PDA

View Full Version : Заради момчето.



KHALIFA'S
12-08-2013, 14:34
За това се отнася. - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/558137-%D0%94%D0%B0-%D0%BC%D1%83-%D0%BA%D0%B0%D0%B6%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-D
Значи, с една приятелка утре имаме волейбол сутринта и понеже момчето което харесвам е 1ва смяна и се засичаме. Отиваме малко по-рано, за да го видя преди да му свърши часа по физическо. Всеки път, когато отида е седнал на пейката и ми е трудно да му кажа нещо. Само се запознахме, но мисля, че дори не сме говорили. С тази моя приятелка всеки път се опитваме да привлечем вниманието на него и приятеля му (заради нея). Него го влече само баскетболът. Не знам какво да направя, че да ме забележи и как да му кажа нещо като целия му клас е около него. Не знам да го извикам ли, но като едва се познаваме ще е сложно. Ако някой има съвети да казва. ^^

girlwithblueeyes
12-08-2013, 14:37
Покани ни го на кафе .

Getyourfreakon
12-08-2013, 14:39
Ами седни на пейката до него ии почни да му говориш нещо свързано с физическото или с това, което той прави не знам нямам идея ама щом сте се запознали няма да му е някво странно ако му кажеш нещо ;д

Fantasyyy
12-08-2013, 15:05
Ми седни при него, започнете нещо да си говорите, после може да му предложиш да излезнете някой ден или нещо такова. Трябва да опиташ, иначе няма да стане.

NeutralMilkHotel
12-08-2013, 15:23
Ми, примерно седят там 5 момчета + вашите 2-ма хубавци. И отивате и казвате "ние след този час ще ходим да пием бира в Борисова, хайде с нас", ако всички освен 2-мата приемат му казваш "моята приятелка много харесва твоят приятел, моля те елате и вие". От там налазваш.

crazyshitman
12-08-2013, 15:29
Ми, примерно седят там 5 момчета + вашите 2-ма хубавци. И отивате и казвате "ние след този час ще ходим да пием бира в Борисова, хайде с нас", ако всички освен 2-мата приемат му казваш "моята приятелка много харесва твоят приятел, моля те елате и вие". От там налазваш.

тва с бирата е малко тъпо, почти всеки който тренира, не пие бира и не се гърчи в борисовата градина на пейките , но сякви ги има ..

baby_baby
12-08-2013, 15:52
Седни при него на пейката и му говори нещо свързано с физическото

NeutralMilkHotel
12-08-2013, 15:57
тва с бирата е малко тъпо, почти всеки който тренира, не пие бира и не се гърчи в борисовата градина на пейките , но сякви ги има ..

часовете по физкултура са голяма тренировка, а? :)
Па, може и пастички с боза в Неделя да предложи, има ли значение? Идеята е че той няма да й почука на вратата, нито ще разбере от погледа й че го харесва. Директно няма смисъл да му се обяснява, за това организира нещо извън училище и се опознават, и сближават. Много ясно, че няма да организира гала вечеря, нали?

crazyshitman
12-08-2013, 16:26
часовете по физкултура са голяма тренировка, а? :)
Па, може и пастички с боза в Неделя да предложи, има ли значение? Идеята е че той няма да й почука на вратата, нито ще разбере от погледа й че го харесва. Директно няма смисъл да му се обяснява, за това организира нещо извън училище и се опознават, и сближават. Много ясно, че няма да организира гала вечеря, нали?

е да но говорех ако тренира,че идеята с бирата и гърченето на пейки на -20 в мръсен парк, не е добра идея но както казах сякви ги има ..

NeutralMilkHotel
12-08-2013, 16:33
е да но говорех ако тренира,че идеята с бирата и гърченето на пейки на -20 в мръсен парк, не е добра идея но както казах сякви ги има ..

То те може и да са стрейт еджове от Враца, говорех примерно. :Д

Starless
12-08-2013, 17:51
Както ти казаха другите - седни близо до него, подхвърли нещо и виж дали ще успеете да завържете разговор. А относно предната ти тема - щом едва се познавате - не бързай да му казваш, най-малкото ще изглежда странно.