PDA

View Full Version : секс след усилена физическа активност



shades
12-04-2013, 19:45
след усилена физическа дейност когато се върна от фитнеса или от тренировка , и съм се натоварил подобаващо , се отделят ендорфини и се чувстваш добре предполагам това всеки го знае :?: също и нивото на тестостерона е завишено ако не се лъжа. затова веднага след тренировката се чувствам мноо разгорещен :smt077 ако видя момиче и и скоквам на момента :smt077
въпроса е към дамите , вие след много тежка физическа дейност чувствате ли се така че да искате да ви изчукат на момента ? ;)

Котка.
12-04-2013, 19:48
Да.

Ivaaaaa
12-05-2013, 06:59
да бе
след голямо натоварване последното нещо, което бих правила е секс

Bukuuu
12-05-2013, 08:06
Не. След тренировка обикновено съм като труп и имам нужда само от душ и леглото си.

AnarchyBoy
12-05-2013, 08:16
след усилена физическа дейност когато се върна от фитнеса или от тренировка , и съм се натоварил подобаващо , се отделят ендорфини и се чувстваш добре предполагам това всеки го знае :?: също и нивото на тестостерона е завишено ако не се лъжа. затова веднага след тренировката се чувствам мноо разгорещен :smt077 ако видя момиче и и скоквам на момента :smt077
въпроса е към дамите , вие след много тежка физическа дейност чувствате ли се така че да искате да ви изчукат на момента ? ;)

Значи и толкова се натоварваш.. да ти имам тренировките..
Качествената тренировка е такава, след която искаш да те застрелят.. всичко те боли и не можеш да се движиш.. искаш само душ и евентуално ядене и сън... ти за секс ми говориш.. ясен си ми колко тренираш...
:lol:

shades
12-05-2013, 11:37
талибан , що пак дойде изцапан в темата ми да пишеш момиче ли си случайно :?:

тъй като вече си тук ще ти отговоря

тебе искаш да те застрелят след тренировка понеже си путенце което го хващат мускулни крампи и мускулна треска , това е защото не тренираш редовно и си нежен

напиши в гугал ''runners high'' и ще ти стане по ясно не ми се обяснява подробно прочети си го сам да видиш колко си тъп

shades
12-05-2013, 11:38
и още нещо аз съм в смазваща умопобъркваща тренировка 7 дена в седмицата досущ както таисан е бил и не мога да си позволя да пропусна каквото и да е защото изпускам и не мога да наваксам

girlwithblueeyes
12-05-2013, 13:28
Тренирам по 3 пъти на ден . В най-добрият случай по 2
По 3 часа
След като се прибера лягам и искам нищоправене .

При приятелят ми ситуацията е същата.

nqmaznacheniee
12-05-2013, 18:44
Значи и толкова се натоварваш.. да ти имам тренировките..
Качествената тренировка е такава, след която искаш да те застрелят.. всичко те боли и не можеш да се движиш.. искаш само душ и евентуално ядене и сън... ти за секс ми говориш.. ясен си ми колко тренираш...
:lol:



полека, всички много се филмирате с тея "тежки" тренировки :lol:

shades
12-05-2013, 19:11
Ми то човек който за него е много да направи 10 лицеви упори , като направи дваисе и ще получи на другия ден крампи тва усеща той ;) сега разбира се че има хора които са в много по добра форма от мен и са много по големи говеда , аз не съм наи наи и никога няма да бъда

но мисълта ми е че човек който има тренинг рядко ще го хване мускулна треска , вече има и едни суплементи дълга и широка е

тези които разбират ще усетят че съм прав :smt023

_ivi_
12-05-2013, 19:24
Не. След тренировка обикновено съм като труп и имам нужда само от душ и леглото си.

Точно.

hyperstone1
12-05-2013, 19:28
е чи как бе :Д секса е финалната част от усилената физическа активност.. не "след" той си е част от усилената физическа активност :ДД

Баща Ти
12-05-2013, 19:29
Тренирам по 3 пъти на ден . В най-добрият случай по 2
По 3 часа
След като се прибера лягам и искам нищоправене .

При приятелят ми ситуацията е същата.

3 пъти на ден по 3 часа? Какво тренираш, търкане на столовете в училище?

AnarchyBoy
12-05-2013, 19:34
Ми то човек който за него е много да направи 10 лицеви упори , като направи дваисе и ще получи на другия ден крампи тва усеща той ;) сега разбира се че има хора които са в много по добра форма от мен и са много по големи говеда , аз не съм наи наи и никога няма да бъда

но мисълта ми е че човек който има тренинг рядко ще го хване мускулна треска , вече има и едни суплементи дълга и широка е

тези които разбират ще усетят че съм прав :smt023

Брат ми, сутрин и вечер правя по 300 лицеви (не е много) но това ми е, е така за преди и след сън, сам си прави сметка, каква ми е тренировката..
Тренирам 4 пъти седмично, по 90 минути някъде, не ходя на фитнес само стрийт фитнес, за по-трудно слагам тежести..
А сега и правя бая кардио + НВД, да чистя % мазнини. Тренирам чисто.. ;)

shades
12-05-2013, 19:43
брат ми , тва с лицевите хич не е никакъв критерии , аз го заявявам че не мога да напрая повече от 200 на серии и то не наведнъж , но дигам много повече собствено тегло , аз съм към 100кила счупих кантара и не знам точно ма там някъде сам, на метър и осемдесе , вари ги смятаи колко идват като съотношение

и няма да бягам на кардио повече като някои клечунгер щото мускулите ми искат много повече енергия и нося по голямо тегло , но ако се хванем да направим някои спаринг или ако седнеш да пробваш с тежести които аз дигам гарант ще се насереш :smt023

shades
12-05-2013, 19:46
другото което забраих е че военните лицеви са по трудно там щи направя троино по малко тва с прибрани лакти , и пробваи да ги правиш бавни по 3 секунди негатив и позитив и то пълни като си допреш устата до земята , не полвинки и гъза нагоре :smt023

AnarchyBoy
12-05-2013, 19:58
Правя ги военни.. ;)

Мм, вдигам 110 на лежанката.. 187 висок, около 80 кила съм.. :) Но аз се стремя към релеф не към маса.. ;)
Евала, че ти си назобен (имай предвид, голям) ма мен това не ме кефи

shades
12-05-2013, 20:05
110 ще ги дигнеш друг път тва е собственото ти тегло и отгоре , аз не ти говоря да дигнеш 1 път и да умреш , говоря ти за серии , има хора по 120кг не могат да дигнат 60 кг ти се изръси със 110 е как става тва :?: що не ми напраиш 1 видео клип :?: ти се изкара БРУС ЛИИ :?:

аз ги правя 5-6 серии , повторенията зависят от тежестта ама не са 1-2-3 ами доста повече

мен визията не ме интересува аз съм практичен човек , затова ще ни се разминават приоритетите , мене кардиото ме дразни наи много ама ме карат да го прая

102
12-05-2013, 20:05
Я някво видео, да видя как се правят тия лицеви опори.. от ония дето по 300.... =)

shades
12-05-2013, 20:09
аве праят са мноо лесно то затуи няма нужда от видео , някои 60-70килограмов щи напраи и 300 набирания тва не е проблем
също е мн лесно да изкараш плочки на корема или релеф като си 70-80кила

извади на 100-120кила релеф :?:

видеото за лежанката тва никога няма да го повярвам , то аз не познавам някои да праи с такава тежест за гърди дори ММА-ец

Auriss
12-05-2013, 20:10
110 ще ги дигнеш друг път тва е собственото ти тегло и отгоре , аз не ти говоря да дигнеш 1 път и да умреш , говоря ти за серии , има хора по 120кг не могат да дигнат 60 кг ти се изръси със 110 е как става тва :?: що не ми напраиш 1 видео клип :?: ти се изкара БРУС ЛИИ :?:



// я кротни. Преди години като ходех още на фитнес на 60-5 кила правех трета серия с 4х80. На колко назобени батки във фитнеса съм се нагледал, 'дето ми бяха двойно на килограмите, а неможеха гъза да си отлепят да направят 10 набирания ...


