PDA

View Full Version : Дали имам шанс с него?



bebto97
12-08-2013, 19:28
Здравейтееееееееее ! Привет, нова съм. Искам да ви разкажа моята история и най-вече искам да разбера вашето мнение за моята история, и ако не бъде прекалено нахално искам да ми дадете съвет какво да правя, защото съм прекалено объркана..
10-ти клас съм и има едно момче, което ми е грабнало ума.. Понеже тренирам в залата в моят град, това момче го виждам там, в едно училище сме и сме се засичали броени пъти. Няколко пъти сме си засичали погледите, но никаква реакция нито от мен, нито от него. Наскоро се видяхме на улицата, погледнахме се няколко пъти и той реши да ме поздрави. Евентуално и аз го поздравих. Почувствах се страшно добре, не съм вярвала, че някога ще ме поздрави.. И се отвори една голяма надежда в мен. И така все виждаме в залата, той ме поздравява първи, дори и да го видя искам той да ме поздрави първи, защото аз си падам малко срамежлива,, ако стане въпрос за момче, и ме е страх да не се окажа в неговите очи като натрапница или досадница. Както и да е. Понеже учим в едно училище и се виждаме от време на време. Има дни в които дори не ме отразява, и се занимава с едно момиче от неговият клас и ми е малко гадно, има дни в които ме поздравява усмихва ми се, но нищо повече. Приятелките ми казват, че има време нали, времето щяло да покаже. Принципно си падам припрян човек и искам наистина да знам дали изпитва нещо към мен, но това няма как да стане. Дори преди няколко дена се опита да ме заговори, а не направих никакъв контакт с него, не искам да му пиша във фейсбук понеже не съм голяма почитателка на връзки, които се правят във фейсбук.. а и забравих да спомена, че преди да ме поздравява, му поисках покана във фейсбук.. това е моята история, прекалено съм обуркана, ще се надявам да има някакви съвети и мнения от вас, благодаря предварително. :)

onerealman
12-08-2013, 20:08
Този пич как да разбере че си падаш по него ? На тази възраст повярвай ми знаеш ли колко усмивки вижда той, как да разбере че твоята усмивка значи нещо повече от усмивките на другите? Съблазни го по някакъв начин, създай някакъв диалог с него за да разбереш дали си струва усилията ?

HollyGolightly
12-08-2013, 20:23
Това, че човек е възпитан и те поздравява, не означава, че задължително изпитва нещо към теб. Нормално е като те вижда всеки ден, поне едно Здрасти да ти каже. Опитал се е да те заговори, ти май си го отрязала. Как искаш да се опознаете и евентуално да разбереш дали имаш шанс с него, след като ти дори не искаш да говориш с него? Сами нещата няма как да станат, поне му покажи, че си заинтересована от него. Заговаряй го, пиши му ако искаш и във фейса, няма страшно. Ако си му неприятна и му се натрапваш, той ще си го покаже по един или друг начин.

bebto97
12-09-2013, 18:01
Това, че човек е възпитан и те поздравява, не означава, че задължително изпитва нещо към теб. Нормално е като те вижда всеки ден, поне едно Здрасти да ти каже. Опитал се е да те заговори, ти май си го отрязала. Как искаш да се опознаете и евентуално да разбереш дали имаш шанс с него, след като ти дори не искаш да говориш с него? Сами нещата няма как да станат, поне му покажи, че си заинтересована от него. Заговаряй го, пиши му ако искаш и във фейса, няма страшно. Ако си му неприятна и му се натрапваш, той ще си го покаже по един или друг начин.
не знам каква тема да започна, евентуално ако му пиша ще е какво правиш, как си и после накъде?

bebto97
12-09-2013, 18:04
Този пич как да разбере че си падаш по него ? На тази възраст повярвай ми знаеш ли колко усмивки вижда той, как да разбере че твоята усмивка значи нещо повече от усмивките на другите? Съблазни го по някакъв начин, създай някакъв диалог с него за да разбереш дали си струва усилията ?

не искам аз да започвам нещата, но понеже той е прекалено срамежлив, ще се наложи, но не знам как да стане, много ми е трудно..

baby_baby
12-09-2013, 18:52
Това, че човек е възпитан и те поздравява, не означава, че задължително изпитва нещо към теб. Нормално е като те вижда всеки ден, поне едно Здрасти да ти каже. Опитал се е да те заговори, ти май си го отрязала. Как искаш да се опознаете и евентуално да разбереш дали имаш шанс с него, след като ти дори не искаш да говориш с него? Сами нещата няма как да станат, поне му покажи, че си заинтересована от него. Заговаряй го, пиши му ако искаш и във фейса, няма страшно. Ако си му неприятна и му се натрапваш, той ще си го покаже по един или друг начин.

Това

Bank$
12-09-2013, 18:53
Това

Стига си писала навсякъде "това"

Mary_Jane_69
12-09-2013, 19:00
Стига си писала навсякъде "това"

Хахахахахахххаха

onerealman
12-09-2013, 22:06
За да разбереш дали може да стане нещо го провокирай да те заговори и да се заинтересува за теб.

bebto97
12-10-2013, 14:52
За да разбереш дали може да стане нещо го провокирай да те заговори и да се заинтересува за теб.

там е проблемът, не знам как ?

Starless
12-10-2013, 16:32
Не възлагай толкова много надежди на това, че те поздравява. Опитал се е да те заговори, а ти какво? Как очакваш евентуално да ти покаже, че има някакъв интерес (ако има), след като ти по никакъв начин не показваш своя?

bebto97
12-10-2013, 18:32
Не възлагай толкова много надежди на това, че те поздравява. Опитал се е да те заговори, а ти какво? Как очакваш евентуално да ти покаже, че има някакъв интерес (ако има), след като ти по никакъв начин не показваш своя?

Аз какво, той ме попита дадено нещо и аз му отговорих с едно да, въпреки че можеше да развия тема с него.. не знам по какъв начин да покажа своя, и ме е страх да го покажа, защото ако той няма интерес, ще се окажа лепка, натрапница и досадница?

strawberry88
12-10-2013, 19:20
ще се окажа лепка, натрапница и досадница?

Тук ти е проблема...

bebto97
12-10-2013, 19:33
Тук ти е проблема...

в какъв смисъл? да не го правя или ?не можах да те разбера ?