PDA

View Full Version : Това ли е лицето на църквата?



RagioL
12-01-2013, 12:35
Разни повредени индивиди.
http://www.youtube.com/watch?v=6SBgNQi-Gao
http://www.youtube.com/watch?v=qIYgbB89Dgw

Otis_Driftwood
12-01-2013, 13:15
Това е гъза на църквата, лицето е дори по-отвратително ....


Не разбрах само едно, как качулатия младеж хем има "нестандартна" сексуална ориентация, хем пък обвинява духовенството в проява на неморалност, чрез същата тази ориентация?

ПП: Втория линк с "йеромонах Кирил" - :lol:

Violenza
12-01-2013, 15:02
Не разбрах само едно, как качулатия младеж хем има "нестандартна" сексуална ориентация, хем пък обвинява духовенството в проява на неморалност, чрез същата тази ориентация?

Момчето не е духовник, може дори да не е вярващ. Йеромонахът обаче е Божие лице, което УЖ трябва да проповядва вяра и морал.


Пълна пародия, то не е от вчера. Църквата винаги е била такава.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 15:21
Момчето не е духовник, може дори да не е вярващ. Йеромонахът обаче е Божие лице, което УЖ трябва да проповядва вяра и морал.


Аха, ясно... Това малко прилича на хората дето не спазват законите, но винаги плюят политиците, когато престъпят закона, само защото са политици и от тях се очаква друго.
И все пак, малко тъпо ми се струва човек да се възмущава от нарушаването на морални норми, които самия той не спазва. Щом не ги спазва, значи не ги приема за важни и истинни, а оттам - няма и защо да се възмущава от тяхното нарушаване.

Fisherman
12-01-2013, 15:31
Уроди,ся заради някви сбърканяци събрани на едно място и те не знаят защо,ще лепим етикети на Християнството?

Violenza
12-01-2013, 15:34
И все пак, малко тъпо ми се струва човек да се възмущава от нарушаването на морални норми, които самия той не спазва. Щом не ги спазва, значи не ги приема за важни и истинни, а оттам - няма и защо да се възмущава от тяхното нарушаване.
В грешна насока си. Моралните норми са нещо, което по принцип сами определяме за себе си в хода на живота ни. Момчето никъде не споменава за личните си такива, може да са всякакви, своите може би спазва. Духовното лице обаче изповядва моралът наложен от религията, който е само един.

YSMF
12-01-2013, 15:34
Баба Гуууууууууууууууууууууси. :lol:

Otis_Driftwood
12-01-2013, 15:51
В грешна насока си. Моралните норми са нещо, което по принцип сами определяме за себе си в хода на живота ни. Момчето никъде не споменава за личните си такива, може да са всякакви, своите може би спазва. Духовното лице обаче изповядва моралът наложен от религията, който е само един.

Значи проблемът не е в нарушаването на конкретните норми, а в самото нарушаване на собствени принципи (църковните, в случая ) като показател за неморалност?

RagioL
12-01-2013, 16:45
В общо число сбъркани индивиди.

tireheb
12-01-2013, 17:26
Уроди,ся заради някви сбърканяци събрани на едно място и те не знаят защо,ще лепим етикети на Християнството?

не, не на християнството
на цъкрвата

Auriss
12-01-2013, 18:47
АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХ АУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХА УХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ УАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУ ХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУ АХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХ АУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУА ХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХА УАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХ АХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУ АУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХА ХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУА УХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХ АУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХА УХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУ ХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХ АХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХА ХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХ АХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХА ХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХ ААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХА АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХА


:lol:

OoVasKoO
12-01-2013, 19:05
АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХ АУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХА УХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ УАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУ ХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУ АХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХ АУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУА ХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХА УАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХ АХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУ АУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХА ХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУА УХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХ АУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХА УХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУ ХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХ АХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХА ХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХ АХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХА ХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХ ААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХА АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХА


:lol:

баба Гуси и Палома


АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХ АУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХА УХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ УАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУ ХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУ АХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХ АУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУА ХАХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХА УАУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХ АХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУ АУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХА ХАУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУА УХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХ АУХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХА УХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУ ХАХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХ АХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХА ХАХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХ АХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХА ХААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХ ААХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХА АХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХАА ХАХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХ АХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХА ХУАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХ УАХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУ АХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУА ХАУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХ АУХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХА УХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХУАХАХАУХАХАХААХАХУАХАУ ХАУХАУАУХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХУАХАХАУХАХАХА


:lol:

OoVasKoO
12-01-2013, 19:13
голяма педерастия :(

defender
12-01-2013, 19:15
Всички имаме грехове и слабости и в Църквата има внедрени лицемерно вярващи, недейте заради тях да плюете Църквата, това е целта да ви отдалечат от Църквата.

По-добре вярващ грешник, отколкото невярващ "праведник".

Otis_Driftwood
12-01-2013, 20:41
Всички имаме грехове и слабости и в Църквата има внедрени лицемерно вярващи, недейте заради тях да плюете Църквата, това е целта да ви отдалечат от Църквата.