И на мен ми е любопитно да ги видя тия 300 лицеви обаче :cool:

shades
12-05-2013, 20:11
значи брус лии правеше със 110кг 4 сета по 10 повторения , и с 40-50кг по 30 повторения ако не се лъжа , значи ти момче се изкара БРУС ЛИИ :?:

shades
12-05-2013, 20:13
тая тема стана за изхвърляния , няма нужда да се опитвате да впечатлите момичетата бъдете реални щото някой ден ще ви се смеят , като визирам тоя отгоре 60килограмовия дигащ 80 кг :smt023 ти едвам ще дигнеш 15-20кг

Баща Ти
12-05-2013, 20:17
1,5 пъти собственото тегло за 1ца на лег-а не е нищо специално за постигане..

Auriss
12-05-2013, 20:19
Мда, забравих малко къде се намирам.


з съм към 100кила счупих кантара и не знам точно ма там някъде сам, на метър и осемдесе , вари ги смятаи колко идват като съотношение


Смятам. Съотношение грух-грух ?
Абе я да те питам, че не съм имал такива в компанията - дебелите хора верно ли смърдите на говна като се изпотите ?

AnarchyBoy
12-05-2013, 20:21
:D

Аз не ги правя наведнъж деля си ги на серии по 50..

Носферату 110 кила ги бутам 5х5 не е много, но аз не целя маса пак казвам, релеф > маса.. поне в мойте очите.. ;)

shades
12-05-2013, 20:32
Мда, забравих малко къде се намирам.



Смятам. Съотношение грух-грух ?
Абе я да те питам, че не съм имал такива в компанията - дебелите хора верно ли смърдите на говна като се изпотите ?

съотношение грух 100% съм , как позна , гюбекчия

всичкото ми е сланина и дигам тежестите не с мускули ами с лой , мноо си умен , парцал :lol:

за смраднята питай майка ти , тя ще знае :lol:

Auriss
12-05-2013, 20:35
^хубаво че го изяснихме грух

shades
12-05-2013, 20:35
:D

Аз не ги правя наведнъж деля си ги на серии по 50..

Носферату 110 кила ги бутам 5х5 не е много, но аз не целя маса пак казвам, релеф > маса.. поне в мойте очите.. ;)

за релеф трябва да праиш кардио , аз го мразя понеже от него се губи много мускули пък и ме мързи , или гледам да се тъпча много след кардиото това пък лошото е че не обичам да ям и трябва да пия други простотии много е сложна тя

иначе 5 по 5 пак ми се струва адски много ама ти си знаеш , то не е важно толкова килограмите ами формата , в смисъл да изпълняваш упражнението правилно не да го усещаш по рамена , да трепериш да усукваш и т.н
всеки се е вманиачил в килограмите тва е пълна простотия ама малко хора ще го разберат :smt023

AnarchyBoy
12-05-2013, 20:37
за релеф трябва да праиш кардио , аз го мразя понеже от него се губи много мускули пък и ме мързи , или гледам да се тъпча много след кардиото това пък лошото е че не обичам да ям и трябва да пия други простотии много е сложна тя

иначе 5 по 5 пак ми се струва адски много ама ти си знаеш , то не е важно толкова килограмите ами формата , в смисъл да изпълняваш упражнението правилно не да го усещаш по рамена , да трепериш да усукваш и т.н
всеки се е вманиачил в килограмите тва е пълна простотия ама малко хора ще го разберат :smt023

Не ми пука за килограмите, тренирам за релеф, отпуснал съм се последно време, покрай празниците.. но от януари почвам пак усилено.. плуване а-у.. кардио-та.. режими и яки тренировки..

бтл съм с ниско кръвно и след тренировка наистина ми иде някой да ме застреля.. кат ми се вдигне много високо... :D

anonymous708973
12-05-2013, 20:47
Тия 300 ги сънуваш стабилно. Ако ги делиш на 50 и ги правиш 6 по 50 за целия ден - да. Ама в рамките на 10-15 минути - малко ме съмнява. Познавам момче, дето беше пред Олимпийски игри и пак не правеше по толкова.
Да не говорим, че телосложението ти хич, ама хич не предразполага спортна натура.

Самата аз не съм спортна натура, камо ли да разбирам, обаче дори аз мога да кажа кога нещо е нереално.
Спортувам целенасочено рядко, претоварвам се, съответно мускулна треска и съм като парцал. Няма сила на земята, дето да ме накара да правя секс. Пичът ще е щастливец, ако може да ме гушка, докато гледаме филм и ям като за световно. Че има моменти, в които дори човешкото присъствие около мен ме дразни.

AnarchyBoy
12-05-2013, 20:49
Е Пантерата ли няма да се намеси, г'де не разбира и не е питана.. и ест няма да хейтне..
моме.. лично като се видим, ще видиш .. как се правят 300 лицеви 50х6 за 25 минутки (горе-долу.. щото едновременно между сериите си правя кафе/мия зъби етц) сутрин..

Смисъл за всичко друго можеш да ми спориш, да ме хейтваш, но тука не.. :)

102
12-05-2013, 20:50
Я някво видео, да видя как се правят тия лицеви опори.. от ония дето по 300.... =)

=)

102
12-05-2013, 20:51
щото едновременно между сериите си правя кафе/мия зъби етц)

УААААААААААААААА

anonymous708973
12-05-2013, 20:52
За теб хейтване, за останалите 3-ма, дето не са съгласни с теб, не е хейтене, а е напълно оправдано. :)
И кво, персонално ли да ме питат? Исках да отговоря по темата, попаднах на твоя пост и коментирах. Крайно време е в тълковния речник да се добави дефиниция на думата "форум", ако още не съществува.
Не, сериозно, нищо не ти коства да пуснеш една камера докато ги правиш.

AnarchyBoy
12-05-2013, 20:53
УААААААААААААААА

:D

Ем правя 1 серия, слагам кафето да се прави.. и си мия лицето...
правя 2ра серия.. и отивам да си измия зъбите..
правя 3та серия и после почивам там нек'во време..

смисъл не ги правя стриктно примерно с 2-3 минути (конкретно определено време) за почивка, ами на рандъм.. та може и за 30 мин да ги правя, но си ги правя..

Преди 4 години чичо ми кат ме видя, че започвам да тренирам етц, ми каза, да правя така сутрин и вечер лицеви.. думите му бяха:

"Гарантирам ти, ня'а да станеш бабанка, но като пипнеш или стиснеш, няма да има грешка.." So far so good.. ;)

AnarchyBoy
12-05-2013, 20:57
Не, сериозно, нищо не ти коства да пуснеш една камера докато ги правиш.

Никакъв проблем, само дет, ще е по нататък, да вляза във форма, че както видя по-нагоре съм писал, че съм загубил бая, смисъл празници тъпча се кат свиня и пропускам тренировки, бая.. но пък мех.. подлагам се на бърза физическа промяна, след нова година ще си имаш клипчето, искам само да знам какво ще получа в замяна? :D

И бтл, пантерке ти един позитивен пост нямаш и вече сериозно вземаш да дразниш.. влизаш и хулиш всички, говориш за неща в които не си компетентна и общо взето само се излагаш..

Казваш "няма да хейтя и 10 реда по надолу сао лайна.."

102
12-05-2013, 20:59
Цветомире, язък че имаш Мир в името си.... Голема си пародия.

Deadlock
12-05-2013, 21:02
300 лицеви опори за 25 минути си е напълно реално и не е нужно да си пред олимпийски игри. Доколко Анархи ги прави, не знам, ама и не прочетох откъде тръгна меренето

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:03
Цветомире, язък че имаш Мир в името си.... Голема си пародия.

