PDA

View Full Version : Искам момиче с което мога да разговарям



martinyordanov94
12-04-2013, 11:06
Здравейте студент първи курс съм на 19години и от 2 месеца уча в София.От както съм тук изпитвам някакво пълно разочарование. За два месеца почти не съм срещнал момиче което да не се държи като курва единственото забавление да е ходене по дискотеките. Защо немога да видя момичета който да обичат момчета който не ги търсят прсото заради секса а искат и да могат да общуват с тях или просто да могат да ги ислушват
http://www.vbox7.com/play:5ed60b19
Случайно попаднах на тази песен и просто започнах да се чудя къде са тези момичета в реалния живот, а и песента е много хубава :Д .

SonataArctica
12-04-2013, 11:13
Може би не търсиш на правилното място.

baby_baby
12-04-2013, 12:41
Има време ще намериш

AKJSDHLX
12-04-2013, 17:08
ще намериш, сигурна съм!
Просто и аз съм забелязала тази тенденция последно време, въпреки че съм по-малка от теб и живея в малък град, как всички се държат по определен начин...робуват на някви стериотипи и...ддз...затъпяват(не се сетих за по-подходящ глагол) .. аз лично не го разбирам това...но може би това е най-ефикасния и лесен начин за привличане на внимание...
Минали са само 2месеца, ще се запознаеш с още мноооооооооого и всякакви хора :)

AKJSDHLX
12-04-2013, 17:09
ще намериш, сигурна съм!
Просто и аз съм забелязала тази тенденция последно време, въпреки че съм по-малка от теб и живея в малък град, как всички се държат по определен начин...робуват на някви стериотипи и...ддз...затъпяват(не се сетих за по-подходящ глагол) .. аз лично не го разбирам това...но може би това е най-ефикасния и лесен начин за привличане на внимание...
Минали са само 2месеца, ще се запознаеш с още мноооооооооого и всякакви хора :)

Nickolas
12-04-2013, 17:10
Трудно ще намериш добро момиче в столичните дискотеки. Промени си малко обстановката.

martinyordanov94
12-04-2013, 17:24
Аз в дискотека от както съм тука ходих 2 пъти то там мога да немря само момичета каквито не искам там само момичета на третия опит и вече са казали да а аз точно такива момичета не харесвам

BlackEyedPeas
12-04-2013, 17:47
Еми явно не ходиш на правилните места. Има толкова много свестни момичета, но ти не търсиш където трябва.

Nickolas
12-04-2013, 17:48
Именно.

martinyordanov94
12-04-2013, 18:31
Е до някаква степен и затова писах тук защото си мисля че шанса да намеря някой нормален тук е много по голям от колкото например в студенстски град . А иначе какви предложения имате например къде да ги търся

leadyflame
12-04-2013, 18:39
Когато спреш да виждаш курвалък по твоему, тогава ще видиш и нещо малко по-различно.

Hilary_
12-05-2013, 05:24
Нормално е да срещаш това, което е в повече. Изчакай, рано или късно и другото ще се появи.