Тука някви елементи на конспирация се заформят.... Въпросът е от кого - безбожното правителство или самия Сатана? :D

По-добре вярващ грешник, отколкото невярващ "праведник".
С това ли се успокояваш след всяка мастурбация? :lol:

defender
12-01-2013, 21:16
http://www.webpark.ru/uploads54/120615/Fungif_14.gif

Otis_Driftwood
12-01-2013, 21:32
http://prikachi.com/images/945/6810945b.gif

defender
12-01-2013, 21:35
http://prikachi.com/images/945/6810945b.gif

Абе, аз подозирах, че така е преминала срещата ти със Скарлет. хихи

Otis_Driftwood
12-01-2013, 21:54
Още ли те е яд, че те отряза? Не си го изкарвай на мен...

defender
12-01-2013, 21:56
Скарлет ме обичаше, бе мЕн :) между нас имаше платоническа любов.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:01
http://prikachi.com/images/999/6810999x.gif

Продължавай да живееш в заблудите си ...

ПП: Имам нейни снимки, искаш ли? :lol:

defender
12-01-2013, 22:06
а ти дойде и направи с нея ето това

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aEw8jVp_460sa.gif

ПП: добре братле, кажи, защо не стана нищо между вас, Скарлет дори още на втората седмица и ти беше дала и скайпа си ................

ок, дай да видим снимки, ако може.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:12
ок, дай да видим снимки, ако може.

http://prikachi.com/images/873/5699873u.gif

Ахахахаххахахаахухуххухух уххуххуху.... Fuckin lol :lol: :lol:

Как знам само къде да те ръчна...




ПП: добре братле, кажи, защо не стана нищо между вас, Скарлет дори още на втората седмица и ти беше дала и скайпа си
Откъде знаеш, че нищо не е станало, хах.

heartshapedbox
12-01-2013, 22:18
По-добре вярващ грешник, отколкото невярващ "праведник".

Това значи ли, че всеки, който не е религиозен, е грешник?

defender
12-01-2013, 22:18
Ахахахаххахахаахухуххухух уххуххуху.... Fuckin lol :lol: :lol:

защото нямаш снимки, позьорчееее, само се правиш

defender
12-01-2013, 22:19
Това значи ли, че всеки, който не е религиозен, е грешник?

всички сме грешници, но вероотстъпничеството е непростим грях.

Fisherman
12-01-2013, 22:22
Това значи ли, че всеки, който не е религиозен, е грешник?

всички сме ,но Господ обещава да ни опрости греховете ако вярваме в него

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:24
Ахахахахахаха......

defender
12-01-2013, 22:26
всички сме ,но Господ обещава да ни опрости греховете ако вярваме в него

Само вярата не е достатъчна, защото и дявола вярва, ами си остава дявол.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:28
защото нямаш снимки, позьорчееее, само се правиш

Надявам се не си се вързал, че наистина ще постна снимки, от уважение не бих го направил - но пък ми беше забавно да ти видя реакцията.

Fisherman
12-01-2013, 22:30
Само вярата не е достатъчна, защото и дявола вярва, ами си остава дявол.

В какво вярва дявола?

defender
12-01-2013, 22:31
Надявам се не си се вързал, че наистина ще постна снимки, от уважение не бих го направил - но пък ми беше забавно да ти видя реакцията.

ти ли бе, ти, маймунке малка, ти беше направил тема за едно момиче като и беше взел снимката от фейса, дори името и беше написал, ............. отново показваш двоен стандарт, изглежда, че си влюбен..............


В какво вярва дявола?

че има Бог

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:36
ти ли бе, ти, маймунке малка, ти беше направил тема за едно момиче като и беше взел снимката от фейса, дори името и беше написал, ............. отново показваш двоен стандарт, изглежда е си влюбен.............. айде кажи си, няма да ти се смеем


Онова беше по съвсем друга тема, с изцяло различна цел....
А тук просто те дразня. Снимки имам бол, но няма да ги споделя, нека ти е гадно.... :D

defender
12-01-2013, 22:40
Снимки имам бол, но няма да ги споделя, нека ти е гадно.... :D
сигурно щото тя ти е заповядала, и те командва ......... чехльо :D

пусни, ако не е вярно


ПП: сатанистта чехльо, бухахахха

Otis_Driftwood
12-01-2013, 22:48
сигурно щото тя ти е заповядала, и те командва ......... чехльо :D

пусни, ако не е вярно


Май доста отчаяно искаш да видиш снимките, щом прибягваш до толкова очевидни провокации...

Нееее, няма да ти дам материал да си удариш една злободневка преди лягане..... :D

defender
12-01-2013, 22:52
ама на мене снимки не ми требат, аз съм влюбен в душата й........... тялото й ще е за тебе, ама душата й ще скита по чуждо, дори когато е с тебе и ще симулира.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:00
ама на мене снимки не ми требат, аз съм влюбен в душата й........... тялото й ще е за тебе, ама душата й ще скита по чуждо, дори когато е с тебе и ще симулира.

Затова ли толкова се натискаше за снимки, смешко? И как си влюбен в момиче, което дори не си срещал?
Desperate betafag detected.

Fisherman
12-01-2013, 23:03
По мои наблюдения ,откакто съществува църквата,тя е използвана от хора със зли намерения,хора които да се обогатят,хора егоисти.

defender
12-01-2013, 23:10
Затова ли толкова се натискаше за снимки, смешко? И как си влюбен в момиче, което дори не си срещал?
Desperate betafag detected.

Ми дриш, аз снимки не съм искал, ти ми предложи и аз ти казах добре, ако не ми беше казал за снимки, нямаше нищо да кажа. Ти си тоя, който имаш снимките и си се натискал за тях. Малко ме съмнява Скарлет от самосебе си да ти е казал "абе я чакай да ти изпратя мои снимки".

