PDA

View Full Version : Никога не съм имала гадже



lonely girl
12-02-2013, 18:08
Знам, че има 100 такива теми. Знам, че всеки от вас ще ми каже, че и без това ми е рано и по-добре да си гледам уроците. Но е различно, когато всичките ти приятелки ти разказват какво са правили вчера с гаджето, кой филм са гледали и подобни глупости. Найстина вече искам да имам гадже, не само защото другите имат, а защото и аз вече искам да усетя близост с момче, но явно не ми е дошло още времето. Нямам идеално тяло, но си го харесвам. Смятам се за хубава (защото все пак ако ти не се харесваш, няма как да очакваш другите да те харесат) и забавна. Имам приятели момчета и мога да си говоря с тях с часове, но когато опре до гаджета всеки харесва курви и лигави момичета. Досега не ми беше проблем, че съм сама, но вече наистина ми се иска да излизам с момчета и да има един по-специален. Незнам какво трябва да променя (аз лично се харесвам такава каквато съм), но явно има нещо щом съм сама...

SonataArctica
12-02-2013, 18:10
Няма как да знаем какво ти има - нито те познаваме, нито нищо. И нима трябва да се сравняваш с приятелките ти? Не всичко е до това дали си имаш приятел.

baby_baby
12-02-2013, 18:15
пф щото приятелките ти си имат гаджета и ти искаш да си като тях това е доста тъпо нещо

Getyourfreakon
12-02-2013, 18:19
пф щото приятелките ти си имат гаджета и ти искаш да си като тях това е доста тъпо нещо
Не е това, проосто и тя иска да види какво е да правиш "подобни глупости" и да си имаш гадже ;д

Иначе си набележи някой и действай

baby_baby
12-02-2013, 18:48
Не е това, проосто и тя иска да види какво е да правиш "подобни глупости" и да си имаш гадже ;д

Иначе си набележи някой и действай

Аз си мисля че е точно така лично мое мнение

Hayashi
12-03-2013, 13:11
но когато опре до гаджета всеки харесва курви и лигави момичета.

Ей там ти е проблема в мисленето.

mcfe
12-04-2013, 14:51
Ей там ти е проблема в мисленето.

Е права е...то сама такива момичета има. Много рядко да срещнеш момиче, което да не избира според визията(е, малко може) или според социалният ти живот, както и финансовото състояния, или хобита.

Примерно, днес бях навън с приятели. Рядко излизам, и видях много момичета, които бяха красиви, НО те са тези с погрешното мислене, което директно влияе дали те биха излезли с мен.

mlakniwe
12-04-2013, 15:22
wink.bg

BlackEyedPeas
12-04-2013, 15:31
пф щото приятелките ти си имат гаджета и ти искаш да си като тях това е доста тъпо нещо

Съгласна съм с това мнение. Повечето момичета, които казват, че нямат гаджета, е, че имат някоя друга приятелка, 'дето си има гадже и замрънкват, че и те искат веднага, което е глупаво. Ако на курви се правят.. и те ли с тях ще са? Ако толкова искаш гадже, отиваш при някоя от приятелките ти с гаджето и й казваш, че искаш да се въртиш край тях (е, не така де, просто й някак вземи да излизаш с тяхната групичка), тъй като момчето надали ще има само приятелки момичета. А щом ти е толкова дерт да си хванеш някое от момчетата, които познават, тогава просто се обличай по-предизвикателно и с повече грим и чунким го вдигнали и те поискали. Ти например не би се хванала с някои от тия приятели, нали? Точно поради тази причина и те не биха с теб.

girlwithblueeyes
12-04-2013, 15:35
Тъпо не тъпо тя така мисли поне на този етап . Нормално е на тази възрост която предполагам е 14-15 да се вълнува от подобни неща . И да гледа приятелките си . Да тъпо е но след време ще се осъзнае .

По темата
Не се старай да си търсиш гадже само заради приятелките си . Има много точни момчета и с времето ще си намериш такъв .

anonymous895156
12-04-2013, 15:37
Примерно, днес бях навън с приятели. Рядко излизам, и видях много момичета, които бяха красиви, НО те са тези с погрешното мислене, което директно влияе дали те биха излезли с мен.

леле

anonymous895156
12-04-2013, 15:46
Всеки съди по външния вид, за мен той е много по-важен от всичко останало (не ми давайте примери с грозни хора с добри сърца, наслушал съм им се). По мои наблюдения интелигентните, съпричастните и хората с чувство за хумор са доста по-красиви от останалите и това е напълно обосновано - природата си знае работата. Останалите в повечето случаи са малко или много комплексирани.

Nickolas
12-04-2013, 15:47
Не си срещнала "подходящият", колкото и да мразя този термин. Не бъди толкова предубедена също :)

Hayashi
12-04-2013, 19:13
Всеки съди по външния вид, за мен той е много по-важен от всичко останало (не ми давайте примери с грозни хора с добри сърца, наслушал съм им се). По мои наблюдения интелигентните, съпричастните и хората с чувство за хумор са доста по-красиви от останалите и това е напълно обосновано - природата си знае работата. Останалите в повечето случаи са малко или много комплексирани.

Да се чувствам поласкана, че съм неземна красавица ли? :)

Ако около вас има само повърхностни индивиди, значи вие сте си направили такова обркъжение. Не са ви виновни останалите. И колкото повече се навивате, че всички са повърхностни и еднакви, толкова по-малък ви е шансът да срещнете някой различен.

Tsukuda_Hiroshi
12-05-2013, 05:25
Хич не ти и трябва да си имаш гадже!! Повярвай ми! От август насам нямам, а и не се занимавам да търся! Много ми е спокойно. Няма кой да ти държи сметка къде си, с кой си, защо не ми пишеш, защо не мизвъниш, искам да ходим там, а не еди-къде си, няма ли да ми направиш някакъв жест, защо не ме водиш никъде, обичам те заради теб, а не заради парите, ама няма ли да си купиш кола, че да не се возя с рейса, и защо още не ми пишеш, нямам време за теб, ти забравяш за мен...

Оооо! Fuck da shit, човек! И изобщо не тръгвайте да ми обяснявате сега как "не са всички такива"! :) Всички сте такива! Та.. изобщо не се занимавай с гаджета, авторке! Гледай си уроците, защото 1 ден само образованието ти не би ти изневерило, не би те забравило и не би те заменило за някой, който не може да ти стъпи на малкия пръст. ;)
Повярвай на стария човек... :D

Nickolas
12-05-2013, 12:59
няма ли да ми направиш някакъв жест, защо не ме водиш никъде, обичам те заради теб, а не заради парите, ама няма ли да си купиш кола, че да не се возя с рейса, и защо още не ми пишеш, нямам време за теб, ти забравяш за мен...



I feel ya pain bro, i feel ya pain..

anonymous708973
12-05-2013, 13:07
Всички сте такива!

Аха.