PDA

View Full Version : Родители злобари.



StoichoRusinov
12-09-2013, 16:08
В къщи идва нова година, всички са в коледно настроение. Без мен. Майка ми и баща ми непрекъснато ми съсипват празника, а и не само те и в училище започна редица сложни тестове и класни по много гадни предмети. Значи проблема у дома е, че или аз много завиждам или нещо друго. На брат ми му купиха подаръци за 140 лв. А аз за коледа поисках един принтер и едни листчета и те ми казаха, че само листчета са ми купили, а на мен много ми трябва принтер. В стаята ми има два принтера единия е толкова скапан, че даже и развален. Не искат да дават пари за ремонт, а другия тонера му е свършил някъде от преди две три години. Казват ми, че няма да ми купят принтер, заявяват ми най-надменно как подаръците на брат ми са 140 лв., а преди месец и на двамата ни купиха таблети. Моя ми го взеха, не можах да си намеря зарядното, зареждах го с едно от една много добра приятелка, с която чатейки си сигурно ще прекарам нова година. Стоейки в стаята и обсъждащ с нея скъпите подаръци които е получила. Заявих им, че принтера струва 70 лв., а те най надменно ми отказаха и ми се разкрещяха и т'ва е. Какво да правя? Аз ли бъркам някъде?

girlwithblueeyes
12-09-2013, 16:12
Поговори с родителите си и им покажи че това деление между тебе и брат ти е само за лошо
Ако имаш баби дядовци поискай от тях пари за принтер и си купи какъвто си избереш ти .

Hayashi
12-09-2013, 16:13
Ей затова Коледа е гадна. Защо на дечица като теб никога не им стига.
Не може ли просто да се радваш на това, което имаш?

girlwithblueeyes
12-09-2013, 16:15
Мацка попринцип си права аз даже щях да го заям само защото нарича неговите злобари . Но в случая това деление което правят между него и брат му си е неприятно . Не може да единя подарък за 140 лв а за другият и 70 лв да не желаят да отделят .
Освен ако автора просто не преуваличава или не си измисля тая история с брата .

DisappointedDreamer
12-09-2013, 16:16
Мацка попринцип си права аз даже щях да го заям само защото нарича неговите злобари . Но в случая това деление което правят между него и брат му си е неприятно . Не може да единя подарък за 140 лв а за другият и 70 лв да не желаят да отделят .
Освен ако автора просто не преуваличава или не си измисля тая история с брата .

Точно.

StoichoRusinov
12-09-2013, 16:17
Ей затова Коледа е гадна. Защо на дечица като теб никога не им стига.
Не може ли просто да се радваш на това, което имаш?

Оф бе. Тука не говори за това. Каточели и ти не искаш нещо. Без спорове моля обаче. :-(

StoichoRusinov
12-09-2013, 16:19
Омг, защо ще ми е да преовеличавам? Ако беше другояче аз нямаше изобщо да си направя труда да пиша!

StoichoRusinov
12-09-2013, 16:23
Не злобари, но се приближават до тях. Непрекъснато ме сравняват с брат ми, като съм бил на неговата възраст и как тогава съм получавал всичко. 1 Тогава бях единствено дете и 2 живеех на двеста километра от тях. Без повече спамове моля. Не преувеличавам и принтер искам вече от година!!!!

girlwithblueeyes
12-09-2013, 16:24
Защото не знам на колко си години но 14-15 годишните понякога проувеличавате и изкаравате нещата все едно целият свят ви е крив. Нормално и аз съм била така .
В случая наистина седни и поговори с вашите защото това не е редно . Делението между братя и сестри е много лошо нещо независимо по какъв повод е .

Котка.
12-09-2013, 16:24
Мацка попринцип си права аз даже щях да го заям само защото нарича неговите злобари . Но в случая това деление което правят между него и брат му си е неприятно . Не може да единя подарък за 140 лв а за другият и 70 лв да не желаят да отделят .
Освен ако автора просто не преуваличава или не си измисля тая история с брата .

+

NeutralMilkHotel
12-09-2013, 17:59
Обичат брат ти повече от теб, сори.

baby_baby
12-09-2013, 21:00
Много тъпо правиш като наричаш родителите ти "родители злобари" просто поговори с тях

Bank$
12-09-2013, 21:06
Обичат брат ти повече от теб, сори.

Това.

SonataArctica
12-09-2013, 21:51
Ей затова Коледа е гадна. Защо на дечица като теб никога не им стига.
Тя по начало винаги си е била гадна 8-)