Знаем, че ти си най-великия тихо ся, жалко, че имам добро мнение на теб.. говорих с жена ти точно за тва, пък ти се държиш като лайно, както и да е, ня'а ти обръщам внимание.. казал съм к'вот съм искал.. пародия или не, т'ва не е твой проблем.. ;)

102
12-05-2013, 21:04
Знаем, че ти си най-великия тихо ся, жалко, че имам добро мнение на теб.. говорих с жена ти точно за тва, пък ти се държиш като лайно, както и да е, ня'а ти обръщам внимание.. казал съм к'вот съм искал.. пародия или не, т'ва не е твой проблем.. ;)

бутхурт

shades
12-05-2013, 21:05
аурис царвул тъй като вече ми писна да се обяснявам после като си завърша тренировката ще постна една снимка да видиш колко съм дебел царвул , ама да знаеш много МИЕ ДЕБЕЛ муахахах

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:05
300 лицеви опори за 25 минути си е напълно реално и не е нужно да си пред олимпийски игри. Доколко Анархи ги прави, не знам, ама и не прочетох откъде тръгна меренето

Бе остави ги.. те всичките са велики щангисти.. и прочие..

Тука у тоя форум всички са велики; Ебачи, щангисти, свалячи, всички са интелигенти, прочели са по 10 000 книги, всички работят няк'ви високо платени работи, гаджетата са им като от списание и карат коли за по 100 бона.. Момичетата свършват по 30 пъти само от погледа на приятелите си.. А момчетата са нек'ви плейбой дет мацките сао като ги видят и скуиртват.. :lol:

Ако не си забелязал/а.. така е..

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:06
бутхурт

Ноуп.

102
12-05-2013, 21:07
Ти си същия, не са прай.

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:17
Ти си същия, не са прай.

Напротив. ;)

Баща Ти
12-05-2013, 21:19
Безценни бисери има тук...

anonymous708973
12-05-2013, 21:22
[Bкато пипнеш или стиснеш, няма да има грешка.." So far so good.. ;)[/B]

Не, дотук няма такова нещо. Като изчистиш мазнините, може и да има.

Айде, отвори ми мненията и пак говори. Вече я има тая опция.
Само в последните дни съм дала съвет на мадама как да не я срам да си спи с приятеля, дала съм един чаршаф инфо за английските сертификати, дала съм инфо за изпит по немски, в Козметика и диети всеки ден поствам някакви полезни неща.

Това, че ти пишеш глупости, е съвсем отделна тема.

П.п. Аз ли съм тая, дето пише на съвсем непознато момиче "Много си грозна" и си замаскира селското поведение с Let the drama begin? Май не.

Fisherman
12-05-2013, 21:23
Брат ми, сутрин и вечер правя по 300 лицеви (не е много) но това ми е, е така за преди и след сън, сам си прави сметка, каква ми е тренировката..
Тренирам 4 пъти седмично, по 90 минути някъде, не ходя на фитнес само стрийт фитнес, за по-трудно слагам тежести..
А сега и правя бая кардио + НВД, да чистя % мазнини. Тренирам чисто.. ;)

Maй си забравил,че не бройката лицеви правят гърдите а правилния им начин на изпълнение.

102
12-05-2013, 21:24
Maй си забравил,че не бройката лицеви правят гърдите а правилния мм начин на изпълнение.

Тва имах предвид като казвам да дадете видео. Щото примерно съм виждал хора да ги правят като леко кимат с глава и си броят....

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:25
Maй си забравил,че не бройката лицеви правят гърдите а правилния мм начин на изпълнение.

Лактите прибрани, ръцете на нивото на рамото, задника и кръста добре изпънати, краката отзад прибрани един до друг, пускам докато брадата не ми удари пода, гледайки право напред държа няк'во време (не си броя на всяка опора по колко ми на рандъм..)

102
12-05-2013, 21:26
(не си броя на всяка опора по колко ми на рандъм..)

УААААААААААААГХАХХАХА

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:28
УААААААААААААГХАХХАХА

препрочети пак, защото мисля, че не си разбрал.. говорех за времето, което държа.

БТЛ Единствения, който разбира реално от фитнес и вдигане тук .. е баща ти.. другите сте нек'ви 20 килограмови вейки дет говорите, колкото да кажете нещо... ;)

С него може да се говори.. и той има к'во да каже, другите ник'ви доводи не давате.. ох к'во се занимавам, ае лека. ;)

Fisherman
12-05-2013, 21:28
Бройкаджийството го оставяме на хората с малки пишки.

Fisherman
12-05-2013, 21:29
препрочети пак, защото мисля, че не си разбрал.. говорех за времето, което държа.

БТЛ Единствения, който разбира реално от фитнес и вдигане тук .. е баща ти.. другите сте нек'ви 20 килограмови вейки дет говорите, колкото да кажете нещо... ;)

С него може да се говори.. и той има к'во да каже, другите ник'ви доводи не давате.. ох к'во се занимавам, ае лека. ;)

Ако не се бяхме заяли с теб друго щеше да говориш.Това колко знае един човек не се определя от това дали ти го харесваш.

102
12-05-2013, 21:30
Смешен си, къв фитнес те гони ? 5-6 годишните деца знаят как се правят лицеви опори. За теб не съм много сигурен....

shades
12-05-2013, 21:31
таисън и други си признаха че навремето са нямали знанията и технологията които сега се използват , представете си сега да се тренират

тва са 1000дата лицеви които са правили няма смисъл , аз предпочитам да направя HIIT или по метода на табата което те съкрушава , но целта е да ги правиш с максимална бързина повторенията !!!

пробваи лицеви с 2 цикала табата , по 4 минути е всеки и ела ми обади после как се чувстваш :smt023

shades
12-05-2013, 21:33
при малките 10 секундни паузи не оставаш време на мускулите да починат и ги натоварваш , точно това натоварване изгражда след това

при големите паузи освен че изстиваш ами и си почиваш , тъпо е .
за големи тежести почивката ми е 4 минути максимално

Fisherman
12-05-2013, 21:34
не забрявайте и кофичките за долни гърди

Баща Ти
12-05-2013, 21:37
при малките 10 секундни паузи не оставаш време на мускулите да починат и ги натоварваш , точно това натоварване изгражда след това

при големите паузи освен че изстиваш ами и си почиваш , тъпо е .
за големи тежести почивката ми е 4 минути максимално

Ръсиш глупости.

shades
12-05-2013, 21:39
Не не ръся глупости изобщо
поне като ме обвиняваш в нещо опровергай се с факти

Баща Ти
12-05-2013, 21:41
Ти не даваш факти, за твърденята си, че да си заслужаваш труда аз да го правя.

Дефинирай "мускулна почивка" и тогава ще обсъдим кое за колко време става. Щото на ниво вещества процесите отнемат части от секундата, ама на ниво организъм може и да е повече от дни..

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:42
:D Пичове освен всеки да постне снимка и в крайна сметка да видим, кой колко е здрав и колко разбира?

Fisherman
12-05-2013, 21:43
съжалявам не съм на 14 години

Баща Ти
12-05-2013, 21:43
Аз съм доста слабичък, ама и не съм тръгнал да качвам.
Кой колко прочетено и научено по темата има как ще проверим?

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:46
Аз съм доста слабичък, ама и не съм тръгнал да качвам.
Кой колко прочетено и научено по темата има как ще проверим?

Е то и мен ме водят слаб.. ама.. :D не ми трябва повече да качвам 80-85 килограма на ръста ми е перфектно.. само чистене му е майката ся.

shades
12-05-2013, 21:46
:D Пичове освен всеки да постне снимка и в крайна сметка да видим, кой колко е здрав и колко разбира?


писна ми малко да споря с дървени философи като македонеца които само знаят на теория и са научили нещата от интернет форума и от нета , всеки има право да си прави квото си иска аз не мисля да си хабя времето да пълня знания на куха кратуна , който иска да се замисли над постовете ми , който не иска му пожелавам успех , и без това всеки има правото да вярва в квото иска и не карам никои на сила

не знам за кво изобщо спорим :?: след час ще постна снимка казах ще си напиша името :smt023 не обичам да се пеня напразно това го правят царвулите

аи сас здраве

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:48
Аз мога да постна стари снимки (като тренирах плуване) от тогава не съм правил нови и не обичам се снимам, но от мен да мине, специално за пантерката, януари ще се снимам.. 30 мин клипче.. да не каже (че фейквам) как ги правя.. :)

102
12-05-2013, 21:52
специално за пантерката, януари ще се снимам..

КАКВА ЧЕСТ

Баща Ти
12-05-2013, 21:56
Пантерката, единствения клип, който иска да гледа е как някой я разцепва от секс. Тва е най-загорялата потребителка, стараеща се да демонстрира целомъдрено поведение.

Грозна ли е или от онези лудите с нервни изблици, дето посредата на акт скачат и викат: "Ама аз не съм си поляла цветята"?

Fisherman
12-05-2013, 21:57
КАКВА ЧЕСТ

lo

AnarchyBoy
12-05-2013, 21:58
Пантерката, единствения клип, който иска да гледа е как някой я разцепва от секс. Тва е най-загорялата потребителка, стараеща се да демонстрира целомъдрено поведение.

Грозна ли е или от онези лудите с нервни изблици, дето посредата на акт скачат и викат: "Ама аз не съм си поляла цветята"?

Ддз не е мой тип, ма не е грозна.. :D

anonymous708973
12-05-2013, 22:00
Пантерката, единствения клип, който иска да гледа е как някой я разцепва от секс. Тва е най-загорялата потребителка, стараеща се да демонстрира целомъдрено поведение.

Грозна ли е или от онези лудите с нервни изблици, дето посредата на акт скачат и викат: "Ама аз не съм си поляла цветята"?

Душата, ти за моя секс не се грижи :д Има човек, дето да потвърди, че и аз в най-задоволеното си състояние не прощавам на идиотизми. Просто ми прегрява душицата от висша математика и счетоводство.

Китки не гледам, щото съм в състояние на уморя кактус. Been there, done that... twice :D

Анархи, не го казвам с цел да те обидя, честно, но ти не си слаб. Едър си. В никакъв случай дебел, но си едър. Дори и само по лицето ти може да се ориентира човек.

Fisherman
12-05-2013, 22:01
Просто ми прегрява душицата от висша математика

Кво правят Даламбер и Коши

102
12-05-2013, 22:03
Кво правят Даламбер и Коши

!! :D

anonymous708973
12-05-2013, 22:03
До тях явно още не съм опряла, че не ми говори нищо.
С Envelope Theorem се занимавам и с Лаграмска (евентуално така се превежда) теорема. Преди това с диференциали.

102
12-05-2013, 22:04
Стига интелектуален труд, сички обратно по лостовете !

Баща Ти
12-05-2013, 22:05
Жена и математика :lol:

anonymous708973
12-05-2013, 22:24
Мори ме, няма какво да се лъжем.
Ама имах една съученичка, дето може да ти разкатае фамилията по математика. Такъв природен талант е това момиче, такъв усет има. Само можеш шапка да й свалиш. Така че... да не обобщаваме.

heartshapedbox
12-05-2013, 22:44
Абе само аз ли съм някаква бъгната, че мога да направя мааксимум 14-15 лицеви опори? :Д

102
12-05-2013, 22:46
Абе само аз ли съм някаква бъгната, че мога да направя мааксимум 14-15 лицеви опори? :Д

Ама пък сигурно ги правиш правилно, така че.... =)

anonymous708973
12-05-2013, 22:48
Абе само аз ли съм някаква бъгната, че мога да направя мааксимум 14-15 лицеви опори? :Д

Аз със зор може и до 20-30 да ги докарам с една минипочивчица от 5-6 секунди по някое време :д
Джилиън Майкълс ми взимаше здравето с тях. Много са ми слаби мускулите на ръцете като цяло.

102
12-05-2013, 22:53
щото едновременно между сериите си правя кафе/мия зъби етц)

Щото не спазвате тва основно правило, за тва правите само по 10-20.

heartshapedbox
12-05-2013, 22:54
Аз със зор може и до 20-30 да ги докарам с една минипочивчица от 5-6 секунди по някое време :д
Джилиън Майкълс ми взимаше здравето с тях. Много са ми слаби мускулите на ръцете като цяло.

И аз се мъчих с Джилиън, обаче като направех 10-15 и минавах на модифайд версията, прекалено трудно ми идваше иначе. :Д

shades
12-06-2013, 01:03
както обещах да се покажа от дупката си туи щот съм мноо насран 8-) едвам се престраших щот съм мн тлъст и затва ми отне време да опрая снимките на фотошопа 8-) добре ли са получи :smt077

http://store.picbg.net/pubpic/F4/45/bc88c27ea5b6f445.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/F8/89/c0400c862c04f889.jpg

shades
12-06-2013, 01:04
между другото това ми е бургаската униформа , специално за форума я сложих :smt023 муааахах

heartshapedbox
12-06-2013, 01:14
Къде си си правил татусите?
Наистина изглеждат много добри, поне това, което виждам. :)

shades
12-06-2013, 01:21
доста неща не са завършени и има и незапочнати

при приятели , мноо са добри наистина

http://store.picbg.net/pubpic/D2/90/97822550d6d0d290.jpg

shades
12-06-2013, 01:27
щом ти хареса ето една от близо

http://store.picbg.net/pubpic/46/FD/d0c5fd6c825b46fd.jpg

heartshapedbox
12-06-2013, 01:35
Наистина е много добро и като идея, и като изпълнение .

shades
12-06-2013, 02:10
благодаря :smt023

anonymous708973
12-06-2013, 07:31
За идея не мога да кажа, защото не знам какво стои "зад" нея като замисъл, обаче... добра е. Рядко се вижда толкова черна татуировка с дефиниция, а не само голямо черно петно.

Много беше важно да се снимаш по гащи, нали :d

RagioL
12-06-2013, 07:36
Много беше важно да се снимаш по гащи, нали :d

Само да не възбуди Шаро че тогава голямо преследване ще пада.

AnarchyBoy
12-06-2013, 07:42
:lol:

nqmaznacheniee
12-06-2013, 09:30
и аз искам клип на тея 300 лицеви сутрин след ставане, не знам може и да ги правиш, ама мнооого ме съмнява. 300 половинки по може :D

shades
12-06-2013, 10:04
За идея не мога да кажа, защото не знам какво стои "зад" нея като замисъл, обаче... добра е. Рядко се вижда толкова черна татуировка с дефиниция, а не само голямо черно петно.

Много беше важно да се снимаш по гащи, нали :d

то всичко е на военна тематика , каски танкове самолети ножове оръжия боини изкуства и други злини ;) без коментар по това

тая мацка е недовършена трябва и цвят , пък на гърдите имам много таини надписи дето не може да ги видите

тва за гащите то е боксерки не гащи , и да видят колко ми е малък крака , това като излети към главата на някого който ме дразни :smt077

shades
12-06-2013, 10:13
след ставане е тъпо нямаш енергия , то тогава само кардио се праи , аз мога да го напрая тва ама след 2-3 дни щото сега не става

AnarchyBoy
12-06-2013, 10:14
Колега ще се озориш, пантерката е дългокрака.. :D

shades
12-06-2013, 10:15
и то аз съм много дебел и не прая кардио и съм бавен тъи че познаи колко било трудно да напраиш 300 лицеви

Баща Ти
12-06-2013, 11:02
Абе, какво ги коментирате тия лицеви, все едно е кой знае какво.
Първо, че са на серии.
Второ, че при продължителни натоварвания (голям брой лицеви, колоездене), мускулът изгражда такива влакна, че практически може да върши това действие "неопределено дълго". След един момент дали ще са 100, 300 или 500 лицеви - няма голямо значение. Например професионалните колоездачи, ако могат да извършват всички други екзистенциални процеси (хранене и т.н.), върху колелото биха могли да въртят педалите доста дълго без почивка.

Четете повече за мускулна издръжливост, аеробен и анаеробен мускулeн метаболизъм. Ето една проста програма: http://hundredpushups.com/ , с която можете да стигнете 100 лицеви в една серия. Може и да ви се наложи да повтаряте някои тренировки, но работи.

shades
12-06-2013, 11:36
влакната се изграждат след ядене и след сън

при колоездачите професионалните е по друго , там удря адреналинът първичен вторичен трети дъмп и т.н. всеки следващ отслабва , защото имат страх от загубване и е състезание , организма се мобилизира и кръвта и други химикали се пренасочват , към мускулите и жизнено важни органи

нека не бъркаме нещата сега , при фитнеса организма не ти възприема тва като заплаха , дори да отделиш изкуствено ще е по малко

shades
12-06-2013, 12:15
тая програма я знам правете табата и ще имате да черпите , другото е остаряли техники

http://boxing.isport.com/boxing-guides/tabata-training-conditioning-for-boxers


How did Tabata come about?
Tabata was founded by a Japanese scientist named Izumi Tabata and fellow colleagues at a department of physiology in Japan. Izumi and his fellow scientists decided to conduct a study to compare moderate intensity training with high intensity training.

He conducted the tests on 2 groups of athletes; 1 of the groups used the moderate intensity interval training and the other using high intensity interval training.

In group one; the athletes were training in moderate intensity workouts (70% intensity) for five days a week for a total of six weeks with each training session lasting an hour.

Group two trained in the high intensity workouts for 4 days a week for a total of 6 weeks with each session lasting 4 minutes, at 20 seconds of intense training (170% intensity) and 10 seconds of rest.

What were the results of the tests?

Group 1 had a significant increase in the aerobic system (cardiovascular system). However, the anaerobic system (muscles) gained little or no results at all.

Group 2 showed much improvement in all their athletes. Their aerobic systems increased much more than group ones, and their anaerobic systems increased by 28%.

Conclusion? Not only did high intensity interval training have more of an impact on the aerobic systems; it had an impact on the anaerobic systems as well.

tireheb
12-06-2013, 12:25
КОЙ НЕ ЗОБА, НЯМА ДА НАПЪЛНИ ГРОБА

ИАКО ФИТЕНС БАТЕНТСА

RagioL
12-06-2013, 12:40
Я като си такъв специалист препоръчай някои добри добавки.

Ivaaaaa
12-06-2013, 12:42
приличаш на...мутра

shades
12-06-2013, 12:51
чувам го често , тва ме обижда малко понеже
мутрите имат друга визия , носят сватбарски дрехи , доста са прости , карат кайен и подобни пластмаси ,не са потготвени в никакво отношение и мога да изброявам така до утре

аз съм в обратната краиност , по точно твърдение е бандит макар че за да съм бандит трябва да бандитствам често пък аз се пенсионирах вече 8-)

shades
12-06-2013, 12:53
Я като си такъв специалист препоръчай някои добри добавки.

аз се имам за начинаещ ама щом така си решил

кво искаш да постигнеш :?:

Mary_Jane_69
12-06-2013, 12:59
въпроса е към дамите , вие след много тежка физическа дейност чувствате ли се така че да искате да ви изчукат на момента ? ;)

да мн

Ivaaaaa
12-06-2013, 13:03
чувам го често , тва ме обижда малко понеже
мутрите имат друга визия , носят сватбарски дрехи , доста са прости , карат кайен и подобни пластмаси ,не са потготвени в никакво отношение и мога да изброявам така до утре

аз съм в обратната краиност , по точно твърдение е бандит макар че за да съм бандит трябва да бандитствам често пък аз се пенсионирах вече 8-)

май не признаваш запетайки и буквата 'Й' 8-)
иначе сорка
не съм искала да те обидя

shades
12-06-2013, 13:12
уффф тва е и към пантерата отправено,клавиатурата ми е с много тъпа руска фонетик която ползвам от години и не съм свикнал на българска

за да напиша ъ-то или й-кото трябва да натисна 2-3 клавиша шифтове контроли еи такива простотии и ме мързи всеки път да го правя


на вас ви е лесно :smt023

RagioL
12-06-2013, 13:30
аз се имам за начинаещ ама щом така си решил

кво искаш да постигнеш :?:

За маса, по принцип съм чувал за суроватъчен + креатин.

shades
12-06-2013, 13:46
аз не взимам креатин , имах само един подарък който изпих , взимам суроватачен протеин след тренировка , матричен протеин (има много видове ) когато съм дълго време навън защото се отделя много по бавно и равномерно , аминокиселини bcaa преди и след тренировка за да си запазвам мускулната тъкан , меса не обичам затва ям рибни продукти , скариди риба тон сьомгата има омега-3 мастни киселини и много тофу ;) вегетарианците после що имали мускули някои от тях , заради соевия кашкавал има доста протеин в едно парченце 300гр

ама аз ям и много мазнотии и въглехидратни работи , не търся релеф затова не ме гледаите мен :smt023 по скоро наблягам на ускорение или краткотрайна експлозивна мощност , затова и упражненията са ми други
не се смятам за никакъв критерии, понеже не го правя за състезания в смисъл не смятам да ходя на състезания

psychopath
12-06-2013, 13:58
аз си тренирам, защото ми липсваше и защото ме кефи да се чувствам по-жив и активен.
дреме ми на кур0 дали ще ме харесват, аз не искам да ме харесват, заради плочки и 50см. ръка, имам достатъчно други качества.

иначе след тренировка, имам много желание за секс ;д

shades
12-06-2013, 14:10
много хора се вманиачават в ръцете а не гледат други области , за мен краката са много важни понеже те са ти баланса , стабилната основа без която ще паднеш !

другото нещо което е много много много важно за мен е вратът , без здрава и голяма шия могат да те нокаутират много лесно!!!! или да се измориш. все неща дето не ги казват във фитнес залата :smt023
коремните мускули са за да ти крепят стоиката , помагат за дишането и също така помагат да поемаш ударите по тялото по добре

shades
12-06-2013, 14:14
http://www.youtube.com/watch?v=zvQTyHE2c5M

http://www.youtube.com/watch?v=aEJ1IsO-ExA#t=1m02s

_ivi_
12-06-2013, 14:18
Аз със зор може и до 20-30 да ги докарам с една минипочивчица от 5-6 секунди по някое време :д
Джилиън Майкълс ми взимаше здравето с тях. Много са ми слаби мускулите на ръцете като цяло.

Не ми се вярва и 10 да докараш, но няма невъзможни неща.Иначе съм се пробвала във фитнеса с инструктора до мен и правилните го направих 10.Но наблягам на задник и крака най-вече.

Иначе shades много ме кефи като визия :oops:

psychopath
12-06-2013, 14:30
много хора се вманиачават в ръцете а не гледат други области , за мен краката са много важни понеже те са ти баланса , стабилната основа без която ще паднеш !

другото нещо което е много много много важно за мен е вратът , без здрава и голяма шия могат да те нокаутират много лесно!!!! или да се измориш. все неща дето не ги казват във фитнес залата :smt023
коремните мускули са за да ти крепят стоиката , помагат за дишането и също така помагат да поемаш ударите по тялото по добре
Аз за добро или лошо имам силни крака, сигурно защото много години съм играл футбол.

shades
12-06-2013, 14:32
за футбола се иска стамина , да бягаш 90 минути не е малко все пак :smt023 а стамина и голямо тегло са взаимноизключващи се понятия

ако искаш да притежаваш и двете ще направиш някъде компромис

разбери кое от двете искаш

иви , не те ли плаши визията ми , адашката ти ива каза че съм бил тъпа мутра 8-)

psychopath
12-06-2013, 14:34
Стамината изчезна с цигарите и контузиите. :D

shades
12-06-2013, 14:43
да , тия насрани цигари и аз не моа ги спра , бях напраил пауза от 6-7 месеца и сега пак се усрах :smt077

psychopath
12-06-2013, 14:45
Ако са само цигарите, пак добре. Хубавото е, че поне алкохол почти не пия вече. ;д

Ivaaaaa
12-06-2013, 14:48
aдашката ти ива каза че съм бил тъпа мутра 8-)

не съм ти казвала тъпа мутра
казах ти, че приличаш на мутра
саа ти как го приемаш е твой проблем :D

shades
12-06-2013, 14:50
аз се бъзикам с теб :smt023 истината е че тайно се кефите на такива раоти мутренски външен вид , силна физика т.н. усешам аз :smt023

Ivaaaaa
12-06-2013, 14:51
всъщност..грешиш

никак не си падам по такъв тип мъже

psychopath
12-06-2013, 15:01
Някои не си го признават, други не го осъзнават, но до голяма степен жените се привличат от това.
Естествено има много тънък момент, който всички пропускат и правят нещата бели и черни, но ще ви го оставя за размисъл, да видим дали ще се сетите. :D

Fisherman
12-06-2013, 15:15
Я като си такъв специалист препоръчай някои добри добавки.

