PDA

View Full Version : Въпрос



smile38
12-08-2013, 22:00
Имам въпрос предполагам, че както всички други теми и аз ще получа отговори от типа на как може да питаш такива глупости, но както и да е.
А ето го и въпросът:
Аз съм девствена на 15 съм, мисля, че е нормално не мисля да ставан разпоретина. Стана ми интересно и искам да попитам тъй като една приятелка прави секс обаче презерватива се е скъсал и тя е пила от онези хапчета, които се пият до 72 часа(не знам как се казват), та чела съм че те са вредни. И въпроса ми е.. в такъв момент, когато презерватива се скъса тя какво може да направи тъй като хапчетата са до 72 часа а теста отразява чак ако си го направиш 2 седмици по-късно. И примерно ако и на мен се случи един ден ( недай си боже) какво да направя, има ли други медикаменти?как се казват? как се използват? моля ви обяснете ми ..

HollyGolightly
12-08-2013, 22:06
Ако ти идва редовно, можеш да си изчисляваш овулацията и да знаеш кога са ти рисковите дни. Или можеш просто да минеш на противозачатъчни

smile38
12-08-2013, 22:11
противозачатъчни? кога се пият? как се казват и вредни ли са? защото и това, което тя е пила са вид противозачатъчни

HollyGolightly
12-08-2013, 22:43
Противозачатъчните се предписват от лекар, след като те прегледа. А това с "една приятелка" е толкова изтъркано :?

smile38
12-08-2013, 22:57
дали ми вярвате или не е ваш проблем, мислиш ли че нямаше да напиша аз след като този сайт е нещо подобно на анонимен? както и да е отклоних се от темата, мерси за информацията :)

FriskyQT
12-09-2013, 09:38
След като е пила "нещо" като противозачатъчни не виждам абсолютно никакъв смисъл от Ескапел(така се казва хапчето), тъй че приятелката ти или е мега идиот или е гига идиот, след като си блъска организма с хормони от противозачатъчните, дай ся и 1 ескапел за да може да стане манджа с грозде... честито на печелившите, поне знаят че не е бременна :D

baby_baby
12-09-2013, 13:31
противозачатъчни? кога се пият? как се казват и вредни ли са? защото и това, което тя е пила са вид противозачатъчни

Отиди при лекаря и просто му кажи да ти предпише противозачатачни той ще ти обясни как да ги пиеш