PDA

View Full Version : Мусколна маса



Chalykoff
12-09-2013, 18:57
Здравейте, скоро ще имам рожден ден и ще си правя татуировка на рамото и бицепса. Та бих желал да ми препоръчате ефективни добавки, химии и др. Ходя на фитнес но ми се струва че процесът е прекалено бавен. Не ме интересува че след години ще изглеждам зле, живея за момента. YOLO (като цяло ме интересува как да имам повече мускули за по малко време).

П.С Сори за пропуснатите пунктуационни знаци, скаран съм с граматиката. :)

an7raks
12-09-2013, 19:05
Калиев цианид се нарича препаратът... Едно парченце и си там! ;)

redbul2
12-09-2013, 19:42
За по-малко време не става! Мускули се правят бавно и трудно. Бавно и трудно се качва чиста мускулна маса. Ако се качи бързо маса, тя няма да е чиста и мускулна маса. А ще бъде сланина най-вероятно. :) Със стероиди ще имаш само едни бутафорни мускули без никаква сила. Само колкото да се фукаш с тях. Като с едни надути балони. И когато се спрат анаболите всичко отива в тоалетната чиния :D изпикава се. Обаче,ако правиш мускули натурално ще имаш и голяма сила заедно с обема. И няма да спаднат толкова бързо след кратки прекъсвания.

Антракс ти е писал. Най-бързо и силно действа калиевия цианид. :)

Баща Ти
12-10-2013, 20:17
Със стероиди ще имаш само едни бутафорни мускули без никаква сила.

Глупостите ги вадиш като пекар хляб.

betudontbet
12-11-2013, 12:32
MISCCCCCCCCC

2000лв ти тряят

redbul2
12-11-2013, 12:41
Глупостите ги вадиш като пекар хляб.
Ти май по себе си съдиш? Това,което ти самият вършиш го преписваш на другите. Погледни темата за Трибилуса и виж глупостите,които си надраскал там без окото да ти мигне. Точно като пекар хляб.
Как я смяташ тая работа, че трибулуса може да вдигне либидото и ходиш надървен от него? Обаче без да ти вдигне тестотерона? Можеш ли да ми обясниш как ще стане едното без да се получи другото? Съзнаваш ли каква уникална глупост си написал?
А репликата ти на моя коментар в тази тема е съвсем простовата. Сила и мускулна маса са две различни неща. Когато разчиташ на тежки тренировки в залата, качваш и сила и маса. Обаче,ако само се тъпчеш само с химия, стероиди,мускулите се помпят временно,но без здрави тренировки сила не се качва. Анаболите напомпват мускулите,след спирането всичко се губи. А сила с анаболи без истински тренировки не става.

Баща Ти
12-11-2013, 22:12
Ти май по себе си съдиш? Това,което ти самият вършиш го преписваш на другите. Погледни темата за Трибилуса и виж глупостите,които си надраскал там без окото да ти мигне. Точно като пекар хляб.
Как я смяташ тая работа, че трибулуса може да вдигне либидото и ходиш надървен от него? Обаче без да ти вдигне тестотерона? Можеш ли да ми обясниш как ще стане едното без да се получи другото? Съзнаваш ли каква уникална глупост си написал?
А репликата ти на моя коментар в тази тема е съвсем простовата. Сила и мускулна маса са две различни неща. Когато разчиташ на тежки тренировки в залата, качваш и сила и маса. Обаче,ако само се тъпчеш само с химия, стероиди,мускулите се помпят временно,но без здрави тренировки сила не се качва. Анаболите напомпват мускулите,след спирането всичко се губи. А сила с анаболи без истински тренировки не става.

Балък, чакам изследванията доказващи, че трибулуса повишава нивата на тестостерон.

heartshapedbox
12-11-2013, 22:16
Някой като напише мускОл и ми бърка в мозъка.

fire_magic
12-11-2013, 22:29
мускол

trabi_bs
12-11-2013, 23:20
мускол

Bank$
12-11-2013, 23:21
мускол

heartshapedbox
12-11-2013, 23:27
Стигааа!

fire_magic
12-12-2013, 02:49
мускоооооол

SonataArctica
12-12-2013, 07:46
Мусколна маса :razz:

102
12-12-2013, 07:48
заболиаха ме лицевите мусколи ут смиах

redbul2
12-12-2013, 18:37
Балък, чакам изследванията доказващи, че трибулуса повишава нивата на тестостерон.
Не смятам да водя спорове и дискусии с човек,който изобщо не ми е на нивото. Точно на мен, който съм имал отличен по биология,химия и органична химия. Първо прочети един вагон с книги и тогава ела да спориш.
Трибулусът не е азотен бустер или виагра. Няма как да предизвика ерекция без да има увеличен хормон, тестостерон. То е все едно да въртиш волана на колата и се дразниш защо стои на място и не лети със 100 км/час. Без да си сипал бензин в резервоара. Или да пуснеш печка на пълна мощност без да я включиш в контакта.
Нямам намерение да дискутирам неграмотните ти драсканици. Трибулусът увеличава лутеинизиращия хормон, следователно няма как да не увеличи и тестостерона.
Анаболите увеличават преди всичко мускулната маса и не влияят съществено на силата, когато се вземат без тренировки. Анаболите не са креатин. Те подобряват временно азотния баланс в организма. Тоест имаме повишено задържане и усвояване на приетия протеин,натрупва се маса.

DownloadVirus
12-12-2013, 19:43
Редбул ,дано се ебаваш ,иначе трябва да си бая зле.
Тук доценти доктори говорят откровени глупости,диетолози,всякакв и,а ти понеже си имал 6ца по биология и огранична химия знаеш ?
А кой идиот,ако не е по лекарско предписания приема анаболи без причина..?
Не че няма такива,едно лапе сигурно на 11-12 в ютуб обяснява как се бие някаква инжекция тестостерон dafuq.

Баща Ти
12-12-2013, 20:05
Не смятам да водя спорове и дискусии с човек,който изобщо не ми е на нивото. Точно на мен, който съм имал отличен по биология,химия и органична химия. Първо прочети един вагон с книги и тогава ела да спориш.
Трибулусът не е азотен бустер или виагра. Няма как да предизвика ерекция без да има увеличен хормон, тестостерон. То е все едно да въртиш волана на колата и се дразниш защо стои на място и не лети със 100 км/час. Без да си сипал бензин в резервоара. Или да пуснеш печка на пълна мощност без да я включиш в контакта.
Нямам намерение да дискутирам неграмотните ти драсканици. Трибулусът увеличава лутеинизиращия хормон, следователно няма как да не увеличи и тестостерона.
Анаболите увеличават преди всичко мускулната маса и не влияят съществено на силата, когато се вземат без тренировки. Анаболите не са креатин. Те подобряват временно азотния баланс в организма. Тоест имаме повишено задържане и усвояване на приетия протеин,натрупва се маса.

Чакам изследванията и медицински публикации, доказващи думите ти.
Кой въобще говори за прием на анаболи без тренировки?

Аре, хапвай го докато е суров:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15994038

Шестичките знаеш къде да ги слагаш или да пращам и другите изследвания.

redbul2
12-12-2013, 20:19
Редбул ,дано се ебаваш ,иначе трябва да си бая зле.
Тук доценти доктори говорят откровени глупости,диетолози,всякакв и,а ти понеже си имал 6ца по биология и огранична химия знаеш ?
А кой идиот,ако не е по лекарско предписания приема анаболи без причина..?
Не че няма такива,едно лапе сигурно на 11-12 в ютуб обяснява как се бие някаква инжекция тестостерон dafuq.

Не разбрах какъв е въпроса,ама карай да върви.

redbul2
12-12-2013, 20:32
Чакам изследванията и медицински публикации, доказващи думите ти.
Кой въобще говори за прием на анаболи без тренировки?

Аре, хапвай го докато е суров:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15994038

Шестичките знаеш къде да ги слагаш или да пращам и другите изследвания.
Да,знам къде да слагам шестичките. Първо показваш изследване правено в България,а тук повечето анализи и изследвания са със съмнително качество. Не чета българска научна литература и нямам много добро мнение за нея. Второ не четеш внимателно какво съм написал в темата,а бързаш да лаеш като уличен помияр. Какво писах аз? Чете ли внимателно? Че ефектът не е голям при МЛАДИ МЪЖЕ. Изследването е правено точно на такива и изводите не са по-различни от това,което съм написал аз. Трето вече казах, изпадаш в логическо противоречие. Има според теб ерекция (надървяне го наричаш на простонароден жаргон) обаче няма никакво увеличение на тестостерона!

А можеш ли да ми обясниш ефектите на тестостерона върху организма? Колко и какви са? Само един ли е? Или са много? И ако са много,могат ли да бъдат отделени един от друг? Тоест тоя хормон да предизвиква само окосмяване? Или само анаболен ефект на мускулите? Или само ефекти върху самолета? Тоест концерт по желание, каквото сам си избереш. Също като деца в сладкарница,влизат и се тъпчат с пасти. По техен каприз и избор.