ето ти една добавка,която дори баща ти обича тва е суроватка по сливиците,пий семе и се не бой майка

Ivaaaaa
12-06-2013, 15:15
лъжеш се :Д

не, наистина се лъжеш

никога, ама никога не съм изпитвала влечение към напомпани мъже

май лав <3

http://24.media.tumblr.com/f9b93f14fb855861ee14ffb2ac858c68/tumblr_mevbmlJ2Nc1qg22hlo1_1280.jpg

Fisherman
12-06-2013, 15:15
аз се бъзикам с теб :smt023 истината е че тайно се кефите на такива раоти мутренски външен вид , силна физика т.н. усешам аз :smt023

не брато тва всъщност е комплексарщина,никой нормален не се кефи на мутри

_ivi_
12-06-2013, 15:37
за футбола се иска стамина , да бягаш 90 минути не е малко все пак :smt023 а стамина и голямо тегло са взаимноизключващи се понятия

ако искаш да притежаваш и двете ще направиш някъде компромис

разбери кое от двете искаш

иви , не те ли плаши визията ми , адашката ти ива каза че съм бил тъпа мутра 8-)

Въобще не ме плаши и даже си представих някои неща ...:oops:

Fisherman
12-06-2013, 15:44
боклука при боклук отива

RagioL
12-06-2013, 16:08
ето ти една добавка,която дори баща ти обича тва е суроватка по сливиците,пий семе и се не бой майка

Пий ти семе педал скапан дребен, не е като да не си свикнал вече.

Fisherman
12-06-2013, 16:11
Пий ти семе педал скапан дребен, не е като да не си свикнал вече.

пий ти семе и си правете наздравици с баща ти,не е като да не те е дупил вече

RagioL
12-06-2013, 16:14
пия семе и си правя наздравици с баща ми,не е като да не ме е дупил вече

ето така вече е реално.

Fisherman
12-06-2013, 16:21
ето така правехме с баща ми и с неговите приятели,точеха ми се в малката уста,не съм добър в гълтането и получих туберколоза.

тцт ц педай майна гнусар

RagioL
12-06-2013, 16:25
не брато тва всъщност е комплексарщина,никой нормален не се кефи на мутри

Да сега е на мода да си нежно хомо като теб.

тцт ц педай майна гнусар

Казвал съм ти го и преди, ти си само една малка мишчица която може да се отваря само във форума.
Дори и внимание не заслужаваш.

Ivaaaaa
12-06-2013, 16:30
те3 пак почнаха :lol:

наслаждавате ли се на Франциско?

anonymous708973
12-06-2013, 16:33
Въобще не ме плаши и даже си представих някои неща ...:oops:

Добре бе, мама му стара... по-евтина можеш ли да бъдеш или това вече е максимумът?

Бтв, момченцето на Ivaaa е голям симпатяга. Мааааалко му трябва още на гърди и корем, ама е сладур.

_ivi_
12-06-2013, 16:44
Добре бе, мама му стара... по-евтина можеш ли да бъдеш или това вече е максимумът?

Бтв, момченцето на Ivaaa е голям симпатяга. Мааааалко му трябва още на гърди и корем, ама е сладур.

Само не ми казвай, че ти не си фантазираш разни неща с момчета.

Bukuuu
12-06-2013, 17:28
наслаждавате ли се на Франциско?
Да, да, дааааа! <3

Fisherman
12-06-2013, 17:39
Да сега е на мода да си нежно хомо като теб.


Казвал съм ти го и преди, ти си само една малка мишчица която може да се отваря само във форума.
Дори и внимание не заслужаваш.

не знам мангал ти винаги докарваш хомосексуланите разговори в темите,ходи се прегледай на рентген за лайна в главата

Fisherman
12-06-2013, 17:42
души кура на франциско са

granger
12-06-2013, 18:18
Цецо, кви глупости говориш ,все едно се не познаваме...Извинявай,ама ако ти си 187 см,аз трябва да съм лилипут.
+ След усилена тренировка не е хубаво да се яде поне 2 часа...

Fisherman
12-06-2013, 18:19
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee цецо защо лъжеш като жена

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:20
Плам колко съм?

Отивам да се премеря, да кажа с точност.

102
12-06-2013, 18:21
Плам колко съм?

Много си.. тап.

102
12-06-2013, 18:22
лъжеш се :Д

не, наистина се лъжеш

никога, ама никога не съм изпитвала влечение към напомпани мъже

май лав <3

http://24.media.tumblr.com/f9b93f14fb855861ee14ffb2ac858c68/tumblr_mevbmlJ2Nc1qg22hlo1_1280.jpg

Защо не е обезкосмен, ве ? Бахти маймуната.

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:24
ПП; е ся се премерих 186 точно. :oops:

granger
12-06-2013, 18:24
Пич не си по-висок от баща ми,който е 185 см. Ама 100 % не си.

102
12-06-2013, 18:28
ПП; е ся се премерих 186 точно. :oops:

С ботуши ли беше ?

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:37
Пич не си по-висок от баща ми,който е 185 см. Ама 100 % не си.

Току що се премерих -_- права стойка до касата на вратата, майка опъна една ролетка.. и се дръпнах
186 см.

Миро, по чорапи съм.. :D

102
12-06-2013, 18:40
майка опъна една ролетка.. и се дръпнах
186 см.

Момчето на мама. :) Сигурно те лъже, за да не се депресираш, че си хобит.

granger
12-06-2013, 18:42
:lol:
Малеееееей...окей,окей. Явно ми трябва лупи.

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:42
Момчето на мама. :) Сигурно те лъже, за да не се депресираш, че си хобит.

Ти тъп ли си, тя просто държеше, аз видях.. :D

102
12-06-2013, 18:44
Ти тъп ли си, тя просто държеше, аз видях.. :D

Държи ти го докато пишкаш ли ? :)

psychopath
12-06-2013, 18:52
лъжеш се :Д

не, наистина се лъжеш

никога, ама никога не съм изпитвала влечение към напомпани мъже


Мускулатурата е само един аспект от цялостната картинка, за която става дума. Доста от другите ти допадат, но не си даваш сметка, че могат да се разгледат и от тази страна.
И важния момент е, че само по себе си, това не е достатъчно, ако няма други неща, за които да се "закачиш".

