PDA

View Full Version : Кака Тори почва да се опитва да е по-разговорлива



tori
12-03-2013, 17:34
Тук може да се посмеете.

an7raks
12-03-2013, 17:39
Не, не, недей! Аз си тъ убичам тъкава мълчалива. :*

tori
12-03-2013, 17:44
О, миличкото то. :* И аз те обичам. Иначе реших, че трябва поне да пробвам. Или ще стана по-комуникативна, или ще намразя хората още повече. Нищо не губя.

an7raks
12-03-2013, 17:46
О, миличкото то. :* И аз те обичам. Иначе реших, че трябва поне да пробвам. Или ще стана по-комуникативна, или ще намразя хората още повече. Нищо не губя.

Точно ме притеснява, че ще вземеш много да говориш... :cool:

SonataArctica
12-03-2013, 17:49
Защо ги мразиш толкова?

tori
12-03-2013, 17:53
Точно ме притеснява, че ще вземеш много да говориш... :cool:
Е, то само като те няма около мен. Иначе ще съм тихичка и ще те гуша и обичам.

shades
12-03-2013, 17:57
Тук може да се посмеете.

това не е ли 10тата твоя тема която правиш за себе си :?:

усещам че имаш нужда от мъжко внимание и търсиш одобрение

един съвет общувай с хората повече навън , не онлайн , како тори ;)

tori
12-03-2013, 17:57
http://youtu.be/kPBzTxZQG5Q
За миличкото.

Соната, ами защото... нека кажем просто, че има индивиди, които са ме наранявали много, както и близки мои хора. Може би просто съм твърде предубедена.

tori
12-03-2013, 17:58
това не е ли 10тата твоя тема която правиш за себе си :?:

усещам че имаш нужда от мъжко внимание и търсиш одобрение

един съвет общувай с хората повече навън , не онлайн , како тори ;)
Мерси, можеш да си ходиш. Мъжко внимание си имам, нали бе, Слънчуооо?

Vladislav Hellsing
12-03-2013, 18:00
долнопробни себеподобни.

an7raks
12-03-2013, 18:02
Мерси, можеш да си ходиш. Мъжко внимание си имам, нали бе, Слънчуооо?

'ма разбира се!

SonataArctica
12-03-2013, 18:06
Соната, ами защото... нека кажем просто, че има индивиди, които са ме наранявали много, както и близки мои хора. Може би просто съм твърде предубедена.

Нима има човек, който не е бил нараняван? Въпреки това, никога не трябва да се губи вяра в хората... Иначе се губи вярата за едно по-добро бъдеще.

tori
12-03-2013, 18:10
'ма разбира се!
А тъй!

tori
12-03-2013, 18:11
Нима има човек, който не е бил нараняван? Въпреки това, никога не трябва да се губи вяра в хората... Иначе се губи вярата за едно по-добро бъдеще.
Де да знам, ще опитам да се поотпусна. Стискам си палци.

an7raks
12-03-2013, 18:12
Нима има човек, който не е бил нараняван? Въпреки това, никога не трябва да се губи вяра в хората... Иначе се губи вярата за едно по-добро бъдеще.

И какво като загубя вярата в по-доброто бъдеще?

SonataArctica
12-03-2013, 18:13
То не е нужно да се отпускаш пред форум с една тумба непознати хора. Достатъчно е просто да не мислиш, че хората са толкова лоши... И когато се запознаеш с нов човек да му дадеш шанс :) .

IWannaBeSedated
12-03-2013, 18:14
И аз съм същата, но не виждам изход честно казано.

tori
12-03-2013, 18:15
Понякога дори не си подавам и ръката... Особено когато го усещам твърде, твърде, твърде неприятен.

tori
12-03-2013, 18:16
И аз съм същата, но не виждам изход честно казано.
Ще видим как са нещата, но едва ли ще ми хареса. Пък и не искам да ставам феймъс някакъв, а просто по-комуникативна.

