PDA

View Full Version : Не знам какво чувствам...



zokfuna
12-05-2013, 16:19
Такам, аз съм едно момиче на 14 години и си имам гадже от 2 седмици. Проблема е,че ме е срам от него и не мога даже да го погледна в очите. Прегръщахме се няколко пъти и дойде момента в който той ме целуна. Естествено аз отвърнах, но от тогава станах много объркана. Не знам дали все още го обичам... Започнах да го отбягвам по някаква странна причина. Не мога да се разбера какво изпитвам в момента.. Знам, че това е супер тъпото от моя страна, но.. даже не сме говорили от тогава..

SonataArctica
12-05-2013, 16:25
Не знам дали все още го обичам...
Какво?

Виж авторке, не отбягвай младежа. Ако не си готова за връзка - кажи му го и скъсайте. И не очаквай, че ще минат няколко седмици и ще се влюбиш в него. Понякога минават месеци, години. Всичко с времето си. Просто не прави необмислени неща и умната.

BlackEyedPeas
12-05-2013, 16:27
Просто не си готова за връзка и явно не го обичаш или не си подготвена и всичко ти идва прекалено бързо.

HollyGolightly
12-06-2013, 05:20
Такам, аз съм едно момиче на 14 години

На тази възраст е напълно нормално да не знаеш какво чувстваш. Типърва растеш и не се познаваш...ние пък те познаваме още по-малко, така че голям съвет относно това, какво и към кого чувстваш, трудно ще получиш.
Само едно ще ти кажа, ако наистина ти харесва, и след като се водите гаджета, или каквато дума там ползваш, няма причина да те е срам да говориш с него, за това как дадена случка те е накарала да се чувстваш. И ако не си готова да се целувате, просто му го кажи 8-)

baby_baby
12-06-2013, 20:51
Явно не го харесваш толкова много

leadyflame
12-06-2013, 21:11
Какво страх те е, че ще иска бързо да те преработи.