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:13
Дефендъре, предлагам ти сделка - пусни своя снимка тук (ама наистина твоя) и после ще ти пратя снимка на Скарлет. :D

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:16
Ми дриш, аз снимки не съм искал, ти ми предложи и аз ти казах добре, ако не ми беше казал за снимки, нямаше нищо да кажа. Ти си тоя, който имаш снимките и си се натискал за тях. Малко ме съмнява Скарлет от самосебе си да ти е казал "абе я чакай да ти изпратя мои снимки".

Все пак, признай че ти е любопитно поне как изглежда. Лицето издава много лични характеристики, и най-вече погледа. Не случайно казват, че очите са огледало на душата.
А аз не съм намеквал нищо за тела и красота, за мен това също няма значение. Предлагам ти снимка, защото предполагам ти е интересно. И правилно предположих, нали?

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:23
А, без измекярски истории, постни я в оригинален размер, хитрец малък.

defender
12-01-2013, 23:24
^

не искам, имам си причини, пусни и ти такава малка на Скарлет и на тебе

в предишния си пост никъде не си казал колко голяма трябва да е снимката

така , че изпълнявай


Дефендъре, предлагам ти сделка - пусни своя снимка тук (ама наистина твоя) и после ще ти пратя снимка на Скарлет. :D

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:28
Без пазарлъци, опитваш се да ме измамиш. Полза от толкова малки снимки за мен няма. Пък и не виждам какви причини може да имаш та да си постнеш снимката в този забравен от бога раздел (лол, това придоби съвсем различен смисъл :D). Ако те е срам, прати на лично....

defender
12-01-2013, 23:30
да си казал в първи си пост, пуснах ти снимка наистина с мене, както поиска в началото, това е. Твой ред е.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:36
Ти също не си казал колко да е голяма снимката... :D
http://prikachi.com/images/141/6811141Z.jpg

Последна оферта - прати на ЛС твоя снимка с голям размер и аз ще ти пратя такава снимка на Скарлет.

Обещавам ти че няма да злоупотребявам със снимката ти, просто ми е интересно. Пък и на теб ти е интересно, така че е win-win situation.

defender
12-01-2013, 23:40
казах, пусни и ти такава малка снимка т.е. като моята снимка, - ето виж какво съм написал по-горе:

"не искам, имам си причини, пусни и ти такава малка на Скарлет и на тебе"

150 на 150 пиксела

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:41
казах, пусни и ти такава малка снимка т.е. като моята снимка, - ето виж какво съм написал по-горе:

"не искам, имам си причини, пусни и ти такава малка на Скарлет и на тебе"

150 на 150 пиксела
Това ти си го доизмисли - оригиналната сделка беше :

"Дефендъре, предлагам ти сделка - пусни своя снимка тук (ама наистина твоя) и после ще ти пратя снимка на Скарлет. "

Ако не спазваш своята част, не очаквай да спазя моята. Последен шанс . Даже виж, и моя снимка ще ти пратя.

defender
12-01-2013, 23:43
ехееее, ами, че аз Скарлет я познавам бе, пак се прецака.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:46
ехееее, ами, че аз Скарлет я познавам бе, пак се прецака.

Така ли, и как й е името? :D

defender
12-01-2013, 23:50
чакай бе, защо още намали снимката бе, тамън щях да си я принтирам на фототапет.

абе ти що правиш пазарлъци с чужди снимки бре сатан и то на момиче, къде ти са топките, да не си ги направил на курбан в някакъв сатанински ритуал.

ПП: тя учи в Софийския

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:53
чакай бе, защо още намали снимката бе, тамън щях да си я принтирам на фототапет.

абе ти що правиш пазарлъци с чужди снимки бре сатан и то на момиче, къде ти са топките, да не си ги направил на курбан в някакъв сатанински ритуал.
Просто е интересно, когато си общувал известно време с някой в интернет, постепенно си изграждаш един замъглен образ на човека срещу теб. Интересно е когато най-после успееш да свържеш мисловния образ с действителния.
И затова правя пазарлъци, защото знам, че искаш да видиш снимката. На мен също ми е интересно да видя твоя снимка. А виж даже ти предложих и моя снимка.

ПП: учи в Софийския

Nope... try again

defender
12-01-2013, 23:54
ейййй, сакън да не й видя лицето, толко ревнив мъж, как може скарлет да живее с него, накрая може да се стигне и до домашно насилие, братче.

Otis_Driftwood
12-01-2013, 23:59
ейййй, сакън да не и видя лицето, толко ревнив мъж, как може скарлет да живее с него, накрая може да се стигне и до домашно насилие, братче.

Нарочно я намалих толкова понеже не играеш по правилата и се опита да ме измамиш. Точно ти, християнина, се опита да ме преметнеш... Охх, иронията. Е какво пък, нали е по-добре да си грешен вярващ отколкото невярващ "праведник"? :D

defender
12-02-2013, 00:03
за кое съм те измамил, кое точно от условието, което беше дал не изпълних .......... измами те несъобразителността ти.

грешен вярващ може и да е по-добре от невярващ праведник, но и още е казано, че не всеки, който казва "Господи, Господи", ще се спаси.