SonataArctica
12-03-2013, 18:16
И какво като загубя вярата в по-доброто бъдеще?

Тази вяра е важна. Нима студентите не протестират защото вярват, че може да има по-добро бъдеще? Ако не е така, всички щяха да са си по домовете. Аз съм от хората, които са готови да "тръгнат да оправят света".

tori
12-03-2013, 18:17
Аз съм от хората, които са готови да "тръгнат да оправят света".
Като Хейдън от "Спасителят в ръжта", която така и не дочетох?

IWannaBeSedated
12-03-2013, 18:18
Ще видим как са нещата, но едва ли ще ми хареса. Пък и не искам да ставам феймъс някакъв, а просто по-комуникативна.

Преди години пробвах, но сега е по-зле от преди. Дано ти да имаш успех. 8-)

SonataArctica
12-03-2013, 18:18
Като баща ми. Човек, който е жертвал много по време на прехода.

Едит: не съм чел "Спасителят в ръжта", съжелявам.

an7raks
12-03-2013, 18:23
Тази вяра е важна. Нима студентите не протестират защото вярват, че може да има по-добро бъдеще? Ако не е така, всички щяха да са си по домовете. Аз съм от хората, които са готови да "тръгнат да оправят света".

А защо не си тръгнал, а си само "готов"?

SonataArctica
12-03-2013, 18:26
Аз бях при студентите не един ден. В момента не мога поради ред причини. Не е като да няма да се въна и да ги подкрепя. Както и не малко хора убедих, че за България има по-добро бъдеще. Тези хора се включиха в тези протести.

tori
12-03-2013, 18:32
Преди години пробвах, но сега е по-зле от преди. Дано ти да имаш успех. 8-)
Дано.


Едит: не съм чел "Спасителят в ръжта", съжелявам.
Чувала съм, че трябва да я прочета. Аз започнах, но онлайн и ми изтекоха очичките, не знам защо. Надявам се тая година един екземпляр от романа да се помещава под елхата ми. Или тази у баба, където дойде.

SonataArctica
12-03-2013, 18:34
Да, чувал съм доста добри отзиви за Спасителят в ръжта. :) Май скоро трябва да седна и да го прочета.

an7raks
12-03-2013, 18:35
Аз бях при студентите не един ден. В момента не мога поради ред причини. Не е като да няма да се въна и да ги подкрепя. Както и не малко хора убедих, че за България има по-добро бъдеще. Тези хора се включиха в тези протести.
И какво променихте в света?

tori
12-03-2013, 18:36
Мда.

shades
12-03-2013, 18:41
внимание си имам, нали бе, Слънчуооо?

виж как без да те познавам и без да съм те виждал познах че си търсещо одобрение несигурно коте което прави първите си мънички крачки ;)

твоето не е риторичен въпрос ами си е чист въпрос с този въпросителен , иначе щеше да има точка

сега ако ти кажат не , и ще се разплачеш :lol: ако не ти отговорят и ще се почувстваш отхвърлена и ще пуснеш нова тема :lol:

наеми ме за твой психотерапевт за да видиш колко ми е удобна кушетката ;)

an7raks
12-03-2013, 18:45
виж как без да те познавам и без да съм те виждал познах че си търсещо одобрение несигурно коте което прави първите си мънички крачки ;)

твоето не е риторичен въпрос ами си е чист въпрос с този въпросителен , иначе щеше да има точка

сега ако ти кажат не , и ще се разплачеш :lol: ако не ти отговорят и ще се почувстваш отхвърлена и ще пуснеш нова тема :lol:

наеми ме за твой психотерапевт за да видиш колко ми е удобна кушетката ;)

Мислил ли си да станеш психолог?

SonataArctica
12-03-2013, 18:48
И какво променихте в света?

Ако всеки българин си казва така нищо няма да се промени. Не за света, а поне за родината ни.

shades
12-03-2013, 18:49
не , много тъпа професия е свързана със стоене на бюро , аз съм от типа хора които обичат да са на улиците ;)

пък и две професии няма да успея да въртя , няма да има време , брато

an7raks
12-03-2013, 18:49
Ако всеки българин си казва така нищо няма да се промени. Не за света, а поне за родината ни.

