PDA

View Full Version : Обича ли ме все още ?



strelecaaa
12-07-2013, 21:05
В този текст искам да разкажа една история, в която шегата и закачките прераснаха в любов .
Така , всичко започна преди около година. Често срещаната история : аз съм момче ,отскоро пълнолетен . Преди година се запознах с едно момиче . От целувките и кафетата всичко се задълбочи и се влюбих . Момичето , което отне ума и сърцето ми не бееше подходящата . Но няма да навлизам в подробности. Въпреки всичко нещата вървяха ,но за сметка на това имаше много караници и сърдения. Но със всеки изминал ден ние се влюбвахме все повече и повече ,ревнувахме се ,сърдехме се ,смеехме се , обичахме се .
От няколко месеца насам (2/3) караниците надделяваха ,а любовта изоставаше. Въпреки това ние все още се обичахме . След поредният скандал ,вчера , не се чувахме ден/два. След това се видхмя ,сдобрихме и нещата „ потръгнаха“ , но аз започнах да си задавам въпроса „ тя обича ли ме ? „
За да намалим каранците и ревността преди известно време ,решихме и двамата да си спрем фейсовете. Но какво стана след вчера . Цял ден не се чувахме ,на стутринта разбрах ,че тя си е пуснала нейният профил. Въпреко това не сесърдех . Отидох при нея с цел да си изясним нещата и да се оправим . Тя ми каза ,че и трябва време. Никога не ми беше казвала такова нещо . С течение на разговара нещата се оправиха .Прекарахме денят заедно . Помоли ме да и спра профила във фейс. След като влязох, видях ,че е писала с 2 нейни приятелки. Стана ми любопитно и се разчетох. Останах потресан. Тя им беше писала ,че възнамерява да се раздели с мен,че съм щял да я „ступам“ , че не можела повече така . Тези неща ме побъркаха ,звъннах и й казах ,че и давам колкото време иска да помисли. Дали иска да е с мен и как може да пише такива неща. Затворих и ,тя нищо не ми каза ,не ме и потърси . Та тук идва уважението . Минаха ми още куп въпроси през главата ,като по важните бяха – Как ще разправя на приятелките си ,че иска да ме зареже ,без да сподели преди това с мен. Как може да им говори такива неща ,че съм щял да я бия ,при положение ,че това не е истина . Почувствах се предаден . Човекът с който 1 година бяхме неразделни от сутрин до вечер ,а в някой случаи и през нощта , ме предаде . Тя реши да се посъветва с приятелктие си вместо с мен . Тя беше решила да се разделим . Може за вас това да звучи налудничево ,че не ме обича ,но сега ще ви кажа от какво правя аз това заключение .
Преди 3/4 месеца, моето любимо същество ,моето момиче , беше съвсем различно . Споделяше всичко с мен ,до най – малки подробности . Тя знаеше ,че я обичам и аз знаех ,че тя ме обича. Въпреки че не беше добра ученичка, имаше желание да учи и учеше по цял ден. Помагаше на баба си и дядо си ,а през останалото време ,когато беше свободна или си говореше с мен по телефона или четеше книга . Днес тя ми заяви ,че и било тъпо да чете и затова искала фейсбук . Какво можех да и кажа аз . Казах и да си го пусне ,аз моя нямаше . Но това не беше характерно за нея . Чувствах я друга , не я чувствах моята .
Друго е ,че преди когато се карахме , тя се разтройваше ,търсеше ме ,искаше да се оправим . По това разбирах ,че аз бях всичко за нея и че ме обича . Сега е различно . Сега за най малката разправия ,тя се сърди жестоко ,не я интересува дали ще се оправим и не ме и тъсри . Какво ще кажете сега ? Обича ли ме ? Според мен вече – не . Но просто я е страх да ми го каже . Усещам ,че аз вече не съм нейното момче . Може и да няма друг ,но знам че съм и омръзнал. Какво да правя като я обичам ? Усещам ,че тя е насила с мен  Вече почти не се смее , не и пука сърдит ли съм и . Не чувам от нея ,вече думата ИЗВИНЯВАЙ , която би оправила много от проблемите ни . Кажете ми какво да правя ? Да я пусна ли да си тръгне ? Хората са казали – НА СИЛА ,ХУБОСТ НЕ СТАВА ! Съжалявам ,че нямам бъдеще с нея,а искам  !

