PDA

View Full Version : Неразбирателството



Kalinavil
12-03-2013, 20:58
Здравейте ! Въпросите са ми : Важно ли е разбирателството например във футболен отбор?
Трябва ли да обръщаме внимание, на лошите коментари , мнения ? Често се случва в отбор да има скарвания , неразбирателства. Важни ли са те?

Getyourfreakon
12-03-2013, 21:01
В

Kalinavil
12-03-2013, 21:07
По-тъп отговор плс

Getyourfreakon
12-03-2013, 21:11
Ох еми ппц е хубаво да се разбирате, все пак сте отбор и трябва да сте задружни "а-у" :Д ама пък това е футбол.. винаги като съм гледала футбол (наживо) и псуват адски много, няма как явно :D караници винаги навсякъде има, не ги приемай толкова сериозно

redbul2
12-03-2013, 22:09
Е,имa и многo псувни между съотборниците. :D Ама не се филмирай. Не обръщай многo внимание, дума дупка не прави. :D
В нашите български условия е нещо съвсем нормално. :)

girlwithblueeyes
12-04-2013, 16:18
Нормално е да е караници между съотборници все пак различни характери
Но разбирателството е много важно защото победите идват с него и с добрата комуникация на играчите на игралното поле . Това е един от основните фактори за победа .

baby_baby
12-04-2013, 17:54
Важно ли е разбирателството например във футболен отбор? - важно е ти какво искаш само да се карате ли

Трябва ли да обръщаме внимание, на лошите коментари , мнения ? - да не ти пука

Често се случва в отбор да има скарвания , неразбирателства. Важни ли са те? - е нормално е да има и по някой път скарваня зависи от човека

girlwithblueeyes
12-05-2013, 14:45
Не е точно така Бейби . Понякога лошият коментар може да е градивна критика към играта на даденият играч. Да не ти пука е добре само ако е казано от някой злобен .Ако ти го казват съотборници или още повече трениора е желателно да се вслуша в тези лоши мнения . Защото ще помогнат .

crazyshitman
12-05-2013, 14:55
трениора също може да сбърка блонди, слушай себе си ! имаше няква поговорка ако слушаш хората ще ловиш риба в гората : ) ( естествено тва не значи да си лакоме , но в ситуацията ако прецениш че другия може да се осере не че ти не можеш но видиш че шанса е по голям или пък ти се рискува и не си рискувало отдавна отиграй нещо сам , щото в много ситуации има където играчи не вкарват защото са подали или обратното не са ..

girlwithblueeyes
12-05-2013, 14:58
Не е точно така . Трениора много рядко бърка
Добрият професионалист никога не би казал лош коментар само за да се заяжда
Освен това специално в спорта още повече колективният ще стигнеш до никъде ако слушаш само себе си.

crazyshitman
12-05-2013, 15:04
Не е точно така . Трениора много рядко бърка
Добрият професионалист никога не би казал лош коментар само за да се заяжда
Освен това специално в спорта още повече колективният ще стигнеш до никъде ако слушаш само себе си.

пф.. има ли смисъл да ти отговарям ? ще ти дам един лесен пример може да го провериш в гугъл..


Бившия трениор на реал мадрид моуринио, закотви на скамейката преди 1 година , Икер Касияс титуляр и юноша на отбора от както е там , и никой от тогавашните трениори не го е закотвив на скамейката, след това закотвяне около 1 година докато беше той трениор формата му също спадна .. и това само заради ЛИЧНО НЕ РАЗБИРАТЕЛСТВО и всеки който следи малко футбол ще ти го каже.. та сега ще ми говориш ли за професионалност още ? и това става в Испания и Реал Мадрид , а какво става за българия ? където е най-корумпираното първенство и на много трениори не им пука ?


а да добавя че Касияс е един от най-добрите вратари в света или може би най-добрия..

girlwithblueeyes
12-05-2013, 15:09
Никой не знае реалнити прицини все пак
По вестниците и медиите много неща се пишат
Освен това Мауринио не е всеки трениор по земята
Не казвам че няма изключения и личното не натиска понякога професионализма . Но такива случай са рядкост особено пък за големите клубове . Просто казах че е редно да се вслушваш в думите на другите защото не винаги са злобни

По отношения на Бг първенството нямам си и на идея не живея в България и не го следя .

crazyshitman
12-05-2013, 15:13
ми тогава що се изказваш непотготвено ?

Първо естествено че са лични причините .. това си го е казвал самия Касияс и съотборниците му .. никой трениор не може при 2 лоши мача да закотви перманентно някой на скамейката без лични причини .. и това го има в други известни отбори но примера просто е един от най-нашумелите и ти го казах..


а тва за бг кат не живееш в българия или от скоро или отдавна се изказваш непотготвено .. щото тук е най-голямата корупция .. да не говорим за връзкарството ти ми говориш че трениора не бил грешил :Д

crazyshitman
12-05-2013, 15:14
и не съм казал да се лакомиш в колективните спортове или в който и да е , а казах да слушаш СЕБЕ СИ има голяма разлика : )

girlwithblueeyes
12-05-2013, 15:17
Охх добре спирам да споря
единственното нещо което исках да кажа е че понякога лошите мнения са градивна критика. Точно това имах предвит под това че не винаги да слушаш себе си е редно
Разбира се че има некоректни специалисти но има и такива които са .

crazyshitman
12-05-2013, 15:19
Охх добре спирам да споря
единственното нещо което исках да кажа е че понякога лошите мнения са градивна критика. Точно това имах предвит под това че не винаги да слушаш себе си е редно
Разбира се че има некоректни специалисти но има и такива които са .


да бе съгласен съм, но като имаш предвит нивото на българския футбол и всичко което е тук , ми стана смешно като каза '' трениора не бърка'' лека вечер : )

Kalinavil
12-17-2013, 19:34
Мерси за отговорите .. :) очаквам още :D Благодаря предварително