Чакай, чакай, не замесвай тълпата! Каза, че ти сам ще променяш нещо... Давай!

an7raks
12-03-2013, 18:50
не

Слава богу!

shades
12-03-2013, 18:51
ако се съмняваш в манипулаторските ми умения , прати приятелката ти на ваканция при мен за 1-2 дни , после тя ще ти разправя дали поназнайвам това онова

SonataArctica
12-03-2013, 18:51
Правя каквото ми е по възможностите. Живота е пред мен, може би ще имам по-добри възможности. Сам човек - трудно прави голяма промяна (не е като да е невъзможно).

an7raks
12-03-2013, 18:53
^Някъде из другите теми бях писал... Ако си достатъчно убеден в това, което вършиш, ще накараш хората да те последват...

ако се съмняваш в манипулаторските ми умения , прати приятелката ти на ваканция при мен за 1-2 дни , после тя ще ти разправя дали поназнайвам това онова

:lol:

tori
12-03-2013, 18:55
ако се съмняваш в манипулаторските ми умения , прати приятелката ти на ваканция при мен за 1-2 дни , после тя ще ти разправя дали поназнайвам това онова
Точно си стягам багажа. :lol:
Иначе да, позна ме. Ама преди. Преди време.

SonataArctica
12-03-2013, 18:59
^Някъде из другите теми бях писал... Ако си достатъчно убеден в това, което вършиш, ще накараш хората да те последват...
А аз писах, че промяната няма да стане преди края на зимата. След края на сезона, като излязат всички хора опарени от сметки и данъци, след като се затворят няколко прохода и по улиците на София стане хаос - тогава нещо може и да се промени. Но не знам дали дори тогава комунистите ще си подадат отсавката...

an7raks
12-03-2013, 19:02
А аз писах, че промяната няма да стане преди края на зимата. След края на сезона, като излязат всички хора опарени от сметки и данъци, след като се затворят няколко прохода и по улиците на София стане хаос - тогава нещо може и да се промени. Но не знам дали дори тогава комунистите ще си подадат отсавката...

Без лидер, който да говори от името на тълпата, може да промените само броя на паветата, които са си по местата...

SonataArctica
12-03-2013, 19:07
Без лидер, който да говори от името на тълпата, може да промените само броя на паветата, които са си по местата...
Лидери винаги ще се намерят. Хората в момента са уплашени - идват празници, сметки за ток, всеки иска да искара възможно най-много пари и да прекара едни хубави празници. За това в момента дори и да има лидер, няма кой да застане зад него.

an7raks
12-03-2013, 19:09
Лидери винаги ще се намерят. .

Да, то и качулка може да се намери след дъжда... Трябва лидерите да поведат тълпата, а не тълпата да "намира" лидер.

shades
12-03-2013, 19:09
Точно си стягам багажа. :lol:
Иначе да, позна ме. Ама преди. Преди време.

каза го че изглежда че имаш години опит зад гърба си , а много лесно те наклоних преди малко , друго е че не искаш да си признаеш

tori
12-03-2013, 19:11
каза го че изглежда че имаш години опит зад гърба си , а много лесно те наклоних преди малко , друго е че не искаш да си признаеш
Нямам години, имам само една и ми е достатъчна. Поне за момента.
Едит: За кое ме наклони, че не разбрах?

shades
12-03-2013, 19:11
една година опит звучи сериозно , де да бях и аз със твоят опит

може ли да ме научиш на това онова ?

