PDA

View Full Version : Помогнете !



karinaa
12-04-2013, 17:56
Здравейте момиче на 17 съм и ще ви разкажа моята малко странна история, която искам да споделя. Става въпрос за нещо като – любовен триъгълник. Историята е за мен, една приятелка и уж нейния приятел. Нея ще я нарека Сис а него Пепи. Та те двамата не ходят – излизат , разхождат се, кафета и т.н. , но не са гаджета официално. Един вид карат само за кефа и колкото да не е без хич. Да обаче Пепи от известно време ми звъни, пише ми почти всяка вечер и един ден предложи да излезем. Аз отказах защото Сис все пак ми е приятелка и ще е доста тъпо да и го отмъкна под носа. Да, но той ми каза, че с нея не може да има нищо сериозно, защото харесвал мен. Останах втрещена и все пак излезнахме. Бяхме на кафе след това стояхме в неговата кола – слушахме музика и си говорихме. Еми .. целунахме се (нищо повече ) . Беше най – яката целувка в живота ми. Толкова е мил, а когато се докосна до мен направо ми омекнаха капачките. Имам чувството, че ако не бях седнала щях да падна. След това се прибрах и ми стана много, много тъпо. Та Сис ми е приятелка, а аз какво направих, как можах да разваля приятелството ни заради момче. Но не съм виновна, че той си пада по мен. Лошото е, че това се повтаря вече три – четири пъти и аз усещам как ще се влюбя в него, а тогава става много лошо. Сега не мога да погледна приятелката си в очите заради тази случка. Ако може да ми кажете някакви съвети какво да правя от тук нататък? Ако може да не ме ругаете достатъчно ми е, че ми тежи на съвестта. Ами ако ме използва и ни върти и двете. Не е честно. Помогнете !!

BlackEyedPeas
12-04-2013, 18:10
Определено не си й приятелка. Контролирайте се поне малко бе, толкова загорели ли сте, че да постъпиш толкова гадно. Егоистка си.

~LadyCrawley~
12-04-2013, 18:13
Срам!!! Заради такива като теб, понятието "приятелка" вече не е същото...За едното ебане и "върховна" целувка, сега ще останеш без приятелка. Само дано не остане тайна между новите влюбени..

djipsito
12-04-2013, 18:18
А те продължават ли да се виждат ?

baby_baby
12-04-2013, 18:21
И си мислиш че си и приятелка ли ? преди да правиш нещо помисли малко не да питаш други хора

xXxPETYAxXx
12-05-2013, 14:27
Значи, той не я харесва нея, харесва теб, а сега му е ясно, че и ти го харесваш, щом продължаваш да се виждаш с него, но все още не е спрял да се вижда с другото момиче? Защо, ако те харесва и може да е с теб ще остава и с нея? Я му бийте шута и двете, от два стола най-лесно се пада.

Bank$
12-05-2013, 14:57
Кво ти дреме за приятелката ти прави си квото ти е кеф. Все пак този харесва теб не нея и ти никой не отмъкваш.

DayDreamer:)
12-06-2013, 21:31
Това изглежда доста незряло от твоя стана. Приятелката ти или него, трябва да избираш. Мъже има 3+ милярда, а истински приятели/приятелки много по-малко(дали 100 за целия ти живот). Знам, искаш го, ама както го описваш имам чувстото, че той не е стока за мирисане. И с нея и с теб, е не може да имаш всичко братко :P. Помисли кое искаш повече, че после да не ревнеш от капризи.

Hayashi
12-06-2013, 21:34
Доста невярна логика. Съпруг ще имам само един, докато по същото време мога да имам 15-тина близки приятеля.

DayDreamer:)
12-06-2013, 21:54
Гледаме в дадената ситуация, иначе съм съгласен с теб. Как би се почувствала ако ти си на мястото на Сис :?:. Да съм казал да го зареже, просто в дадения случай трябда да направи избор, поне така мисля аз. Всеки има право на собствено мнение не е ли така :?:

Sdgmi
12-07-2013, 11:47
Бъди наясно дали не ви върти и двете, внимавай с такива ситуации