разгледай подробно секциите "действащи сесии" и "познати устройства". Няма гаранция, че там ще видиш всичко, но може някой IP-та да са ти от полза. Провери също така и пощата - обикновено при влизане от друга мрежа се праща имейл, който съобщава кой е адреса. Провери пощата, ако има адреси - и тях.

Но тъй като си имате паролите тя надали ще рискува, затова гореописаното може и да не ти помогне. Ориентирай се за други канали за информация - скайп, поща (други акаунти за които ти не знаеш), sms. Потърси, може и да ти излезе късмета. Така като чета изглежда няма да е безсмислено, затова действай.

AnzaRe
11-30-2013, 23:14
Можеш да провериш единствено откъде е влизала,тоест от града и вида браузер.

Violenza
12-02-2013, 06:46
Ако действително вади пари + това, което описваш, честито - гаджето ти е момиче на повикване. :)

Е чак толкова пък...


Може да си пише по фейсбук от телефона.

Dam Yeo Wool
12-02-2013, 11:05
Да я следиш не е правилното решение,просто говори с нея и отиди в работата и. Ако те лъже,най-добре я остави.

http://smileys.svatbata.org/set-01/49.gif Успех! http://smileys.svatbata.org/set-01/49.gif И късмет! http://smileys.svatbata.org/set-01/49.gif Надявам се всичко да мине добре. http://smileys.svatbata.org/set-01/49.gif

Teenhelp1
12-02-2013, 15:17
Благодаря за съветите.