SonataArctica
12-03-2013, 19:14
Не се изразих правилно, извинявам се. Лидери ще има, но сам самичък не може да направи нищо. Трябва му и сериозна подкрепа за да се свали правителство като сегашното. За това, лично мое мнение, трябва да се изчкат още 2 месеца. Сега просто хората няма да излязат, освен ако не се случи нещо фрапантно.

an7raks
12-03-2013, 19:16
Не се изразих правилно, извинявам се. Лидери ще има, но сам самичък не може да направи нищо. Трябва му и сериозна подкрепа за да се свали правителство като сегашното. За това, лично мое мнение, трябва да се изчкат още 2 месеца. Сега просто хората няма да излязат, освен ако не се случи нещо фрапантно.
Той точно за това е лидер, щото може да убеди голяма група хора в идеите си и те да застанат зад него.

tori
12-03-2013, 19:20
една година опит звучи сериозно , де да бях и аз със твоят опит

може ли да ме научиш на това онова ?
Не звучи, но за момента ми държи още влажно.

shades
12-03-2013, 19:22
едно е леко да си навлажниш чорапките , друго е да се намокриш до кости , сравнен с теб , аз практикувам дълбочинно гмуркане ;)

an7raks
12-03-2013, 19:23
Не звучи, но за момента ми държи още влажно.

То влажното е от друго... :oops:

shades
12-03-2013, 19:25
ще трябва да те разочаровам , дори не знаеш истинското понятие влага

няма как да знаеш след като нямаш база за сравнение

SonataArctica
12-03-2013, 19:26
Добре! Но кажи ми колко хора ще излязат сега? Всеки, който живее сам, знае че тези два месеца са най-тежките. Масата народ българи са сравнително бедни. За това всеки иска да поработи малко повече за някой друг лев. Когато излезеш на протести - това са допълнителни разходи, които много хора не могат да си позволят. Както виждаш само студенти не могат да променят нищо. За това се иска и другите хора да излязат, а това няма как да стане сега. Дори и да излезе лидерът сега, няма да го последват повече от 40 хиляди. А толкова хора няма да го свалят. А ти като ученик, би ли жертвал ученето по матурите си, ваканцията си и би ли излязал да последваш някой лидер?

Fisherman
12-03-2013, 19:26
а ти ква база имаш,освен компаньонките които си викаш

an7raks
12-03-2013, 19:27
:lol: Извинявай, забравих, че разговарям с телепатката на фороня...

an7raks
12-03-2013, 19:32
Добре! Но кажи ми колко хора ще излязат сега? Всеки, който живее сам, знае че тези два месеца са най-тежките. Масата народ българи са сравнително бедни. За това всеки иска да поработи малко повече за някой друг лев. Когато излезеш на протести - това са допълнителни разходи, които много хора не могат да си позволят. Както виждаш само студенти не могат да променят нищо. За това се иска и другите хора да излязат, а това няма как да стане сега. Дори и да излезе лидерът сега, няма да го последват повече от 40 хиляди. А толкова хора няма да го свалят. А ти като ученик, би ли жертвал ученето по матурите си, ваканцията си и би ли излязал да последваш някой лидер?
Да ти кажа, 10К човека могат и преврат да направят с мижавата ни полиция и армия... Въпросът е, че те нямат ясна представа за какво се борят и няма някой, който да ги води и да поставя целите. Ако наистина бяха толкова много хората на дъното, които нямат какво да губят, протестите щяха да са съвсем различни.

SonataArctica
12-03-2013, 19:37
Комунистите няма да си подадат отсавката заради 10 хиляди. Преврат? И той няма да издържи дълго, както и ще има много пострадали. Сега няма как да стане като при свалянето на Луканов или Видин. Хората трябва да се поопарят още малко от комунистите, за да не ги качат пак на власт. Не ми отговори - би ли последвал някой лидер? Ти за какво се бориш, бориш ли се изобщо за нещо?

shades
12-03-2013, 19:38
а ти ква база имаш,освен компаньонките които си викаш

сега каква база имам това е друг въпрос , темата не е за мен в края на краищата ;)