Fisherman
12-06-2013, 18:53
хехе момчето се е прибрало обратно в петрич за празниците

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:53
хехе момчето се е прибрало обратно в петрич за празниците

Йеп, ако бях от петрич.. :D

102
12-06-2013, 18:54
Йеп, ако бях от петрич.. :D

PetrichBoy

AnarchyBoy
12-06-2013, 18:58
PetrichBoy

8-)

Fisherman
12-06-2013, 18:59
хахалоеееееееееееееееееее еееееелоло

shades
12-06-2013, 19:03
Въобще не ме плаши и даже си представих някои неща ...:oops:

ще го приема като комплимент ;)

shades
12-06-2013, 19:06
всъщност..грешиш

никак не си падам по такъв тип мъже


точно мен никога не можеш да ме убедиш с каквото и да е в това просто защото е лъжа ;)

природата ли лъжеш плюс това :?: никоя жена не обича слабостта у мъжете , било то под формата на физическа сила или психическа слабост

в природата слабите животни не оцеляват , хищникът оцелява :smt023 тълкувай го както искаш , може да ти изглежда гадно но това е истината и ти ще го изпиташ един ден ако не си досега , защото ти е заложено

shades
12-06-2013, 19:07
другото нещо хищникът в природата е винаги по интелигентен защото трябва да измисли начин да надхитри плячката ;)

Ivaaaaa
12-06-2013, 19:14
уат да фак? о.О

не си падам по мъже тип 'горила'

нима вие по-добре знаете от самата мен?...веве

shades
12-06-2013, 19:15
да знам по добре от теб :smt023 искаш ли да се обзаложим :?: това винаги го предлагам по дяволите защо никои не се фаща на бас с мен ;)

Ivaaaaa
12-06-2013, 19:17
искам да се обзаложим

ии как смяташ да ме убедиш? (колко абсурдно звучи само)

shades
12-06-2013, 19:22
за да те убедя трябва да се срещнем веднъж , а облога искам да е голям че да те заболи понеже ти се пени устичката 8-)

примерно да ми окосиш двора и да подкастриш дърветата понеже не прилича на нищо

Ivaaaaa
12-06-2013, 19:41
К.

ет' ти трима мъже, които харесвам, но не са яко напомпани нали?

http://www.ensonfragman.com/wp-content/uploads/2013/01/TolgahanSay%C4%B1%C5%9Fman-4.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532529_398250403570403_633311928_n.jpg

http://eu.cdn283.fansshare.com/photos/seanfaris/full-sean-faris-1941554720.jpg

съвсем, съвсем нормални

102
12-06-2013, 19:51
Готини момчета. :)

anonymous708973
12-06-2013, 20:02
Само не ми казвай, че ти не си фантазираш разни неща с момчета.

Естествено, че го правя. Но намирам подходящия начин да го (по)кажа - не пред 15141294 човека, които и без това ме имат за курва.
Малко женски тактики вкарай. Като толкова си го харесала, пиши на лично, завърти малко дупе, пък може и да стане. Кво го изцепваш ни в клин, ни в ръкав?

102
12-06-2013, 20:12
На мен никоя не ми е писала на лично =(

102
12-06-2013, 20:12
Ама са ми въртели дупе =)

shades
12-06-2013, 20:43
К.

ет' ти трима мъже, които харесвам, но не са яко напомпани нали?



съвсем, съвсем нормални

добре разбрах какви харесваш , това наистина няма никакво значение и мога да ти го докажа , известен съм с това че си стоя зад думите , нали:?:

реши ли се :?: ти избери нещо ако аз загубя , но реши да ли ще ми обереш двора , щото има доста работа

shades
12-06-2013, 20:44
или мога да ти и предложа и други работи ама на лично :smt023

Ivaaaaa
12-06-2013, 20:48
лол

не разбирам как може да се определи кой ще победи, въобще не разбирам целия спор, тъй като е безсмислен, но К.
ако загубиш ще се гримираш готик като Менсън и ще пуснеш снимка в теена

Fisherman
12-06-2013, 20:51
или мога да ти и предложа и други работи ама на лично :smt023

поръчай си проститутка,да не се праиме,че някога си имал приятелка

shades
12-06-2013, 20:59
лол

не разбирам как може да се определи кой ще победи, въобще не разбирам целия спор, тъй като е безсмислен, но К.
ако загубиш ще се гримираш готик като Менсън и ще пуснеш снимка в теена

еее чакай туи е много унизително , много си била гадна , аз не съм те накарал да се снимаш гола във форума все пак нали тъй :?: копането и стригането ще си остане между нас :smt023 значи ако ще си пускам снимки в нета така , ти ще се съблечеш чисто гола и ще те снимам ок :?:

ти твърдиш че харесваш само описания тип мъже , аз твърдя че това няма никакво значение и може да харесаш някой в обратната противоположност която никога не си поглеждала , сега стана ли ясно :?: ;)

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:04
на външен вид, да

няма начин да харесам някой като Лазарчо Ангелов

и то тва, което те карам не е кой знае какво - характерно за Менсън е бялото лице, червените устни и черно гримираните очи 8-)

shades
12-06-2013, 21:11
стига тъпотии няма да се гримирам , ако искаш да го направя теб ще те постна гола , съгласна ли си :?: ако искаш мога да се гримирам пред теб но без да ме снимаш , или си избери друго

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:13
взе да ме отегчаваш :(

искам да ми покажеш такъв тип и да го харесам

shades
12-06-2013, 21:15
е аз не съм като лазар ангелов ама се различавам от очакванията ти , нали каза че не те кефя :?: ай да разберем

shades
12-06-2013, 21:15
ти ме отегчаваш с нерешителност повече

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:17
що пък нерешителност? 8-)

колкото до ?-са ти - да....

shades
12-06-2013, 21:19
колкото до ?-са ти - да.... :?: това на японски ли е :?:

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:21
ко? 8-)

shades
12-06-2013, 21:25
чакам ти отговора на въпроса ми от по горе за да приготвя фотоапарата , ще ти направя гола фотосесия защото ще загубиш

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:27
божеее :Д



нали каза че не те кефя


да....


вече съм ти отговорила веднъж :Д

shades
12-06-2013, 21:29
значи съгласна си , ако не ми се изкефиш ще си постна снимка с червило , ако стане обратното фотосесия :?:
ти ще си признаеш ли ако загубиш обаче :?:

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:31
хах

известна съм с това, че никога не си го признавам, ако разбера, че греша

но К.

пробвай се

shades
12-06-2013, 21:33
хахах щом не си признаваш значи и аз няма да си призная , ще отменя облога по мое усмотрение

и след това знаеш ли какво ще остане :?: ще останем ние двамата без облог , иначе за мен това не е проблем и за теб няма да е

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:35
веве
човек, какви ги говориш?

аз вече съм те виждала тЕй чее... :Д

RagioL
12-06-2013, 21:39
не знам мангал ти винаги докарваш хомосексуланите разговори в темите,ходи се прегледай на рентген за лайна в главата

Не моята глава е пълна с хомо изпълнения примесени с педофилия и агрономство.

shades
12-06-2013, 21:39
аз не съм твой тип като външен вид и защо реши че ще се опитам с външен вид да те впечатля :?:

няма да те впечатля и с материално понеже нямам пари

кво ще кажеш :?:

Ivaaaaa
12-06-2013, 21:41
какво се очаква да кажа? :Д

(не, наистина не загрявам :Д)

shades
12-06-2013, 21:47
виж си личните

Fisherman
12-06-2013, 21:54
моята глава е пълна с хомо изпълнения примесени с педофилия и агрономство.

никой не се интересува от жалкия ти образ

Bank$
12-06-2013, 21:56
никой не се интересува от жалкия ти образ

хахахаххахах

Ivaaaaa
12-06-2013, 22:10
нека докато се обиждате да видите май фетиш 8-) <3

http://news.madshus.com/files/2013/02/Svendsen021013cm037.jpg

_ivi_
12-06-2013, 22:16
:)

RagioL
12-06-2013, 22:22
Добре че гаджето ти че няма кой друг да се радва на остроумието ти.

Sh@d0w
12-07-2013, 11:10
Fisherman и Ragiol по една седмица бан, след като многократно съм ги предупреждавал да спрат да се джафкат по темите като каруцари...

Другите които също наспамиха темата да се чувстват предупредени. Ако ви се "чати" има раздел Кофата.

Може да продължите по темата.

anonymous708973
12-07-2013, 11:16
А браво!

ReguL
12-07-2013, 17:33
Fisherman и Ragiol по една седмица бан, след като многократно съм ги предупреждавал да спрат да се джафкат по темите като каруцари...

Другите които също наспамиха темата да се чувстват предупредени. Ако ви се "чати" има раздел Кофата.

