PDA

View Full Version : Истории от рейса.



102
12-04-2013, 19:46
Гледам, че е модерно да се пишат някви дневници, вампири и тем подобни глупости, та реших да споделя незначителната ми случка, която ми са случи ей ся в рейса.... И така.. влизам си аз, чаках доста за въпросния рейс преди тва (май се оплаквам) и си продупчвам билет (да, лол, бях в настроение) и си зациклям нанякъде си и изведнъж някви създания от по-добрия пол привличат вниманието ми.. не зрителното, не че после не се обърнах да ги съзра, ами ми активираха слуховите процесори.. та така.. явно, въпросните създания не се познаваха, а пътуваха от доста далечко заедно и са си станали някак близки.. рейс.. несгоди, туй онуй.. сещате се.. и си говореха за живота, тва онова, компютърни игри.. да.. компютърни игри.. Едната, по-възрастната (25-30) цъкала Диабло, била зарибена и по други игри, както и да е.. другата (19-25) не я разбрах кво цъкала, ама и тя била няква мазна геймърка.. По-голямата общо взето повтори кво са си говорили, а именно, че малката от Варна си фанала куфара и дошла сама в столицата да бачка и да учи в НБУ. ИмпресиФ, е такоа.. След това голямата пита малката дали си има гадженце.. Отговорът беше "Не".... Тогава голямата се впусна в едни тиради за мъжете, как тряа да ебе повечко мъже, да има мноо мъже, тва онова.. докато е млада, за да може после да се наслади поече на семейството си, което тряа създаде.. и така.. после и дойде метафорично настроение и заобеснява как мъжете са като обувките.. ако си имала много обувки, като им са наситиш ше си си само с едни обувки и само ше гледаш другите, нови, яки модели, ама няма да ти се искат, а ше си се кефкаш на твоите си обувки.. (тука ми идеше да се намеся и да и кажа, че Всяка жена се нуждае от нови обувки, малко да ги впечатля, тва онова, ама си викам да не досаждам..) Нещо се разсеях, така че ще завърша с тва, че в крайна сметка се оказа, че голямата си имала дете. Нямам идея защо го писах тва, ама се почувствах добре, сега разбирам Niakoitam. Поздрави! :) .. на майките ви.

pandabear
12-04-2013, 19:51
аз пък срещнах Cinna в Carrefour и ми предложи да ми ушие балната рокля.

102
12-04-2013, 19:53
аз пък срещнах Cinna в Carrefour и ми предложи да ми ушие балната рокля.

Не виждам рейс в историята ти....

leadyflame
12-04-2013, 19:59
Много сексът и градът гледа и попива мадамата.

DarkTemplar
12-04-2013, 20:16
Мен пък историята ме разведри. Човек може да срещне разни странни типажи на най-неочаквани места.

Tsukuda_Hiroshi
12-05-2013, 05:18
Аз бих попитал по-голямата дали някои части от тялото й нямат визуална прилика с обувка и ако да - каква обувка: детска, официална, съдран пантоф...джапанкаааа?
Втория и последен въпрос към мадамата би бил дали вече са започнали да правят обувки от вагинална кожа - изтъркване нЕмат, брат!!! :)

Hilary_
12-05-2013, 05:22
хаха харесва ми :)

tori
12-05-2013, 16:15
Аз бих попитал по-голямата дали някои части от тялото й нямат визуална прилика с обувка и ако да - каква обувка: детска, официална, съдран пантоф...джапанкаааа?
Втория и последен въпрос към мадамата би бил дали вече са започнали да правят обувки от вагинална кожа - изтъркване нЕмат, брат!!! :)
:lol: Тва ме разсмя.
Мойта рейсово-автобусна история е далеч по-малко интересна от тази на числата. Всъщност мисля, че е единствена до момента. Към края на учебната година, мисля 10ти клас, жега от сутринта и аз слизам на спирката, навлякла розова униформена риза, за да се отличавам от тълпата. По тва време в 12та един пич, май беше от старото даскало, йе*а ли мааму, пътуваше с мен почти всяка сутрин. Смисъл аз си бях набарала перфектния момент да слизам на спирката и хем да имам време за обличане и оправяне, хем пък за бързо кафе на даскало, очевидно и на него си му е било добре откъм време. И влизам аз в автобуса, заемам си любимото място в ъгъла и почвам да гледам сънено и страшно, също както всяка сутрин. По едно време момчето идва и ме поуква (почти де) и аз се обръщам и го гледам сякаш ми е изял десерта. Той почва да ми обяснява как някво момиче от мойто училище си е изпуснало картата за тролеите някъде и той я намерил и да пробвам да намеря непознатата и да и върна картата. Прибрах я озадачена и отидох на даскало, намерих момичето и я върнах. На следващия ден пак бивам поукната, пак тъпия поглед и пак баткото. "Тоя път какво?" питам аз, а той ми отвръща "А, нищо, само да разбера дали момичето си получи картата." Долу-горе от тогава всяка сутрин, в която се засечем, пича хвърляше (завърши вече) усмивка и казваше "Здрасти.", пък приятелите му гледаха странно. Даже една сутрин ме хвана да ме разпитва как съм, кво правя, как е затвора и прочее. Това, че не бях сама далеч не му попречи да си направи раздумката явно.
Евалата на такива хора, че си намират с кого да чешат езици по автобусите. Аз като пълния гръмпел си предпочитам слушалките.

Tsukuda_Hiroshi
12-05-2013, 16:32
"Аз като пълния гръмпел си предпочитам слушалките. " ---> Тотал игнор, разбира се! Когато пътувах за Гърция до мен седна някаква абсолютно непозната и започва да ме разпитва за къде пътувам, при кого, какво ще правя там, знам ли езика, как тя пътувала до Атина,защото...СЛУШАЛКИТЕ!!!

tori
12-05-2013, 16:37
Сега си спомних за едно интересно прибиране към града. Бях мъничка и се прибирам с леля ми и братчеда от... някъде, не помня от къде, май в Ахтопол бяхме. И в автобуса Бургас-Русе една баба не млъкна, даже от приказки забрави хапчетата си да изпие. В този Ахтопол-Бургас пък няква ми дудна що чета Браво в автобус и после ми подари някакъв сребърен пръстен, записа ми номера и ми каза да и звънна ако имам нужда от нещо.
Дано не ми се случват подобни неща.

Tsukuda_Hiroshi
12-05-2013, 16:47
Като си говорим за луди - НЕ пътувай с последния влак Белово-Пловдив!!! Или си носи бокс, верига, пеперудка, спрей...!

tori
12-05-2013, 18:01
:д Мери за съвета.

wartburg353
12-06-2013, 13:00
По-автобусите много обичам да слушам житейските драми на разни... да ги наречем к*ври. Като започнат да си приказват за това как на едната косата й е малко накриво и Жоро няма да я хареса, кой им е изневерил, с кого са си тръгнали от дискотеката, а когато хранят някоя тяхна приятелка ми се изпълвав душата.

Deadlock
12-06-2013, 13:43
Веднъж имаше едни пияници в автобуса, които пееха песни на Пинк Флойд, и всички се правеха, че не чуват.

Tsukuda_Hiroshi
12-06-2013, 15:41
По-автобусите много обичам да слушам житейските драми на разни... да ги наречем к*ври. Като започнат да си приказват за това как на едната косата й е малко накриво и Жоро няма да я хареса, кой им е изневерил, с кого са си тръгнали от дискотеката, а когато хранят някоя тяхна приятелка ми се изпълвав душата.

От кога "автобус" има превъзходна степен? :lol:

Lucho
12-06-2013, 16:23
"Запушете си ушите, рейса тръгва". Веднага се сетих за този разказ: http://www.webcafe.bg/id_1695099961

Иначе в един автобус има далеч по-приятни неща за слушане като двигател и скорости например.

anonymous708973
12-06-2013, 16:29
От кога "автобус" има превъзходна степен? :lol:

Сравнителна, душата, ама и аз щях да питам същото иначе.

Лъчо, много готин разказ! :Д

tori
12-06-2013, 16:33
"Запушете си ушите, рейса тръгва". Веднага се сетих за този разказ: http://www.webcafe.bg/id_1695099961
:lol: Абсолютно вярно.

DayDreamer:)
12-06-2013, 20:46
Аз като пълния гръмпел си предпочитам слушалките.
Слушай си, току видиш 4x4 БМВ и слезнеш да го гониш(споко по 30+ секунди са сфетофарите). Ако имаш късмет и чичкото е дружелюбен ще те закара до даскалото или където и да е:lol:
Да оставим сарказма на страна :)
Ако трябда да разказваме всички истории от градския транспорт, в частност автобутите дни няма да ни стигнат.
Ето една от мен за начало:
Прибирам се от даскало и на една от спирките се качват момчета видимо нормални и сядат на 3-4 метра от мен. След 1 мин започва да мирише някакси неестесвено и аз понеже не заглеждам хората в трамвая, си викам пак някой не се е изкъпал :lol:. Тогава една баба заявява на висок глас "Някой трябва да свали въпросните момчета, защото шмъркат лепило" при което половината хората в трамвая прихнаха в смях и никой нищо не направи. За тяхно нещастие, на следващата спирка се качи полицай. И нашата главна геройня Бабата се отпави към него и му показа младежите. Тогава полицая отиде при тях и буквално ги хвана за якетати и почна да ги удра в стената. Направо ми стана жало за тях, ама наркомачета, кво да им пука,мозък за 1 стотинка нямат.
Споко и много по брутални съм виждал :D

wartburg353
12-07-2013, 09:37
От кога "автобус" има превъзходна степен? :lol:
Винаги си е имало:

автобус - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Bucharest_Ikarus_bus_628.jpg

по-автобус - http://img3.eyebg.com/images3/Bus_06.jpg

най-автобус - http://lanix.org/blog/images/pimp_my_avtobus.jpg

Lucho
12-07-2013, 21:21
Варбург, ето един най-автобус, обаче е истински, не е фотошоп! -

http://www.autobusovenoviny.cz/image/1200/ikarus-282.jpg

leadyflame
12-07-2013, 21:28
^ Със сигурност е имало много закъсняващи по времето на този най-автобус.

102
12-07-2013, 21:51
^ Със сигурност е имало много закъсняващи по времето на този най-автобус.

Глупости. Качваш, изминаваш го целия и е време да слизаш.

leadyflame
12-07-2013, 21:56
Ааами, защо ти е да го изминаваш целия, при положение, че ще отнеме всичката ти енергия за деня , вместо да се седиш между купчината хора, и да чакаш кротко и мъчително крайната си спирка.

Баща Ти
12-07-2013, 22:44
В 94 редовно се возеше една луда, която говори за световни конспирации. Един път я питах нещо на немски, а тя веднага ми даде отговор, пак на немски и то логичен. Цирк.

Bank$
12-07-2013, 22:46
Хахахах и кво вика

vampire_girl_
12-07-2013, 23:23
Спомням си как веднъж седя до мен и четеше Библията на доста висок глас.Пътуването беше дълго и мъчително.

Или веднъж,когато в почти празен автобус се качи една доста,доста едра жена.Може би имаше здравословен проблем,но беше ли нужно да сяда до мен!?Освен своята,беше заела и моята седалка.Наложи ми се да пътувам с едната ръка през прозореца и кръстосани и максимално прибрани крака :D Каза ми да и кажа,че ще слизам една спирка по-рано,за да се отмести.До тогава не бях подозирала,че мога да оцелявам и в по-екстремни ситуации :D

Bank$
12-07-2013, 23:26
Спомням си как веднъж седя до мен и четеше Библията на доста висок глас.Пътуването беше дълго и мъчително.

Или веднъж,когато в почти празен автобус се качи една доста,доста едра жена.Може би имаше здравословен проблем,но беше ли нужно да сяда до мен!?Освен своята,беше заела и моята седалка.Наложи ми се да пътувам с едната ръка през прозореца и кръстосани и максимално прибрани крака :D Каза ми да и кажа,че ще слизам една спирка по-рано,за да се отмести.До тогава не бях подозирала,че мога да оцелявам и в по-екстремни ситуации :D

Това е много гнусно после бих си изгорил дрехите.

