PDA

View Full Version : Коледни подаръци за момче.



Karrri
12-01-2013, 08:20
За пръв път тази година ще съм с гадже на Коледа и искам да му взема нещо, но съм адски затруднена. Да, ще кажете, че аз го познавам най-добре и сте прави, но просто не мога да измисля нищо, а и не ми е казвал за нищо, от което се нуждае. Не искам да е нещо кой знае колко голямо, просто някакъв жест. От 7 месеца сме заедно. Кажете вие какво ще подарявате на приятелите си. Моля ви, наистина имам нужда от помощ.

s0b1esk1
12-01-2013, 08:26
подари му един deepthroat

Getyourfreakon
12-01-2013, 08:39
разпитай приятелите му какво би му харесало и дали не е споменавал, че иска нещо ;д иначе ако се занимава с някакъв спорт може нещо свързано с него или някаква тениска примерно

SonataArctica
12-01-2013, 09:06
Не е задължително да е нещо голямо или скъпо. Просто да е нещо от сърце. Покажи му, че го обичаш.

Hilary_
12-01-2013, 09:11
За пръв път тази година ще съм с гадже на Коледа ..
за първи път ще съм без и чувството е невероятно .. :D Разходите са си само и единствено за мен! хаха
Иначе нещо, което съм мислила - ако е привърженик на някое списание за фитнес или подобно му направи годишен абонамент .. хохо

strawberry88
12-01-2013, 16:49
Тениска на любимата му група?

leadyflame
12-01-2013, 16:52
Коледни слипове

tHe_COolEst_GIrl
12-01-2013, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=Edy3VKQ5AsI :)

xXxPETYAxXx
12-01-2013, 18:59
Нещо свързано с навиците или хобито му. Или нещо, което всеки човек ползва - чаша, аксесоари и т.н. Само гледай да не е сувенир, че повечето момчета(а и немалко момичета) не се радват на сувенири, които не им влизат в употреба.

Karrri
12-01-2013, 19:20
Благодаря за отговорите, но още не ми е дошла идея.
Тениска с любима група - има на всички по няколко. Неща, свързани с хобито му - еми, той няма хоби. :Д Това за абонамента за списание не върши работа, защото не чете списания. Сувенир със сигурност няма да му подаря.
Искам да мисля outside the box, защото си пада малко нетипичен от към вкус и досега никой не успя да ми помогне.

SonataArctica
12-01-2013, 19:23
Чете ли? Какъв жанр? Какво прави във свободното си време? Мислила ли си да му подариш нещо със сексуален намек? Може да му направиш тениската по поръчка, някоя по твой дизайн. Пуши ли? Пие ли алкохол?

Karrri
12-01-2013, 19:28
Да, чете много, но последният подарък, който му подарих, беше книга. Това със сексуалния намек е ясно, ама искам и подарък. :Д Това с тениската по поръчка не мисля, че е добра идея. Иначе да, пуши. Пие от време на време също, да.

SonataArctica
12-01-2013, 19:32
Можеш да му вземеш някоя бутилка марков алкохол. Пури, или яки, гъзарски цигари ако изнамериш от чужбина. Лула може да му вземеш. Има какво да му се вземе.

DisappointedDreamer
12-01-2013, 19:37
Аз, като пушач, бих се изкефила на една готина запалка или кутийка за цигари. На нея можеш да гравираш нещичко, като дата например и имената ви, знам ли.

xXxPETYAxXx
12-02-2013, 07:36
Неща, свързани с хобито му - еми, той няма хоби. :Д

Предположих, че го има и този вариант, затова написах и "навици". Щом е пушач - табакера, пепелник, запалка. Виждала съм доста необичайни и интересни пепелници. Пък и на един по-обикновен можеш да сложиш логото на любимата му група, както и разбира се на запалка или табакера.