PDA

View Full Version : Разделих се с приятелката си, бяхме заедно 2 години!



hollandski
12-01-2013, 08:29
Разделих се с приятелката си, бяхме заедно 2 години! 4uvstvam se adski depresiran i mi e ujasno gadno, vseki den mislq za neq kogato zaspivam vecher, kogato stavam sutrin, vsichko koeto se sehtam mi napomnq za neq, Az sum momche na 20 tq e na 16
bqhme zaedno 2 godini, pak imahme problemi, tq pak me ustavi lqtoto kaza mi che tova e posl put che nqma chuvstva kum men
che nito sum i purviq nito posl, vsqkakvi takiva glp, i nakraq kato i pokazah kolko sum bezrazlichen i sprqh da q tursq, tq mi se obadi i me potursi mnogo sujelqvashe i mi kaza che nqma da se povtori! no sega napravi suhtoto pak me ustavi, a vsushnost razbrah che dokato e bila s men, se e zanimvala s drug, kakto i v momenta, nemoga da si go predstavq tq da e s drug, s men i e nai dulgata vruzka, az sum i purviq v legloto, i na men mi e mnogo trudno neznam s kakvo tolkova mnogo me e prevlqkala che da i dam cqloto si surce no, nemoga da go mislq mnogo mi e trudno sega mi se naloji da zamina za Chujbina dr sedmica, tq go znaeshe ot dulgo vreme dali ne e tova prichinata neznam, kazva mi da q ustavq na mira neiskala da me vijda poveche, kakto posledniq put!
Ujasno mi e trudno i Kolkoto i da se upitvam da si kontroliram surceto za polujitelno, ponqkoga prosto e nevuzmojno, molq vi se pomognete mi, kaje te mi trqbva li da q zabravq i kak ? zashtoto tova ne go pravi za purvi put a posle vse sujelqva, golqm inat e za vsichko obvinqva men a az pravq abs vsichko za neq kakvoto si pomislite... az znam che tq nqkoi den shte sujelqva i pak shte me potursi zashtoto, seg si misli s drug shte mi e po dobre, no tq nqma kak da go razbere osven ako ne opita, i az mislq che pak shte me potursi no kogato razbera che e spala s drugo momche, kolkoto i da q obicham nqma nikoga da se vurne pri men... Neznam mnogo neshta se Upitvam i se Upitvah da napravq no nali znaete kakvoto i da pravite s edin Inat toi vinagi si znae negovata... molqvi se pomognete mi s svoite mneniq :(

shusha
12-01-2013, 08:34
.. molqvi se pomognete mi s svoite mneniq :)

трол ли си ? да си чуввал за кирилица ? и тоя смайл накрая съвсем допълва картината

hollandski
12-01-2013, 08:38
kakto i da e, nqkakuv suvet ?

shusha
12-01-2013, 08:59
съжалявам, ама латиницата не я чета, особено със съкращрения....

SonataArctica
12-01-2013, 09:03
Ако не си редактираш мнението не мисля, че ще има повече от 1-2ма човека, които ще прочетат написаното.

Hayashi
12-01-2013, 10:19
Още ли има хора, които си играят да пишат по този извъртян начин?

BlackEyedPeas
12-01-2013, 11:07
Стига се лигави, до половин година даже няма да се сещаш аз нея, а това ще отмине за най-много 3 седмици - месец.

LadyDi
12-01-2013, 15:02
Кирилицата е задължителна.