PDA

View Full Version : Защо така?



invisiblegirl35
12-03-2013, 16:06
Здравейте, аз съм момиче на 14. Постоянно в интернет чета истории от типа, че някое момиче е видяло непознато момче което било много красиво, готино и то постоянно се усмихвало и зяпало даденото момиче... в автобуса например или на улицата. Чувала съм от приятелки техните "случки" и съм чела много такива в интернет, които едва ли са измислица. Понеже на мен никога на ми се е случвало, започнах да си мисля ,че в мен е проблема и явно съм грозна.
Например мен в училище никое момче не ме "зяпа" така да кажа. Дори и този, който харесвам, когато се разминем по коридорите, само така колкото да види кой се задава срещу него, ме поглежда и веднага си отмества погледа и толкова. Толкова ли съм грозна, малка ли съм още за това или какво.. поддържам се и бих казала, че приличам та по- голяма- Объркана съм защото мои познати, които са колкото мен, постоянно ги зяпат разни готини момчета.
Кажете си мнението..

anonymous895156
12-03-2013, 16:44
причината е, че не си достатъчно стилно облечена. Ако беше момче, щях да ти дам съответните съвети, но за момичетата не съм особено сигурен кое облекло е вървежно. Препоръчвам ти да повишиш личната си хигиена и да дрънкаш вашите за дрехи. Също така се социализирай на макса.
Вече виждам руси батковци, които те заглеждат в метрото :smt008

TheMan9191
12-03-2013, 16:45
Дай снимка иначе как да кажем

C0oKieS
12-03-2013, 17:22
ние не можем да ти кажем каква си стилно ли се обличаш и подобни ако не знаем как изглеждаш дай снимка или се опиши

Anonys
12-03-2013, 17:22
причината е, че не си достатъчно стилно облечена. Ако беше момче, щях да ти дам съответните съвети, но за момичетата не съм особено сигурен кое облекло е вървежно. Препоръчвам ти да повишиш личната си хигиена и да дрънкаш вашите за дрехи. Също така се социализирай на макса.
Вече виждам руси батковци, които те заглеждат в метрото :smt008

Евала :)

invisiblegirl35
12-03-2013, 17:36
Ми, аз си имам много добра лична хигиена. Косата ми е изправена или накъдрена с маша. Дрехите повечето са тесни :D дънки, блузи, клинове. Имам хубаво тяло, слаба съм, висока, синеока. Ползвам грим, но не прекалявам.. колкото да подчертая или скрия нещо. Само дето не си харесвам нослето, щото е дълго :D Като се позамисля има момчета, които ме зяпат по улиците, но в училище не е така.

Djenka
12-03-2013, 17:50
Не си грозна. Сигурно има някой, който те харесва, но просто ти не обръщаш внимание.
Няма определен начин да се обличаш... Ей това не мога да го разбера - как да се обличам/държа/гримирам, за да ме харесват момчетата. Ако си струва даденото момче, ще те харесва и с чувал облечена.
Просто бъди себе си :)

strawberry88
12-03-2013, 20:08
О, Боже. Няма някакво универсално облекло, което да се харесва на всички. Просто обличай каквото на теб ти харесва и това е.

BlackEyedPeas
12-04-2013, 17:52
Гледат те, просто ти гледаш тези, които ти искаш да те гледат и не забелязваш кой в действителност те гледа.