PDA

View Full Version : Програми за видеобработка



LHDWBD
11-30-2013, 13:05
Трябва ми програма,която да може да обработва клипове,да ги реже и други,както и да може да се прави voice over.Гледах из форуми,но повечето са платени.Изтеглих си няколко програми,но нямат никакви ефекти.Благодаря предварително!

P.S:Не ми препоръчвайте програми като Sony Vegas,AnvSoft Movie DVD Maker,ImToo Movie Maker

heartshapedbox
11-30-2013, 13:33
Adobe Premiere?

The Nephilim
11-30-2013, 18:58
Adobe Premiere както споменаха по-горе, Adobe After Effects и тн.. Уточни за какъв вид видеообработка става въпрос.

anonymous908491
12-01-2013, 05:31
Adobe Premiere както споменаха по-горе, Adobe After Effects и тн.. Уточни за какъв вид видеообработка става въпрос.

Като видя аватара на недоебаната модераторка от вибокса ми става смешно.

Продуктите на адоб не струват, още по-малко пък за елементарен едит.

The Nephilim
12-01-2013, 11:18
Хахаха, модератора от VBOX? LOL. Аз лично бих избрал Sony Vegas, но момчето/момичето е споменало да не я предлагаме, след което веднага идва ред на After Effects. Ако си наясно за някоя програма, която е по-добра, сподели я с мен. Можеш да ми покажеш и някои от прочутите ти неелементарни видеообработки. :D

anonymous908491
12-01-2013, 12:45
Хахаха, модератора от VBOX? LOL. Аз лично бих избрал Sony Vegas, но момчето/момичето е споменало да не я предлагаме, след което веднага идва ред на After Effects. Ако си наясно за някоя програма, която е по-добра, сподели я с мен. Можеш да ми покажеш и някои от прочутите ти неелементарни видеообработки. :D

От Вегас дори и Мувимейкъра е по-добър, а от АЕ има поне десет по-добри, които ти няма как да ги знаеш, толкова си заблуден и неук.

The Nephilim
12-01-2013, 13:35
От Вегас дори и Мувимейкъра е по-добър, а от АЕ има поне десет по-добри, които ти няма как да ги знаеш, толкова си заблуден и неук.

:D prove it/btw говориш пълни глупости вмомента, колкото да напишеш нещо/

anonymous908491
12-01-2013, 14:21
Koe e глупост, че вегас е боклук ли, това е доказан факт.
А АЕ е средното между полу професионална и аматьорска, но клони повече към аматьорските.

The Nephilim
12-01-2013, 14:29
Вегас не е боклук, всъщност реално погледнато е боклук, но ако сравниш с повечето други програми - не е. Ако имаш намерения да даваш пари за програми Вегас не е най-добрия избор. Все пак ако си го закупиш е много по-бърз и има доста повече фиксове на най-различни ерори от кракнатия. Другото - AE. Зависи за какво ще я ползваш, читава е, стига да имаш достатъчно здрава машина. Твари зверско, RAM Preview-а е ужасен, обаче има доста възможности. Какво подразбираш под професионална, да има куп ненужни неща или какво? Изясни. Между другото, любопитно ми е кои са тия други програми за които говориш?

~LadyCrawley~
12-01-2013, 17:33
Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?

Auriss
12-01-2013, 18:10
:Д шитсторм инк

The Nephilim
12-01-2013, 18:35
Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?
На мен ли говориш?

anonymous908491
12-01-2013, 20:53
Вегас не е боклук, всъщност реално погледнато е боклук, но ако сравниш с повечето други програми - не е. Ако имаш намерения да даваш пари за програми Вегас не е най-добрия избор. Все пак ако си го закупиш е много по-бърз и има доста повече фиксове на най-различни ерори от кракнатия. Другото - AE. Зависи за какво ще я ползваш, читава е, стига да имаш достатъчно здрава машина. Твари зверско, RAM Preview-а е ужасен, обаче има доста възможности. Какво подразбираш под професионална, да има куп ненужни неща или какво? Изясни. Между другото, любопитно ми е кои са тия други програми за които говориш?

Мисля да ти казвам Оли, по-краткото на олигофрен.
Кракнат Вегас няма, пачва се, което е много различно нещо.
Пачнатите версии работят също толкова "добре" като оригиналните, просто самата програма е майтап и се ползва главно от принцеси в цирка.
АЕ заема Ram, защото смотаните писачи от адоб не знаят какво правят, а нямат акъл да вземат пример от Fusion, защото само тя ползва рама правилно.


Точно Сонито не можеш да кажеш, че е боклук. Няколко години изкарах с тази програма и върши страхотна работа. Ако не си на това мнение, предполагам не си можел да работиш с нея?

Няколко години си правила слайдове, браво, вегас става само за това, за нещо със снимки.
Аз и да плета не мога, но не мисля, че трябва да се уча да го правя.

koko95
12-08-2013, 02:39
Photoshop the best!

~LadyCrawley~
12-08-2013, 11:17
Няколко години си правила слайдове, браво, вегас става само за това, за нещо със снимки.
Аз и да плета не мога, но не мисля, че трябва да се уча да го правя.

Ам..повярвай ми, точно слайдове със снимки там не могат да се правят толкова добре. Говоря точно за видео с ефекти и вс. Не знам, доста уроци прегледах, но накрая си правих прилични клипчета. Не разбирам защо го храниш.

ОР
12-14-2013, 02:37
install gentoo