JDeel
12-02-2013, 00:06
Такива работи стават по манастирите. И аз съм слушал неприлични изповеди за неща случвали се преди повече от 20 години в Рилския манастир от един човек, който по онова време е бил момче и работил наблизо в някакъв ресторант. Ама не за баба Гуси, а за дедо Гавраил. Стават такива работи, стават :)

Otis_Driftwood
12-02-2013, 00:10
Зарежи глупостите. Снимката ти изобщо не може да се класифицира като снимка, предвид че дефиницията за снимка включва целта и предназначението на снимката , а именно наблюдаването на нещо, което в случая е неосъществимо. Ако ми поискаш един тебешир и аз го разтроша на прах и ти го дам, ще се брой ли за тебешир, предвид че не може да изпълнява главното си предназначение?

defender
12-02-2013, 00:17
Зарежи глупостите. Снимката ти изобщо не може да се класифицира като снимка, предвид че дефиницията за снимка включва целта и предназначението на снимката , а именно наблюдаването на нещо, което в случая е неосъществимо. Ако ми поискаш един тебешир и аз го разтроша на прах и ти го дам, ще се брой ли за тебешир, предвид че не може да изпълнява главното си предназначение?

Ми аз откъде да знам каква ти е била целта ти, че такава снимка да ти пратя. Аз пращам снимка и видиш ли ще седна да мисля , чакай да видя каква цел имаш. Каза ми снимка, пращам снимка, това е.

А той човека искал да гледа очите, баси, трябваше да се сетя, толкова е близко до ума ... доктор сатан искал да гледа очите, как не се сетих.

Otis_Driftwood
12-02-2013, 00:21
Ми аз откъде да знам каква ти е била целта ти, че такава снимка да ти пратя. Аз пращам снимка и видиш ли ще седна да мисля , чакай да видя каква цел имаш.
Ама това не е моя цел, целта на всяка снимка е да се види какво е изобразено на нея. Ако не се вижда какво е изобразено, тогава губи стойността си на снимка. Това е общовалидно положение, не зависи от моята цел.

Както и да е, нямам намерение да ти слушам увъртанията, ако искаш голяма снимка, пращаш голяма снимка.

defender
12-02-2013, 00:29
Докторе за какво ти е голяма снимка, ти да не си някакъв психолог или сатанист-екстрасенс и като ми видиш лицето и ти ставам ясен.

Otis_Driftwood
12-02-2013, 00:32
Казах ти вече защо ми е интересно.

defender
12-02-2013, 00:36
ти веднъж по аватарите познаваше хората, веднъж ме познаваше по думите, които съм използвал като пиша и нищо не позна.

Otis_Driftwood
12-02-2013, 00:41
Естествено, може да съм объркал. Дай снимка, може тоя път да позная.

defender
12-02-2013, 00:49
ок, ако намеря някоя снимка дето съм направил оня поглед дето с него свалям мадами може да пусна. :)

Otis_Driftwood
12-02-2013, 00:52
Добре...

Dam Yeo Wool
12-02-2013, 01:05
Кажете ми,че това е някаква неприемлива шега. Не мога да го повярвам! Твърде е..та този човек е,нямам думи.

http://smileys.svatbata.org/set-01/580.gif Задушавам се,това е неприемливо! http://smileys.svatbata.org/set-01/580.gif

Violenza
12-02-2013, 16:06
ок, ако намеря някоя снимка дето съм направил оня поглед дето с него свалям мадами може да пусна. :)
ГРЕШНИК!

hristo99
12-02-2013, 17:05
Аз съм в шок.

defender
12-02-2013, 20:06
ГРЕШНИК!

ама аз не търся мадами за да спа с тях за кеф, а за да се оженя.

Violenza
12-02-2013, 20:11
ама аз не търся мадами за да спа с тях за кеф, а за да се оженя.
Девствен ли си?

defender
12-02-2013, 20:14
да, също съм грешник

Violenza
12-02-2013, 20:15
Грешник не знам точно колко си, ама ако наистина си толкова религиозен, колкото описваш, си адския лицемер, както и всички останали фанатици.

defender
12-02-2013, 20:18
всеки е фанатик към своята философия, това просто е моят начин на мислене, не го правя нарочно или по принуда, нито насилвам или убивам хора, за това, че не са вярващи, старая се да зачитам сводната воля.

ти какво имаш предвид, идваш, нападаш ме, обиждаш ме, че не съм като тебе и после ми казваш, че аз съм фанатик.

ПП: сега с това поведение ако ми кажеш, че си и демократично настроена, направо ще ти повярвам.

Fisherman
12-16-2013, 23:02
Кое е лицемерно?

DoctorSatan666
12-17-2013, 06:04
По темата.


=http://www.youtube.com/watch?v=U7t2Ewu3sGY


.................................................. .................................................. ...............

Хах.... педали християни в църквата, педали християни и по форумите гледам също. Май има някаква схема тук ..... И дефендърчо като тоя си признава колко е грешен, а религията му служи само за прикритие, за оправдание, и то най-вече за пред самия него.

Fisherman
12-17-2013, 11:40
педали има в манастирите,защото вярващи родители ги пращат там с умисъла да се излекуват чрез Божията вяра
думите педал и християнин нямат нищо общо,един педал няма да е християнин,както и един християнин няма да е педал
педалите служат на Сатаната,така че е по вероятно ти да си такъв

DoctorSatan666
12-17-2013, 12:05
педалите служат на Сатаната,така че е по вероятно ти да си такъв

> Намекваш, че Сатаната е истински.
> Намекваш, че има зависимост между хомосексуализъм и сатанизъм.
> Приписваш черти на несъществуваща група хора, при които не съществува никаква връзка с хомосексуализма, и (теоретично) вярващи в митологичен образ, който също не съществува.
> Причисляваш ме към тази група и приписваш тези черти и на мен.

