PDA

View Full Version : Как се отслабва на 1 място.



insertnamehere
12-03-2013, 09:06
Здрасти. Таа моя въпрос е - как да отслабна само в краката - по-точно бедрата. Момче съм, тренирал съм футбол 2-3 години, и краката са ми по - скоро здрави, не говорим за дебели. Мисълта ми е как да сваля тази мускулна маса, защото принципно не съм дебел просто имам много здрави крака и се дразня, че не мога да нося по тесни дънки :D

Мерси предварително ^^

ps. Наясно съм, че не може да сваляш маса само на 1 място, но не съм сигурен дали трябва да бягам за да сваля мускулите или да правя нещо друго.

redbul2
12-03-2013, 17:00
Мускул трудно се сваля. Когато е обездвижен мускулът се смалява,атрофира. Тъй че ако ти е чак толкова тежък проблем избягвай да натоварваш краката си и с времето ще станат тънки и слаби. Може малко прасеца само да тренираш. Друг начин е ако има подкожни мазнини да ги стопиш и обиколката на бедрата рязко ще намалее. Под 59-60 см обиколка горе на чатала, бедрата не са големи. :)

insertnamehere
12-03-2013, 17:16
Благодаря за отговора ^^
А по принцип подкожни мазнини се свалят с упражнения за крака или с бягане пак ?
Щото си струва да пробвам квото имам да го изчистя и да видим как ще изглежда ^^

redbul2
12-03-2013, 17:50
И с двете може да се свали. Обаче,ако правиш упражнения за крака от типа на силовите във фитнеса, мускулът ще расте още повече. Ще свалиш обиколка от изгорените мазнини,обаче ще увеличиш отново от мускулната хипертрофия. Затова по-добър резултат ще даде бягането. Съчетано с хранителен режим с контролиран прием на въглехидратни храни.

За ефективно изгаряне на мазнините в списанията за културизъм се препоръчват 4 аеробни тренировки седмично (бягане,бягане на пътека във фитнес) по минимум 30 минути всяка. По възможност 3 часа след последния прием на въглехидратна храна. Може да се вземе по 3 грама ВСАА не по-късно от 1 час преди тренировката.