PDA

View Full Version : Притеснение...



Leexy
12-06-2013, 19:41
Здравейте, може темата да ви отегчи, но имам леки притеснения, затова ще се радвам да чуя и мнението на някои от вас, които може би са по-компетентни. Направо към проблема, отнася се до цикъла ми. По принцип е редовен и нормално подранява/закъснява с най-много 2/3 дни, но този месец вече закъснява с около седмица и половина. В началото доста се притесних и се разрових из интернет, там намерих неща като "може да е от притеснение, рязко отслабване...". До ноември месец бях на диета и свалих килограми, но не чак драстично, а притеснения-всеки има. Да спомена също, че с бившия ми приятел правихме секс за последно септември и от тогава съм нямала друг полов контакт, а и съм сигурна, че не е от това, защото гафове не са ставали и двамата бяхме наясно как да се предпазваме, а и все пак след това цикълът ми си беше нормален. Въпросът ми е дали е възможно да е нещо сериозно, или е по-скоро нормално...дали може изведнъж цикълът ми да стане нередовен или и аз не знам...?

LipSy
12-07-2013, 18:53
Може да е от смяната на сезоните, от стрес,...може и от диетата ти да е било. Ако си пила хапчета в последния месец, също. Непосредствено след половия контакт не е имало промяна в цикъла ти, така ли? Не е бил по-слаб или по-силен?

baby_baby
12-13-2013, 14:01
От много работи може да е