дори и да кажа ще излезе че се хваля , скромността краси човека не си ли чувал , оп да не си чувал защото ти си самохвалко без покритие и без факти , кое си доказал досега :?: доказа единствено че си ухапан гълъб акащ от покрива ;)

an7raks
12-03-2013, 19:39
Не ми отговори - би ли последвал някой лидер? Ти за какво се бориш, бориш ли се изобщо за нещо?
Бих, да, ако идеите му съвпадат с моите.
Боря се да успея в живота. Аз, лично, без да променям света.

tori
12-03-2013, 19:45
едно е леко да си навлажниш чорапките , друго е да се намокриш до кости , сравнен с теб , аз практикувам дълбочинно гмуркане ;)
Ами... това е добре. Приятно гмуркане.

tori
12-03-2013, 19:46
То влажното е от друго... :oops:
Ооо, либоооооооф, идвай насам да те изям. <333333333

SonataArctica
12-03-2013, 19:47
Бих, да, ако идеите му съвпадат с моите.
Боря се да успея в живота. Аз, лично, без да променям света.

Не знам дали си пълнолетен, но ако си - би ли застанал пред хората изразявайки идеите си и би ли ги повел?

tori
12-03-2013, 19:51
Абе кво само ми серете в темата бе, поне подхванете нещо по-интересно.

an7raks
12-03-2013, 19:58
Не знам дали си пълнолетен, но ако си - би ли застанал пред хората изразявайки идеите си и би ли ги повел?

Тоя месец ще ставам пълнолетен... Не, не бих, защото както казах, нямам амбициите да променям света или държавата. Мога и сам да постигна каквото искам за себе си и близките ми.

shades
12-03-2013, 19:58
Ами... това е добре. Приятно гмуркане.

благодаря ти най сърдечно , гмуркането е за смелите , може да получиш дълбочинна (кесонна) болест

ти си стой вкъщи и жабуркай в легенчето с топла водичка :lol: никога няма да изпиташ от сладостите на живота ;)

an7raks
12-03-2013, 19:58
Ооо, либоооооооф, идвай насам да те изям. <333333333

Сега лягам, ако искаш, хващай телепорта и идвай.

Fisherman
12-03-2013, 20:05
сега каква база имам това е друг въпрос , темата не е за мен в края на краищата ;)

дори и да кажа ще излезе че се хваля , скромността краси човека не си ли чувал , оп да не си чувал защото ти си самохвалко без покритие и без факти , кое си доказал досега :?: доказа единствено че си ухапан гълъб акащ от покрива ;)

никой не се интересува от тебе
о аз имам факти прошляк,аз винаги говоря с факти просто неочаквам хората да ми вярват,защото са прости и комплексирани

shades
12-03-2013, 20:05
антракс що така не се поддаваш на провокация като преди :?: да не би да си видял г-то във варна да го кара някое криминално изглеждащо типче :?: това не съм аз обещавам

an7raks
12-04-2013, 03:52
антракс що така не се поддаваш на провокация като преди :?: да не би да си видял г-то във варна да го кара някое криминално изглеждащо типче :?: това не съм аз обещавам

:lol: За малко да познаеш...
Ти да не си Лигата?

tori
12-04-2013, 07:22
Първи ден от разговорливостта ми - неуспешен. Давам си още няколко дни да опитам да се приобщя към класа и разни хора извън компанията ми. Стискайте палци.

SonataArctica
12-04-2013, 07:24
Успех 8-)


http://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk
Оф не мога спра да се смея :lol:

tori
12-04-2013, 09:54
:lol: Напиках се.

shades
12-04-2013, 10:05
:lol: За малко да познаеш...
Ти да не си Лигата?

е не не съм аз , само дето никнеима ми е сянката

SonataArctica
12-04-2013, 13:36
Обичам го тоя човек :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=KAQhG59zqZc

tori
12-04-2013, 13:41
:D Да, страшен е.

shades
12-04-2013, 20:01
тори искам да ми напраиш русенски масаж понеже ми е схванат врата и гърба

какво ще използваш някво олио за масаж или имаш други методики :?:

tori
12-04-2013, 21:05
Ахахахахахахахаха.
Сега разбра ли?