PDA

View Full Version : болки в дясната топка



martinnn123
12-07-2013, 10:55
здравейте имам проблем от около 2 седмици имам болка в дясното ташаче приятелката ми ме контузи без да иска и то доста силно да бъда честен ущипа ме мина голямата болка и се притесних да не е напраила нещо изчаках два дни и пробвах дали ще мога да хвърля да хвърлих но беше доста избледняла как да ви го обясн нещо което биеше към сиво а не бялото си попринцип спрях да мастурбирам не сам пипал страх ме е и сега когато се наведа когато пипна топката или нещо свързано с нея даже като си притисна пениса кам топките пак ме наболва леко чуството е като да имаш синка и някои да я натисне само че по малко болезнено но все пак това място е най - нежното на мъжа и трябва да се внимава и понякога усещам като студ върху нея все едно имам лед на топката моля ви хора даваите съвети какво да правя сериозно ли е да ходя ли на лекар аз сам момче на 17 години

102
12-07-2013, 10:57
ТАШАЧЕ АЬАЬХАЬХАЬХАЬХАХАХАХАХАХА ХХА

Mirrela.
12-07-2013, 12:04
Топка за голф ли?Или за какво?

mcfe
12-07-2013, 13:19
Нарича се тестис(в Wiki го водят и семенници), поне от обща култура трябва да се знае.

Котка.
12-07-2013, 16:58
имам болка в дясното ташаче приятелката ми ме контузи без да иска и то доста силно да бъда честен ущипа ме спрях да мастурбирам не сам пипал страх ме е усещам като студ върху нея все едно имам лед на топката

:razz:

baby_baby
12-13-2013, 13:59
Топка за голф ли?Или за какво?

:lol: