PDA

View Full Version : Съвет



Kalinka00
12-05-2013, 15:40
Здравейте хора :)
Искам да ви помоля за съвет или някво мнение по моя "проблем". Има едно момче в даскало, с което се познаваме от зайци, но никога не сме си общували много- много. Наскоро се наложи да имаме смесен час и той ми подмяташе някви бъзици. След това ме намери във фб и ми писа. Лафихме си общи неща, беше ми приятно. Не ми писа няколко дни и реших да му драсна аз. Пак си говорихме. В училище се усмихваме и си говорим някво късо време. Онзи ден пак имахме смесен и бфрто ми обясняваше нон стоп как той ме гледа. Хванах му погледа на няколко пъти, но нищо др. Инт ми е дали проявява някви симпатии и защо, ако е така не ме потърси или ддз..? Мерси предварително.

Bank$
12-05-2013, 15:45
Да, харесва те това с гледането е запазена марка за всеки мъж друг е въпроса къф е смисъла след като ще скъсате след няколко месеца хахах

SonataArctica
12-05-2013, 16:27
Харесва те.

BlackEyedPeas
12-05-2013, 16:30
Е очевадно е, то направо очите ти вади отговора.

Tsukuda_Hiroshi
12-05-2013, 16:34
Авторке, прочети си мнението и си представи, че най-добрата ти приятелка те пита за това. Какво би й отговорила?

SHPAIdURmeN
12-05-2013, 16:36
Да, харесва те това с гледането е запазена марка за всеки мъж друг е въпроса къф е смисъла след като ще скъсате след няколко месеца хахах

+ :D

HollyGolightly
12-06-2013, 05:31
Да, харесва те това с гледането е запазена марка за всеки мъж друг е въпроса къф е смисъла след като ще скъсате след няколко месеца хахах
Има доста истина в този коментар 8-)
Въпреки че, ние няма как да знаем дали наистина те харесва по начина, по който на теб ти се иска, или просто си му симпатична.

baby_baby
12-06-2013, 21:44
Харесва те определено