NeutralMilkHotel
12-07-2013, 23:27
Та, там някога беше...Ще ходя в Строежа на някъв евент. НДК, скъсан чоропогащник, кубинки, мешка и двулитровка Каменица, 'щото съм яка и фак да полис. И на спирката се запознавам с някакъв човек и ще си просим цигара заедно. Изпросваме си цигарата от една бабка и му викам "дай да си дръпна", той ми вика "имам СПИН, няма да си дръпнеш". И ми разказва как е педал на вена и за това има СПИН. Пуснах няколко сълзички и неловко си смучех двулитровката и рейсчето дойде. Пожелах му сбогом и да разпространява любовта, качих се и той седна до мен. :/ И почна да ми обяснява как сега отивам в еди-коя си чалготека в Щутгард и ще пия водка. Ебем ти магическите сили, разконспирираха ме. И вика, че като се напия с водка всеки може да ме ебе. Обясних му културно как само мама и татко могат да ме ебат.
И почна да пита някви хора дали биха ме изнасилили и да ми обяснява как могат сега и тук да ме съблекат и изнасилят пък к'во остава в чалготека на водка. :/ И такъв ме пита къде ще спя...На улицата, бе, как къде? И ми вади някви документи от 4-ти километър ли к'во беше как е освидетелстван + тапията, че има право да си носи метадон, 'щото е в програма, ала бала. И му прочетох имената, нещо тип Иван Петров и почвам да говоря на "Ванкаааа", но той ми удря въображаем шамар и вика, че ще му говоря на инициали - "И.П." щото в момента сме футбулни хулигани и отиваме на мач. :/ И мойта спирка вече почти е дошла, а той не слиза и го питам от къде е - пет спирки назад, вика. Ще ме изпраща ся до Строежа, да не ме изнасилят лошите хора с водката. :/ И аз му викам "аре да не ме изпращаш, че приятелят ми е там и ще каже, че не съм устояла на сексапила ти и съм закъсняла, щото сме се ебали в рейса", ама слезна с мен и ме изпрати. :/ И прегърна мен, авера ми и каза, че с'я ще се прибира пеша заради мен. :/ Повече никога не го видях. Смисъл аз исках да се видим пак, но той каза, че му следят телефона.
Но беше секси, на трийсет и нещо, а аз си падам по луди мъже на правилната възраст.

NeutralMilkHotel
12-07-2013, 23:39
Друга случка?
Свети Валентин, Обеля, към 12 през нощта. С бившият ми приятел, романтик голям - подари ми една петнайсетка по случай празника, а защо бяхме в Обеля не помня. И седяхме там на някаква полянка и се скарахме за нещо. Тогава живеехме заедно, но той имаше къде да спи там, така че му казах да си духа путка и ще си ходя. Махах там на някакви патрулки, ала бала, някой да ме закара до центъра - курец. (Яко, с петнайсетката в патрулкаа, ама до нас, не районното до нас) Пък и нали е Обеля - в най-добрият случай ще ме убият. И по някаква магическа случайност минава рейс, стигащ до Сливница, което ме устройва иделно. Ама аз съм по средата на пътя и тоя не спира, та малко се наложи да го подгоня. Влизам, гледам вътре бившият ми вече се е настанил (зло копеле) и има някакъв човек с кучето си, и майка си - и до ден днешен не съм сигурна кое кое беше. И почна да ми обяснява за любовта, че е все едно да си имаш куче ли да си куче, к'во беше...И не си спомням после какво стана, но беше много странна вечер.

Tsukuda_Hiroshi
12-08-2013, 13:55
Винаги си е имало:

автобус - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Bucharest_Ikarus_bus_628.jpg

по-автобус - http://img3.eyebg.com/images3/Bus_06.jpg

най-автобус - http://lanix.org/blog/images/pimp_my_avtobus.jpg

ОМГ! Екзибит е ходил на работа пиян!!! :) :) :)