PDA

View Full Version : Помощ - искам да се науча да се бия.



onlyexeption.
12-04-2013, 20:22
Здравейте. Първо ще кажа, че съм нов във форума, не знам изобщо дали темата е в правилния раздел, но се надявам да е така.Аз съм момче от малък град, в 7 клас съм. Имам проблем, той е следният - не мога да се бия, да се самозащитавам.Тъй като в нашия град няма нещо като тренировки по бойни изкуства искам да тренирам в домашни условия.Ще се радвам, ако ми предложите различни методи, аз обмислях да си закупя боксова круша, но се информирах, че без треньор, който да те научи как да удряш можеш да се контузиш доста сериозно. В същото време искам да отслабна, да си подсиля метаболизма си.

Anonys
12-05-2013, 09:41
Учи се от видео уроците на kwonkicker в u2be.

shades
12-05-2013, 11:55
TOTALLY WRONG

когато няма кой да ти покаже грешките , ще заучиш грешни движения , после усилието да разкараш тъпите движения или добитата вече мускулна памет ще отнеме тройно повече време

Nickolas
12-05-2013, 12:51
Съгласен съм със shades. Уличният бой не е голяма философия. Избягвай го по всякакъв начин, бий се само в много краен случай. Последиците могат да са много сериозни. Ако нямаш друг избор, използвай всякакви предмети и удряй в слабите места - слабини, гърло, уши. Стой далеч от неприятности.

Nickolas
12-05-2013, 13:00
Относно влизането във добра форма, препоръчвам ти един автор - Ross Enamait. Погледни неговите работи.