PDA

View Full Version : Вроден пръст!



Simonn123
12-02-2013, 15:13
Здравейте сигурно няма да ме разберете и не сте чували за такъв проблем но просто реших да пусна тази тема!
Значи момиче съм на 14 години и имам проблем с пръстът на крака!Значи на левия ми крак предпоследния пръст не расте от както бях 4 клас стой си малък,ходих на лекар но той каза че така съм се била родила и това било вродено и лечението щяло да бъде чак като стана на 17 и спра да раста!Значи много се срамувам от тъпия ми пръст не стига че имам грозно стъпало едно такова дебело и пръстите ми не си харесвам а сега и този пръст но ако мога да го оправя ще съм много щастлива писна ми да си крия лятото краката от хората да нося затворени обувки и т,н!Чудя се какво ли е причинило проблема ми може би някоя стегната обувка ли какво не знам и да ида ли според вас на друг лекар!

heartshapedbox
12-02-2013, 16:29
Снимка?

shusha
12-02-2013, 16:40
просто да не ти пука ?!

Simonn123
12-04-2013, 10:45
Здравейте ето снимка :( http://prikachi.com/images/927/6817927t.jpg
Може ли да се управи според вас или не
с операция или пък пластичен хирург този проблем много ме дразни лятото не мога да се излезна като хората с чехли и не мога да нося отворени сандали :(
Каквато болка е нужна от операция ще я изтарпя но аз не съм се Родила така бях нормална

mimsssssss
12-04-2013, 12:03
Положението е сложно, но поправимо с операция. Отиваш при личен, за направление за хирург. Иначе това се получава от неудобни и некачествени обувки. Ако продължаваш да носиш такива и след операцията - ефекта ще се повтори.

Simonn123
12-04-2013, 15:37
Мерси ще ида при личната