Баща Ти
12-12-2013, 20:37
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=110753581

^Ето тук има цитати от още изследвания.
Интересно, във форум за тинейджъри ще говорим за ефектите върху дъртаци ли?

redbul2
12-12-2013, 20:58
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=110753581

^Ето тук има цитати от още изследвания.
Интересно, във форум за тинейджъри ще говорим за ефектите върху дъртаци ли?
И какъв е цитата? На някои места пише,че повишава до 3 пъти нивото на тестостерона??? Тоя материал оборва собствените ти твърдения.

redbul2
12-12-2013, 21:02
А защо не върху дъртаци? Ако дъртаци са 28-45 годишните? Но все пак те имат понижено хормонално ниво,а след 50 години по тая причина губят и мускулна маса. И трибулусът възстановява тяхното хормонално ниво до нормалните стойности за мъже.

redbul2
12-12-2013, 21:03
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=110753581

^Ето тук има цитати от още изследвания.
Ти май си вкара автогол с това изследване! :D

DownloadVirus
12-12-2013, 21:04
Не разбрах какъв е въпроса,ама карай да върви.

Няма въпрос.Подлагам на съмнението ти знанията ти,които се базират на шестици като ти давам пример с хора далеч над твоите шестици. То да се мереха със шестици знанията ..Сигурно вече щяхме да манипулираме цялата Вселена.

DownloadVirus
12-12-2013, 21:06
А защо не върху дъртаци? Ако дъртаци са 28-45 годишните? Но все пак те имат понижено хормонално ниво,а след 50 години по тая причина губят и мускулна маса. И трибулусът възстановява тяхното хормонално ниво до нормалните стойности за мъже.

Еми да това са дъртаците ,от около 30 нагоре,понеже спада тестостерона с по 1% годишно всяка година. Не за масата идиоти тийнове,където на 17-18 искат трибулус да го пият и не им действа.После що си дадох парите,що имам гинекомастия,що съм такъв идиот и прочие въпроси,нали :)

redbul2
12-12-2013, 21:28
Да. Писано е също,че при опити с примати е повишило тестостерона им с 52 %. Има само на едно място единствена забележка,че нивото на хормона при някои опити с хора не надхвърля физиологичните граници. Тоест след вземането на трибулуса хормонът може да се вдигне колкото е на един мъж с много високо хормонално ниво. И не повече. Обаче това е супер. Защото препаратът има меко стимулиращо действие,а не качва наднормено и ударно нивата на хормона. За разлика от анаболите,които предизвикват огромна нефизиологична концентрация за известно време и могат да подтиснат собственото производство на хормон след спирането на анабола.

Баща Ти
12-14-2013, 19:41
Последен път ти казвам, трибулсът не повишава тестостерона. В него има съставка, която при достатъчна концентрация го прави. И ерекцията не зависи само от тестостерона.

pipoto
12-14-2013, 20:44
Червения бик е тъп на гадуле! Пича му вика, че няма изследване, доказващо повишаване на нивата на тестостерона, при младите, тоя тъпяк му обяснява кви изследвания чете и колко имал по музика, в пети клас!
До автора: пробвай със сода каустик. На мен ми помага!

redbul2
12-15-2013, 07:46
МускулатОра и маса на масата...- учите на най-важното. Идинствения проблем е, че не учи на честен бой, а често ползва похвати като бъркане в Учи, удар в слабините и т.н., който обаче могат и да ти спасят живота. В действителност зависи - мускулатОра ще развиеш и с футбол в краИна сметка.
Показвам "грамотните" писания на човек, който не е тъп. :D

redbul2
12-15-2013, 08:08
Последен път ти казвам, трибулсът не повишава тестостерона. В него има съставка, която при достатъчна концентрация го прави. И ерекцията не зависи само от тестостерона.

Не мога нищо да ти разбера! Много объркани и несвързани са разсъжденията ти. Твърдиш, че Трибулусът не повишава тестостерона, а ми даваш научно изследване. В което пише точно обратното, че го повишава.

"Последен път ти казвам, трибулсът не повишава тестостерона. В него има съставка, която при достатъчна концентрация го прави." А това пък е пълен абсурд! Не трибулуса покачвал хормона, а някаква съставка на трибулуса. Гениално!
По същия начин можеш да кажеш "Не Панадола и Колдрекса лекуват настинката,а някаква тяхна съставка лекува". Не дрехата (яке,дънки) те облича и топли. А вълната,памука,коприната. Ти не ходиш с обувки и маратонки, а с телешка кожа на краката. И когато на тренировка по бокс някой те удари, не той те е ударил, а неговият юмрук или неговата ръкавица. Уникална логика!

Баща Ти
12-17-2013, 18:25
Еми щото си прост, за тва не разбираш. Ама не мога да ти лекувам тъпотията.