Може да продължите по темата.

Дефинирай как се джафкат каруцарите.

ReguL
12-07-2013, 17:34
А да се изкажем и по темата че бате мод е лош, случвало се е.

anonymous708973
01-31-2014, 14:16
но от мен да мине, специално за пантерката, януари ще се снимам.. 30 мин клипче.. да не каже (че фейквам) как ги правя.. :)

Аз си го чакам, бтв.

granger
01-31-2014, 14:44
:lol:

102
01-31-2014, 15:44
Аз си го чакам, бтв.

"ама аз за, догодина имах, предвид мейна"

darknesswillfall
02-01-2014, 15:03
той цървула ся имал берета и нямал нужда да се упражнява , бил прекалено огромен и силен 8-) 8-)

tireheb
02-01-2014, 15:09
"ама аз за, догодина имах, предвид мейна"

лел , ,

Mery_J
02-02-2014, 04:23
След представление ми се иска понякога, не бих отказала колкото и да съм танцувала.

darknesswillfall
02-03-2014, 17:25
кви представления изпълняваш :?: да не си стриптиз танцьорка или :?:

Mery_J
02-04-2014, 08:50
кви представления изпълняваш :?: да не си стриптиз танцьорка или :?:

Латино

Canis_Dirus
02-04-2014, 17:01
Ебати яката тема :cool:
Продължавайте да си мерите пишките. Mary_J ще даде дупето.

Mery_J
02-04-2014, 17:31
Да бе да не съм си го намерила на пътя дупето...... :-D

SonataArctica
02-04-2014, 20:33
Да бе да не съм си го намерила на пътя дупето...... :-D

Така изглежда.

Canis_Dirus
02-04-2014, 20:38
А момчетата да не са си ги намерили и те пишките на пътя?

Mery_J
02-05-2014, 06:33
А момчетата да не са си ги намерили и те пишките на пътя?
Недей, че дупето ми е болна тема.

DarkTemplar
02-05-2014, 06:35
Недей, че дупето ми е болна тема.
Да не би някой пич с голяма паламарка да го е "наказал" наскоро?

Mery_J
02-05-2014, 06:46
Няма да кажа :lol: :oops:

DarkTemplar
02-05-2014, 07:17
Що бе, признай си. :D Едва ли ще е нещо чак толкова фрапиращо. ;]

Mery_J
02-05-2014, 07:23
Що бе, признай си. :D Едва ли ще е нещо чак толкова фрапиращо. ;]

Стига, няма :lol:

darknesswillfall
02-09-2014, 10:37
Ебати яката тема :cool:
Продължавайте да си мерите пишките. Mary_J ще даде дупето.

всичко покрай мен е яко , ама ти преди време скачаше като ущипана мома , ще се сетиш и ти :smt023

тебе не бих те сметнал за анален фен ама всеки си има предпочитания , някои ги кефи отзад предполагам , ама поне им кажи клизми да си праят да не стане като с ивито :smt023 аиде паун

Fisherman
02-09-2014, 10:56
темплара освен с ядене и с анален секс ли се занимава?развратна свиня

DarkTemplar
02-09-2014, 11:18
Червеят пак злобничи и се мъчи да провокира няква реакция. :D

darknesswillfall
02-09-2014, 11:22
темпларе кво става , кога ще се срещаме с малката рижата да му покажа ножките :?:

DarkTemplar
02-09-2014, 11:24
Чух, че са го пуснали от дранголника, но нещо май се е покрил напоследък. Сигурно го е страх да не се засечете някъде. 8-)

Fisherman
02-09-2014, 11:25
Червеят пак злобничи и се мъчи да провокира няква реакция. :D

явно провокирах,виж колко си лабилен тъменплондир

darknesswillfall
02-09-2014, 11:27
Чух, че са го пуснали от дранголника, но нещо май се е покрил напоследък. Сигурно го е страх да не се засечете някъде. 8-)

оф няма да му прая нищо дори да ми каже нещо на криво обещавам , нали е твои човек все пак :smt023

между другото фишармен е подгонил съпротивата срещу теб , явно не знае за тия работи за които си говорим , вземи му кажи може и да се насере и да не влиза после 8-)

DarkTemplar
02-09-2014, 11:29
явно провокирах,виж колко си лабилен тъменплондир
Мне, просто ми е забавно как се напъваш и за пореден път доказваш женската си психика. ;)


оф няма да му прая нищо дори да ми каже нещо на криво обещавам , нали е твои човек все пак :smt023
Абе ако не слуша, ще си понесе заслуженото.


между другото фишармен е подгонил съпротивата срещу теб , явно не знае за тия работи за които си говорим , вземи му кажи може и да се насере и да не влиза после 8-)
Нека лае, и без това не е способен на друго.

Fisherman
02-09-2014, 11:30
nosferatu22 да не работиш в ММА,не съм виновен че съм чаровен и смърт за курвите?

Fisherman
02-09-2014, 11:30
Мне, просто ми е забавно как се напъваш и за пореден път доказваш женската си психика. ;)

как ше ти е забавно е дебел,не видиш ли че се опитваш да си защитиш шкембето от месеци и не ти се получава

DarkTemplar
02-09-2014, 11:34
Чаровен си като пробита джапанка. :D

Няма какво да защитавам плужек. Аман от путьовци като теб.

darknesswillfall
02-09-2014, 11:35
nosferatu22 да не работиш в ММА,не съм виновен че съм чаровен и смърт за курвите?

тъпанар ММА е боен спорт превежда се миксед маршал артс 8-) тва да не ти е клуб че да работя там 8-)

иначе имам приятел който сега иска да ходи да се бие в уфц , ако искаш може да ти приложа няколко ключа които ми показа , обещавам да не ти стискам врата да не го счупя 8-) изпомпан в перушана бухал 8-)

Fisherman
02-09-2014, 14:04
тъпанар ММА е боен спорт превежда се миксед маршал артс 8-) тва да не ти е клуб че да работя там 8-)

иначе имам приятел който сега иска да ходи да се бие в уфц , ако искаш може да ти приложа няколко ключа които ми показа , обещавам да не ти стискам врата да не го счупя 8-) изпомпан в перушана бухал 8-)

аахахаха господин 20 ръка

anonymous708973
02-09-2014, 15:41
Фиш, осъзнаваш, че трудно ще намериш дори момиче с 20 ръка, нали?

102
02-09-2014, 18:12
вапросат е в принципат

TeenBro
02-09-2014, 20:52
От няколко дни съм в тоя форум и съм останал с мисълта, че тук има мега мега филмирани хора . не знам от внимание ли страдат, но това е кофти вече... :/

Canis_Dirus
02-09-2014, 20:58
тъпанар ММА е боен спорт превежда се миксед маршал артс 8-) тва да не ти е клуб че да работя там 8-)

иначе имам приятел който сега иска да ходи да се бие в уфц , ако искаш може да ти приложа няколко ключа които ми показа , обещавам да не ти стискам врата да не го счупя 8-) изпомпан в перушана бухал 8-)

Бах маа му!
Валдес - Лоша компания

Mery_J
02-09-2014, 21:25
всичко покрай мен е яко , ама ти преди време скачаше като ущипана мома , ще се сетиш и ти :smt023

тебе не бих те сметнал за анален фен ама всеки си има предпочитания , някои ги кефи отзад предполагам , ама поне им кажи клизми да си праят да не стане като с ивито :smt023 аиде паун

Какво е станало с Ивито?

darknesswillfall
02-10-2014, 10:57
аахахаха господин 20 ръка

не го отричам , имам една ръка в панталоните , около дваисетака е и мноо става палава от време на време :smt077

кажи на приятелката ти да доиде да и напраи ревизия ако иска , ще ти каже после плюс минус дали е толкова 8-)

а с ивито нали имаше анални приключения 8-) затва дадах нея за пример

Rabalka
02-11-2014, 21:08
Ивиту ли се беше насрала ххихихи
Иначе ако сам уморена предимно духам. :oops: