PDA

View Full Version : Съвет : Дали да и пиша или не ? - прочети -



DerGentleman
12-07-2013, 18:06
Добър вечер .
Имам една дилема и незнам какво да правя .
Моята най-добра приятелка на която аз държа и си споделяме всичко винаги днес се разтрои много и се ядоса в какъв свят живеем отново на хора , които не разбират каква е . Те искаше да спаси кученце те и се карат , тя иска да купи подарък на приятел , те и се карат (родители и други ) Написах и много неща но не ме слушаше беше много разтроена и искаше да остане сама . Та деактивира фейсбука си и от 12:10 днес незнам нищо за нея . Написах и смс към 12:30 че я обичам и ще съм до нея . Сега се чудя ...дали да и пусна смс лека нощ и до теб съм мила ....или да не и пусна защото иска да остане сама и да и дам време ? И сега ме измъчва от вътре какво да правя и какро бихте предложили да правя утре дали да и пиша ? Моля помощ :/
Благодаря предварително !

AKJSDHLX
12-07-2013, 18:12
нищо лошо няма да и пишеш :)

-Много умуване за един смс, към просто много добра приятелка.. ::)

DerGentleman
12-07-2013, 18:14
Защото има моменти когато се дразни от това но тя не осъзнава защото е много разтроена ....просто питам мерси :)

baby_baby
12-07-2013, 18:37
Звънни и или отиди до тях

Violenza
12-07-2013, 18:52
Обикновено когато някой казва "искам да остана сам" най-вече не бива наистина да остава сам.

Amore-Mio*
12-12-2013, 16:35
Потърся я - звънни й, ако имаш възможност - отиди у тях.
Когато човек каже, че иска да остане сам - точно тогава, обикновено, има нужда от някой до себе си.