На този етап може да ме обидиш единствено с малоумието си.

defender
12-17-2013, 13:24
Май има някаква схема тук ..... И дефендърчо като тоя си признава колко е грешен, а религията му служи само за прикритие, за оправдание, и то най-вече за пред самия него.

EDIT...............

Бог да пази България.

DoctorSatan666
12-17-2013, 15:32
Измина доста време откакто заставах зад малки каузи за малки хора. Сега подобни каузи будят в мен само носталгична усмивка.

defender
12-17-2013, 15:42
под малък човек имах предвид нормалния човек, човека от народа, без власт, пари и възможности, честния отруден човек, човекът за експлоатиране и доене.

или си купен или сляп. .............. ако ти си прикрития ган4о-психолога съм почти сигурен, че си купен или имаш интерес да говориш така.

DoctorSatan666
12-17-2013, 16:05
Да бе, купен съм, дадоха ми 20 лева да насърчавам младежта към морален и духовен упадък.... хаха.

Зад великите каузи стоят велики хора, велики народи.... А тук е само напъване и приказки на килограм. Никой дори не вярва истински в тях. Защо ми е да заставам зад каузи в полза на обикновенните хора, когато на тях самите не им пука истински, когато нямат потенциала и волята да застанат за себе си ?
Идеализмът е красиво душевно състояние, но само докато не осъзнаеш, че обекта на твоята идеология (народа в случая) не си заслужава труда и загрижеността.

defender
12-17-2013, 18:24
силния трябва да помага на слабия, според силата си и разумно, затова Бог му е дал силата, а не да я използва за егоцентризъм. А тази сила може да я всякаква - ум, положение, власт, пари, и т.н. Разбира се всеки човек има някаква сила в даден област, а в друга е слаб.

DoctorSatan666
12-17-2013, 20:16
силния трябва да помага на слабия, според силата си и разумно, затова Бог му е дал силата, а не да я използва за егоцентризъм.

Това звучи благородно, но само така звучи. Иначе си е хвърчащо твърдение без никакво покритие...

defender
12-17-2013, 20:33
така е, без Бог е невъзможно, но и от наша страна трябва да имаме старание и да се опитваме.

ПП: махни го тоя торбалан бе братче, сложи си някоя готина философка, хихи

an7raks
12-19-2013, 15:16
Дефендъре, цялата доброта в религията е безкрайно лицемерна... Да правиш добро от страх да не бъдеш наказан не значи, че си добър, а че те е шубе да не си пържиш задника цяла вечност.

npp
12-19-2013, 16:18
това е резултат от "мерзостта на запустението стояща на Св. място", понеже човешката религия върши духовно беззаконие в продължение на хилядолетия досега, и затова дори и нейни духовни служители се оказаха засегнати от нейните мерзости, а понеже сексът беше най-оскверняваното нещо в системата на духовното беззаконие и затова именно той изпъкваше като най-дяволски

"А змията беше най-хитра от(т.е. и ето, змията дойде от "тъмнината", а тя беше лукава в сравнение с) всички полски зверове, които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? Жената рече на змията: От плода на градинските дървета можем да ядем; но от плода на дървото, което е всред(т.е. което е отвъд) градината(сиреч, "дървото", което за човеците е окултизъм/езотеризъм), Бог каза: Да не ядете от него(т.е. да не го упражнявате/практикувате), нито да се допрете до него(т.е. нито да го изследвате/изучавате), за да не умрете(т.е. за да не отпаднете от Божията Благодат). А змията рече на жената: Никак няма да умрете; но знае Бог, че в деня, когато ядете от него, ще ви се отворят очите(т.е. че от момента, в който започнете да го практикувате, у всеки от вас ще се появи "трето око") и ще бъдете, като Бога, да познавате доброто и злото(т.е. и ще станете подобни на Бог, с духовна власт над доброто и злото). И като видя жената, че дървото беше(т.е. че привидно изглеждаше) добро за храна, и че беше приятно за очите(т.е. и че привидно изглеждаше благоприятно за човешкият ум), дърво желателно, за да дава знание(т.е. за да дава мъдрост и могъщество), взе от плода му та яде, даде и на мъжа си да яде с нея, та и той яде. Тогава се отвориха очите и на двамата(т.е. тогава у всеки от тях се появи "трето око") и те познаха, че бяха голи(т.е. и от онзи момент нататък те започнаха да възприемат сексът и останалите физически сетивни дейности и Божии творения като срамни и греховни); и съшиха смокинови листа(т.е. и изнамериха множество фалшиви духовни познания) та си направиха препаски(т.е. та си направиха човешка(666) религия/духовност, чрез която започнаха да сквернят/оскверняват сексът и останалите физически сетивни дейности и Божии творения)." Битие 3: 1-7,

"И дойде един от седемте ангела, които държаха седемте чаши та поговори с мене, казвайки: Дойди, ще ти покажа съдбата на голямата блудница(т.е. на човешката(666) религия/духовност/вяра), която седи на много води(т.е. която има много вероучения/религии/вероизповедания/секти); с която блудствуваха земните царе(т.е. с която "земните" духовни служители/работници беззаконстваха), и земните жители(т.е. и множество човеци) се опиха от виното(т.е. бяха афектирани/засегнати/обладани от нечистотиите) на нейното блудствуване(т.е. на нейното беззаконие). И тъй, той ме заведе духом в една пустиня(т.е. на мястото на "запустението" - виж Матей 24:15), гдето видях жена(т.е. верческа/духовна/религиозна/окултна дейност), седяща(т.е. основана) на червен звяр, пълен с богохулни имена, който имаше седем глави и десет рога(т.е. който имаше 7 и дори 10 а даже и 12 чакри, които са зли духове). Жената бе облечена в багреница(т.е. тя упражняваше власт от вселенски мащаб) и червено(т.е. и предлагаше множество привилегии на своите последователи) и украсена със злато(т.е. и имаше велика слава), със скъпоценни камъни и с бисери(т.е. с велики човешки вероучения и заповеди), и държеше в ръката си златна чаша(т.е. велика съдба), пълна с мръсотии и с нечистотиите(т.е. пълна с несъвършенствата и неправдите) от нейното блудствуване(т.е. от нейното беззаконие). И на челото й имаше написано това име: Тайна(т.е. окултното/езотеричното); великий Вавилон(т.е. "старата" човешка(666) религия/духовност/вяра), майка на блудниците(т.е. майка на неправедните/лошите вярващи/духовни служители/работници и на злодеите) и на гнусотиите(т.е. както и на всички злини/аномалии/страдания по лицето) на земята. И видях, че жената се беше опила(т.е. и видях че тя проливаше и паразитираше) от кръвта на светиите и от кръвта на Исусовите мъченици; и като я видях, зачудих се твърде много(сиреч, бях шокиран от този факт как считаната за най-голяма светиня от (страна на) множество(-то) вярващи/поклонници на земята се оказва че е самото царство на звярът(666)). Но ангелът ми рече: Защо се зачуди? Аз ще ти кажа тайната на жената..... жената, която си видял, е големият град(т.е. системата на чрезмерната вяра/духовност/религия), който царува над земните царе(т.е. която царува над "земните" вярващи/духовни служители/работници)." Откровение 17: 1-18,

"След това видях друг ангел, който слизаше от небето, имайки голяма власт; и земята се просвети от неговата слава. Той извика със силен глас, казвайки: Падна, падна великият Вавилон(т.е. човешката(666) религия/духовност) и стана жилище(т.е. понеже именно тя е царството) на бесовете, свърталище на всякакъв нечист дух(т.е. царството на всички нечисти духове) и свърталище(т.е. и царството) на всякаква нечиста и омразна птица(т.е. на всяка нечиста и неправедна възвишеност); защото всички народи пиха(т.е. бяха засегнати) от виното(т.е. от чародейството/магията) на нейното разпалено блудствуване(т.е. на нейното разпалено духовно/религиозно беззаконие), и земните царе блудствуваха(т.е. и неправедните духовни служители/работници беззаконстваха) с нея, земните търговци(т.е. и неправедните религиозни поклонници/последователи) се обогатиха от безмерния й разкош. И чух друг глас от небето, който казваше: Излезте от нея, люде Мои, за да не участвувате в греховете й и да не споделяте язвите й; защото греховете й стигнаха дори до небето, и Бог си спомни нейните неправди..... И в него се намериха кърви от пророци и от светии и от всичките заклани на земята(т.е. и в нея се намери това че именно тя е причината за всички злини, от които са били сполетявани пророците, светиите и въобще всички жертви/пострадали (по лицето) на земята)." Откровение 18: 1-24

DoctorSatan666
12-19-2013, 16:37
Дефендъре, цялата доброта в религията е безкрайно лицемерна... Да правиш добро от страх да не бъдеш наказан не значи, че си добър, а че те е шубе да не си пържиш задника цяла вечност.

Християнското състрадание не е продукт на страх, но съм съгласен че е лицемерно. Лицемерно е защото издига в култ доброто към останалите, което индиректно означава, че издига и самите "останали" в култ, а всъщност в това състрадание лежи винаги личен мотив. Състраданието и проявата на доброта към останалите според мен е причинено от липса на състрадание и доброта към себе си. Християните именно това търсят, някой да ги щади, да ги обича, да им прощава. Като проявяват такова отношение към останалите, те всъщност очакват подобно отношение и към себе си, когато не могат да си го дадат сами. Това се отнася и за по-голямата част от лицемерието в социалния живот. Всички опити да се харесаш на другия, са всъщност израз на потребност да се харесаш на самия себе си. А когато залогът е по-голям - да се харесаш и на самия Бог, тогава какъв извод може да се направи за "себе си"? Дали егото им е по-малко, или само приема други форми, дегизира се като доброта и състрадание? А и не ли тъкмо върху тази човешка потребност от доброта(към себе си), триумфират всички идеологии и религии, призоваващи към солидарност, мир, и престорена любов към ближния. Любовта към ближния е само инструмент за любов към себе си, понеже ближния е винаги отражение и поле за проекции на този, на когото е ближен.

defender
12-19-2013, 22:38
:D

"Работи докторът кълвач
без умора, чак до здрач."

defender
12-20-2013, 15:26
докторе, можеш да напишеш дипломната си работа за християнството.............ти най-много в тоя форум за него говориш .................. хихи ...............а ако искаш може там и мене да споменеш :D

ПП: а пък аз твоята философия ще я използвам за ................. ъъъъъъъъъъъъъъъъ, чакай малко,.........ъъъъъ...... да помисля.................. ъъъъъ.................... ?????? май за ????............. ?????? нищо, не знам.

пAteNцЕ
12-20-2013, 15:54
Бе хора, педали има навсякъде, не само в църквата. Сигурна съм, че въпросните не са единствените, пък кой знае... може да стават и по-лоши неща зад стените на манастирите, за които (естествено) се мълчи... То са верно, няма как да кажеш на някой какъв да бъде, в случая на някои гейчета им е заложено у гена тъй че...Ама да му се не види, като си избрал църквата, за което се ПОДРАЗБИРА че трябва да бъдеш (е, чак пък за пример не,но..) сдържан, възпитан и да имаш морални ценности, БЪДИ. Ако не - един шут в четирибуквието и навън! Това си е пълната гавра с вярата и обида към вярващите. Тука обаче ще кажа убеждението си, че истинските ВЯРВАЩИ не са в църквите...

klimatronik
12-20-2013, 16:10
ми като не вярвате в доброто - избивайте се, палете се, режете се, квото искайте правете, ама после не ревете.

Lilawo_Dupe
12-20-2013, 16:42
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001184062888

defender
12-20-2013, 18:21
Тука обаче ще кажа убеждението си, че истинските ВЯРВАЩИ не са в църквите...

ами, че Църквата сме всички вярващи, едно цяло - свещеници, монаси, семейни хора, светски хора. Само, че различни длъжности имаме да изпълняваме, всеки както е призван.

Lilawo_Dupe
12-20-2013, 18:24
Боже, господи, пребери си вересиите, както се казва. Вече не остана свето място в този живот, което е показателно за начина, по който се развиват нещата с времето -ретроградно. За съжаление ! ! !

Lilawo_Dupe
12-21-2013, 06:42
http://www.videoclip.bg/watch/264717

an7raks
12-23-2013, 11:07
http://www.videoclip.bg/watch/264717

Ха-хааа :lol:

DoctorSatan666
12-23-2013, 12:45
ПП: а пък аз твоята философия ще я използвам за ................. ъъъъъъъъъъъъъъъъ, чакай малко,.........ъъъъъ...... да помисля.................. ъъъъъ.................... ?????? май за ????............. ?????? нищо, не знам.

Ама моята философия не претендира и никога не е претендирала да бъде полезна или използваема за някой. Изобщо с такива схващания не се подхожда към познанието - философските парадигми не са скалъпени историйки, които да обслужват едни или други интереси.

UNITED2
12-23-2013, 13:31
един педал няма да е християнин,както и един християнин няма да е педал
педалите служат на Сатаната

:D :D :D :D :D

Бисер на годината! Просто няма друг такъв...

anonymous895156
12-23-2013, 13:59
заснето лично от мен снощи 8-)

http://prikachi.com/images/530/6876530E.png

Fisherman
12-26-2013, 13:03
> Намекваш, че Сатаната е истински.
> Намекваш, че има зависимост между хомосексуализъм и сатанизъм.
> Приписваш черти на несъществуваща група хора, при които не съществува никаква връзка с хомосексуализма, и (теоретично) вярващи в митологичен образ, който също не съществува.
> Причисляваш ме към тази група и приписваш тези черти и на мен.

На този етап може да ме обидиш единствено с малоумието си.

ае ти си някъв с тежка напреднала некроза на крайния мозък,кво ми изреждаш тука,не знам докъде може да стигне тоя тежък олигофренизъм ,който скача по малките ви душички

Fisherman
12-26-2013, 13:06
Дефендъре, цялата доброта в религията е безкрайно лицемерна... Да правиш добро от страх да не бъдеш наказан не значи, че си добър, а че те е шубе да не си пържиш задника цяла вечност.

Ти нищо не си разбрал от християнството значи,не се прави добро от страх,а се прави добро от сърце,без да очакваш нищо в замяна.Защо хора,които нищо не вдяват от религия си позволяват да коментират?На какво се градят твоите представи за християнство?На Великден?

an7raks
12-28-2013, 21:28
Ти нищо не си разбрал от християнството значи,не се прави добро от страх,а се прави добро от сърце,без да очакваш нищо в замяна.Защо хора,които нищо не вдяват от религия си позволяват да коментират?На какво се градят твоите представи за християнство?На Великден?

Представите ми се градят на това, че за всяко прекрачване на "божията воля" има наказание, а за спазването - награда. Кому е необходима частта от библията, в която се говори за наказанията, ако християните просто си вършеха добро от сърце? Можеше да мине и само със заповедите си и да не се споменава нищо за рая и за ада, щото добрите християни не се нуждаят от награда за доброто, нито от наказание, за да не излизат от правия път...

SHPAIdURmeN
12-29-2013, 21:48
Някои от Вас да е чел книгата : Анатомия на властта , автор : Джон Кенет Гълбрайт , ?

Само минавам
01-16-2014, 09:47
Разни повредени индивиди.
http://www.youtube.com/watch?v=6SBgNQi-Gao
http://www.youtube.com/watch?v=qIYgbB89Dgw
То цялата религия е повредена, начело с идиотите, които им се връзват на приказките за богове и дяволи, адове и райове. Как за 400-500 години не се намери още някой Борджия да продължи започнатото и да се изгаври както трябва с Църквата?
Ако ми падне случай да управлявам Ватикана - за по-малко от година ще изкореня тази психична болест, наречена "религия".

defender
01-16-2014, 13:16
^
проповядваш някаква си твоя проповед как уж стояли нещата, а сега сигурно ще искаш и да ти вярваме .........

кажи си направо, какъв ти е интереса, пари ли искаш да спечелиш от нас или просто изпитваш нужда и търсиш внимание и възхищение на гърба на вярата. :D

yakuza_
01-16-2014, 17:57
Някои от Вас да е чел книгата : Анатомия на властта , автор : Джон Кенет Гълбрайт , ?

Гледах един епизод на "Анатомията на Грей". Хессус! Очаквах да има убити, проникване (поне вагинално), лесбо сцени... Останах ужасно разочарован, не си губете времето с него! Амин, къща, заключ!

Само минавам
01-16-2014, 20:26
^
проповядваш някаква си твоя проповед как уж стояли нещата, а сега сигурно ще искаш и да ти вярваме .........

кажи си направо, какъв ти е интереса, пари ли искаш да спечелиш от нас или просто изпитваш нужда и търсиш внимание и възхищение на гърба на вярата. :D
Никаква религия не проповядвам и не искам да проповядвам. Искам да изкореня наличната и не само християнството, а всички религии. Крайно време е някои да проумеят, че няма богове, дяволи и прочее простотии. Не може в 21-ви век, в зората на технологиите, да вярвате в една 2000-годишна лъжа.
Но не пречи междувременно да изцедя и последния цент от джобовете на слабите умове "в името на бога". http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif

defender
01-16-2014, 23:51
Никаква религия не проповядвам и не искам да проповядвам. Искам да изкореня наличната и не само християнството, а всички религии. Крайно време е някои да проумеят, че няма богове, дяволи и прочее простотии. Не може в 21-ви век, в зората на технологиите, да вярвате в една 2000-годишна лъжа.
Но не пречи междувременно да изцедя и последния цент от джобовете на слабите умове "в името на бога". http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif

А да, ти си от религията на технологиите. Искал си да ги хванеш всички други религии и да ги унищожиш - мдааа, биеш ми дори на фанатизъм. Тия технологии виж докъде са те довели и то в 21 век.

Да, изцедили са ти 10 стотинки за свещ, и то дори това е доброволно или 30 лв.за Кръщене, което се прави веднъж в живота и това е ............. да доста голяма загуба. Иначе можеш на всеки 2 години да даваш по 300 лв. за нов телефон, от който дори нямаш нужда, защото стария ти работи перфектно (и още примери безброй).

ПП: и само не разбрах с какво точно технологиите и 21 век ти пречат на вярата. Те спокойно могат да съществуват съвместно.

Само минавам
01-17-2014, 04:45
Първо, за телефон никога не бих дал 300 лв. - какъвто и да е. Максимум 100 лв. и го ползвам до дупка.
Второ, дори плащането за свещи не е доброволно, защото Църквата е посадила в слабите умове идеята, че "господ" няма да те чуе, ако не запалиш свещ. Също така шансовете ти "господ" да те "чуе" се увеличават, ако дадеш дарение за Църквата. Като цяло религията (не само християнската) е средство за контрол на масите и по-точно на тези със слабите умове, които търсят кого да обвинят за нерешените си проблеми, а също така и средство за изцеждане джобовете на вярващите. Така са си оплели кошницата, че в нито една християнска държава Църквата не плаща данъци. Прави си сам сметката какви пари изкарват тия като не плащат данъци и защо всеки втори се натиска да стане поне поп. Дори обикновените попове са по-богати от най-богатия олигарх в България, а тия във Ватикана пък са стократно по-богати.
А при всеки напън на науката да покаже на хората, че могат да съществуват и без фантасмагориите на Църквата, веднага оттам се обажда някой "гении" да изръси поредната си простотия как това или онова не било богоугодно. В продължение на стотици години, че и в наши дни, науката е заклеймявана от Църквата за дело на дявола. Само че в наши дни не смеят много да си отварят устата, защото са наясно, че може да им се случи случка. Около науката също се въртят големи пари и затова не зяят много. В последно време дори правят опити уж да подкрепят науката, но само, когато тя бръщолеви същите фантасмагории за бог. Преди време имаше една новина - поредният абсурд - "доказаха съществуването на бог чрез адронния колайдер". Това беше подкрепено като "факт" от Църквата и веднага всички слабоумници повярваха, че сблъскването на материя и антиматерия е бог. По-голяма простотия не бях чувал.
В миналото дори са убивали всички свободомислещи и всички, които не са искали да робуват на приказките им от 1001 нощ. Те и в наши дни го правят, но по-скрито, защото за щастие на всички хора, вече не Църквата прави законите.
И накрая, най-интересното в цялата работа е, че от цифра време Църквата заклеймява всичко - дори автомобилите, ако щеш и ги нарича "дяволска работа", а в същото време продължава да ги ползва и дори ги тунингова (примерно, колата на оня малоумник, дето контролира двуличните педровци във Ватикана).
Как още не си проумял двуличието на религията изобщо...

Ако бях фанатик - добре щеше да е. Ама не съм. Проблемът е, че от време на време се намира някой смел поп или поддръжник на малоумната Църква, който идва да проси дарения и като не му дам почва да буйства, да рита вратата и да руши. И всеки път се повтаря едно и също - той почва да буйства, аз му вкарвам един чук в главата, който стои близо до вратата именно заради кретените от Църквата и повече не се връща, но за сметка на това идва следващият смелчага. Понякога е поп, понякога са от някоя секта. Хубавото в цялата работа е, че мога да ги млатя колкото си искам без да се притеснявам от полиция, защото ако се обадят и им разкажа какво са правили ще ги приберат я за дребно хулиганство, я за незаконно и/или насилствено събиране на "дарения". http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif http://www.kaminata.net/images/smilies/evil6.gif