PDA

View Full Version : Как бихте изтъкували това?



sramejlivkaa
12-06-2013, 11:09
Има момче към което изпитвам много силни симпатии. Той си имаше приятелка, с която се раздели, но отново се събраха. Отговора му беше "Те и бащите ни общи работи и за това малко и тъй". Надали го е казал за да ме успокои, защото той винаги е искал аз да ревнувам и е правил всичко възможно. Едва ли е с нея само заради родителите си. С нея е от година и нещо. Какво мислите вие и дали наистина е възможно това? Ако може да ми дадето конкретен отговор върху цитата, според това, какво мислите. Знам, че не познавате момчето, но няма да е зле да си кажете мнението и да предположите нещо. Но моля без да ме нападате. Ако попитам него ще се отклони от темата, както винаги.. Благодаря. :)

heartshapedbox
12-06-2013, 11:12
Нищо не схванах.
Предполагам бащите им са приятели?

sramejlivkaa
12-06-2013, 11:34
Ами дори да е така незнам. Може ли пък да е с нея сямо заради родителите им и то горе доло от една година?

DarkTemplar
12-06-2013, 11:44
Очевидно семействата им са близки - защото бащите им са приятели, или защото имат общи бизнес интереси (по-скоро второто). Съответно и те двамата са близки. Не знам дали той има силни чувства спрямо момичето, но със сигурност се чувства отговорен за нея/настроението й/щастието й.

sramejlivkaa
12-06-2013, 11:51
Очевидно семействата им са близки - защото бащите им са приятели, или защото имат общи бизнес интереси (по-скоро второто). Съответно и те двамата са близки. Не знам дали той има силни чувства спрямо момичето, но със сигурност се чувства отговорен за нея/настроението й/щастието й.

И аз мисля че е така, защото те доста пъти са се разделяли и причината са момичета по които той се заглежда или се занимава с тях.

DarkTemplar
12-06-2013, 11:56
Щом този сценарий се е повтарял толкова пъти, очевидно той не е готов за нещо сериозно с нея (явно си търси нова тръпка), но въпреки това държи на нея и има силна (човешка) връзка помежду им. Тя вероятно го обича и затова му прощава забежките. В общи линии това мога да ти кажа като страничен наблюдател, който не познава никой от вас.

Nickolas
12-06-2013, 12:41
Играе си със теб. За него си една опция, която ще използва ако със момичето не се получи.

djipsito
12-06-2013, 15:47
Аз се сещам за мои лични близки наблюдения (братовчед ми..)
Единствено ми изниква в главата, че може да е с нея, за да избегне по някакъв начин било то бъзиците на един от двамата родители (баща му или нейния) или си мисли, че ако я нарани като я остави, ще се оплаче на баща си, а той следователно ще почне да мели на неговия...

Малко оплетено го написах, ама се надявам да се разбира :д

sramejlivkaa
12-06-2013, 16:17
Аз се сещам за мои лични близки наблюдения (братовчед ми..)
Единствено ми изниква в главата, че може да е с нея, за да избегне по някакъв начин било то бъзиците на един от двамата родители (баща му или нейния) или си мисли, че ако я нарани като я остави, ще се оплаче на баща си, а той следователно ще почне да мели на неговия...

Малко оплетено го написах, ама се надявам да се разбира :д

Ами да разбирам, но какъв ли трябва да е един човек за да търпи всичко това. Да е с нея толкова много време за няма нищо.
И какви трябва да са му родителите, за да го принуждават да прави нещо против волята му. Явно както се вика разни хора, разни идеали.

sramejlivkaa
12-06-2013, 16:18
Благодаря ви за отделеното време и съветите. :)

DarkTemplar
12-06-2013, 16:22
Не е задължително някой от родителите му да го принуждава или пък той да го приема така. Просто с времето вероятно се е привързал към нея и знае, че колкото и да сгафи, тя винаги ще е готова да му прости и да се съберат (т.е. той няма да остане сам). Ясно, че имаш чувства към него, но не мисля, че точно той е жертвата в описаната от теб ситуация. ;)

sramejlivkaa
12-06-2013, 16:31
Защо тогава ще е с нея заради "Общите работи на бащите им" ако не е той жертвата? Офф незнам както и да е.

djipsito
12-06-2013, 16:57
Да, едва ли родителите го принуждават, просто може той така да приема нещата. Може да мисли, че неговата раздяла с нея, ще раздели техните бащи по някъв начин. Знае ли се..

DarkTemplar
12-07-2013, 08:11
Защо тогава ще е с нея заради "Общите работи на бащите им" ако не е той жертвата? Офф незнам както и да е.
Защото това е най-удобното оправдание, особено пред теб.

Violenza
12-07-2013, 09:10
И аз мисля че е така, защото те доста пъти са се разделяли и причината са момичета по които той се заглежда или се занимава с тях.
Много си заблудена. :cool:

Изкарвай него жертвата, дам, горкичкият той. Сляпа ли си? Върти те на малкия си пръст, за да му седиш като резерва.

sramejlivkaa
12-07-2013, 10:12
Защото това е най-удобното оправдание, особено пред теб.

Точно това споменах горе, че той винаги е искал аз да ревнувам. Закачал се е със други момичета пред мене умишлено и какво ли още не. Няма причина да ме успокоява или да се управдава. По логично е да ми каже, че я обича и за това е с нея. Явно е прав за това, което е казал. Той даже не знае, че аз имам чувства към него. Аз просто ей така го попитах ти оправи ли се с твойта. И той ами да пак се събрах с нея те и бащите ни ощи работи и за това малко и тъй.
Добре няма значение усещам, че вече ви дотягам вече. Пък и вие може само да предположите и благодаря все пак. :)

baby_baby
12-08-2013, 12:00
Очевидно семействата им са близки - защото бащите им са приятели, или защото имат общи бизнес интереси (по-скоро второто). Съответно и те двамата са близки. Не знам дали той има силни чувства спрямо момичето, но със сигурност се чувства отговорен за нея/настроението й/щастието й.

И аз така мисля

allineedislovexx
12-08-2013, 22:26
щом са били заедно толкова много време той 100% има някакви чувства ..все пак няма да стоиш с някой толкова време без чувства ...според мен не се надявай да се получи нещо между вас

sramejlivkaa
12-09-2013, 11:14
Ами незнам. Аз наскоро четах една тема, която гласеше, че някакво момиче била с приятеля си година и 9 месеца и накрая го зарязала и то на Свети Валентин, като му казала, че никога не го е обичала.

Hilary_
12-12-2013, 14:44
Не играй втора цигулка. След като се измъква с баща си - да си седи при нея. ;)

Amore-Mio*
12-12-2013, 16:18
"Баща ми това, майка ми онова".

Момиче, колкото и да ти се иска да е това - не е.
Никой човек не би жертвал собственото си щастие и свобода, заради когото и да е то.
На мен по-скоро ми се струва, че си резерва, но не друго.

NeutralMilkHotel
12-12-2013, 16:29
Защо тогава ще е с нея заради "Общите работи на бащите им" ако не е той жертвата? Офф незнам както и да е.

Горкият той - да чука няква мацка, че и баща й да се кефи, че точно той я търкаля... :/
И винаги като иска нещо да каже - "Е, ти щом това няма да го направиш, по-добре да не сме заедно...Помисли си само родителите ни как ще реагират, като се разделим", и да може да й организира як guilt trip всеки път, като иска нещо.
Жив да го оплачеш. :(

Тя, ако беше някой крокодил или най-злата кучка смяташ ли, че въобще щеше да се занимава?