Bank$
12-07-2013, 21:12
Не те обича.

HollyGolightly
12-07-2013, 22:18
Какъв е проблемът да имате facebook? Много важно, че си го е пуснала. Казваш, че сте били неразделни, от сутрин до вечер заедно, това е хубаво до едно време, но след цяла година прекарана предимно и само с теб, с минимални контакти с други хора, нормално е да и писне.
Преди да я оставиш да си ходи, поговори с нея, поддържай добрият тон, не я обвинявай, а просто и обясни как се чувстваш. Попитай я какво мисли и чувства и тогава заедно решете връзката ви има ли бъдеще или е дошло времето да си кажете "Чао"

Bank$
12-07-2013, 22:25
Какъв е проблемът да имате facebook? Много важно, че си го е пуснала. Казваш, че сте били неразделни, от сутрин до вечер заедно, това е хубаво до едно време, но след цяла година прекарана предимно и само с теб, с минимални контакти с други хора, нормално е да и писне.
Преди да я оставиш да си ходи, поговори с нея, поддържай добрият тон, не я обвинявай, а просто и обясни как се чувстваш. Попитай я какво мисли и чувства и тогава заедно решете връзката ви има ли бъдеще или е дошло времето да си кажете "Чао"
Наистина ли го прочете цялото?

djipsito
12-07-2013, 23:00
Казваш, че сте били неразделни, от сутрин до вечер заедно, това е хубаво до едно време, но след цяла година прекарана предимно и само с теб, с минимални контакти с други хора, нормално е да и писне.
Преди да я оставиш да си ходи, поговори с нея, поддържай добрият тон, не я обвинявай, а просто и обясни как се чувстваш. Попитай я какво мисли и чувства и тогава заедно решете връзката ви има ли бъдеще или е дошло времето да си кажете "Чао"

Съгласна съм с тва.
Виж се с нея, бъди напълно искрен и открит, кажи й какво чувстваш и мислиш, без да я обвиняваш в нищо. Просто мисли на глас пред нея и я питай каквото искаш. И не я оставяй да ти овърта.

vampire_girl_
12-07-2013, 23:10
Не сте дорасли,за да "преживеете" нормални неща,като личното пространство.Някакви фейсбук драми.За каква обич и какви пет лева да говорим?!
"Да я пуснеш да си тръгне" не ми изглежда като най-умното нещо,защото най-малкото тя ако е решила,няма да чака ти да я пуснеш.
"думата ИЗВИНЯВАЙ , която би оправила много от проблемите ни . " - сериозно ли? Една дума и хоп! оправени са ви "проблемите" ? Как? Все си мислех,че действията вършат по-добра работа.Какъв е смисълът,ако ти каже извинявай и след две минути нещата се повторят?

Sdgmi
12-07-2013, 23:10
Много е трудно просто да я пуснеш, ако наистина си струва се бори да си я запазиш и някак си и върни усмивката - ти, ако я познаваш ще знаеш как.

Mr.Killer
12-08-2013, 02:01
НЕ!

BlackEyedPeas
12-08-2013, 09:35
Може би просто й е омръзнало да е с теб вече щом сте от сутрин до вечер заедно, което малко ме съмнява. Малко хора си омръзват така ако са най-близките един за друг. Просто има повече доверие на приятелките си и за това на тях им казва първо, всички момичета сме така, приятелите поставяме на първо място, защото те са до теб, но "гаджето" си има срок и при него нещата винаги изстиват по-бързо. Прекалено много сте се ревнували с това момиче, това ще ти даде ценен урок занапред, но мисля че това трябва да спре до тук. Обичаш я, но представи си какво още им е казвала по твой адрес, което е лъжа?

Enchanting
12-08-2013, 10:43
Дай й свобода..
Ако не те търси и не се интересува от теб, няма смисъл.

baby_baby
12-08-2013, 12:19
Щом е казала на приятелките и че ще те зареже значи не си го говори е така и то се вижда от това което е станало не те обича