PDA

View Full Version : Моля помогнете !



vip4eto
12-02-2013, 17:25
Здравейте момче на 16 години съм преди 5 месеца ми направиха операция на лакътя защото някакси ми прескачаше когато си мърдах раката . Така операцията си га направих в София в частна болница . Докторът ми каза ,че за първи път прави операция на това място а именно лакътя . Доверих му се преди да стане тази случка ходих на фитнес и лостове .
Преди операцията го попитах дали след това ще мога нали пак да ходя на лостове фитнес тои ми отговори положително .
Така операцията мина ходих на физиеотерапия доста време нали да я раздвижа раката защото ми беше вдарвена .;
Главният проблем : Някаде след 1 месец обаче почна някак си като си изпана раката и си я свия нагоре ми хръцка така да го кажа много неприятно. Така хръцка постояно без тежести да съм вдигнал без нищо имам чуството , че ще ми падне ръката всеки момент много е гадно. Дори нямам смелоста да го направя това ''опражнение'' с тежест защото си мисля ,че буквално ще ми падне ръката ... Някаква жила ли незнам много гадно хръцка и не само го осещам аз но и се чува това хръцка не кой знаи кво но като си близко до раката ми и е тихо се чува ..... та ако може да ми помогнете ще съм адски благодарен !

lovefaithx
12-02-2013, 17:29
Аз също тренирам и ще те посъветвам да не натоварваш самата ръка с каквото и да е. Говори с лекар, рехабилитатор- би на трябвало да ти дадат много добри съвети.

vip4eto
12-02-2013, 17:37
То е някак си вътрешно нали според мене няма как рехабилитатор да ми помогне то при самото рязане при операцията нещп ако е прекъснал или незнам как точно да го кажа и за това хръцка така гадно...
Иначе благодаря за мнението !

shades
12-02-2013, 17:41
според мен ти е отрязал артерията , това хръцкане което чуваш е бавното изтичане на кръвта ти, ако ти се вие свят да знаеш всеки момент това може да е краят ти

vip4eto
12-02-2013, 17:43
Това е сериозна тема неискам глупави коментари .