PDA

View Full Version : ПОМОЩ В TUMBLR,СПЕШНО



deboradancheva
12-03-2013, 17:37
Окей, никъде не намерих това което ми трябва затова правя нова тема. Това не като другите теми тука давам си блога да ме последвате, тъпо е , който иска да ви следва ще ви следва! Така трябва ми помощ относно персонализирането на блога. Не говоря за музика, нито за курсорите на мишката защото тези неща са ми ясни горе-долу. Искам да ми обясни някой като отидеш в Cuztomize най-долу има add page,където можеш да добавиш страница с информация за теб или нещо друго. МОЛЯ някой да ми обясни как точно да създам тази страница по-подробно и също и за това какъв url точно трябва да напиша. Моля ви ще ви бъда много благодарна,а и още нещо как е направено това да ти задават въпроси в самия tumblr ? От самата тема ли е нещо или просто като създадеш тази страница за която попитах? Наистина моля някой да ми помогне защото не мога да се оправя с това!

death-mistress
01-14-2014, 17:43
Драга deboradancheva (хахаха звуча като баба),
Като ревностен почитател на TUMBLR мога да отговоря на вашите въпроса. Допълнителният сайт е сайт по ваш избор. Например, ако имате втори tumblr, или желаете да споделите facebooka си, или някой друг сайт може да го покажете във вашият блогът от там. Относно за полето за въпроси: не, не зависи от темата. Той се определя от полето settings, а не от полето customize. То (полето settings) е едно голямо колело което може да намерите като отидете в сайта tumblr, не във вашият блог, а в dashbord-a, така да се каже.