PDA

View Full Version : Google Chrome насича.



NqmamName
12-10-2013, 12:13
Здравейте, имам проблем с лаптопа, но не мога да разбера дали е от браузъра, когато пусна някой песен да речем от youtube или от някъде и през това време ако отворя да речем втора страница например фейсбук или някакъв сайт и едновременно слушам музика и сърфирам в нета както се казва в 21 век и музиката започва да насича зверски, спира тръгва не знам на какво се дължи, преинсталирах лаптопа наскоро върнаха ми го и пак същия проблем, лаптопа ми е на 1 година и не мисля, че е нормално да прави такива проблеми, някой има ли идея дали мога да пробвам по някакъв начин да изчистя някакви стари данни от акунта си в гугал хроме или нещо подобно. Благодаря предварително. :)

lamer4e7o
12-10-2013, 12:20
Може да е от самия лаптоп, ако е някой по-слабичък примерно… Пробвай с CCleaner да почистиш, но ме съмнява да се оправи, поради простата причина, че и при мен се получаваше така на предния ми компютър. Може да пробваш и с Opera все пак, аз бях с нея преди време, но ефектът не бе много голям…

Но със сигурност не е от Chrome проблема, защото го ползвам всеки ден и при мен няма подобно нещо. :)

NqmamName
12-10-2013, 12:27
лаптопа ми е с 8гб рам, 1гб видео карта, 1 терабайт хард, процесора също мисля че е добър, лаптопа го взех преди 2 дена от преинсталация и нямаше нищо на него, не знам защо сече, също като пусна някой клип с високо качество и пак сече..

lamer4e7o
12-10-2013, 12:37
М, нямам представа тогава… Може наистина да е от самия браузър… Виж дали е най-новата версия на Chrome, ако си с последната, значи е нещо от кеша или не знам… Ако и с друг браузър ти насича така, значи е от лаптопа нещо.

SecondLife
12-10-2013, 13:37
ммм с виндолс :D 8.1 ли си ? щото ако си не само при тебе насича :)
иначе при win7 нямаше никъв проблем и 100 страници да отворя ама ся с 8,1 ддз аз си пускам музика той са чуди да пее ли да не пее ли :D

anonymous908491
12-10-2013, 21:08
ммм с виндолс :D 8.1 ли си ? щото ако си не само при тебе насича :)
иначе при win7 нямаше никъв проблем и 100 страници да отворя ама ся с 8,1 ддз аз си пускам музика той са чуди да пее ли да не пее ли :D

В тая x32 битова шитня, ще отвориш 100 таба само в мечтите си.
Хром е боклук и ще си остане такъв, само олигофрени го ползват.

SecondLife
12-10-2013, 22:11
В тая x32 битова шитня, ще отвориш 100 таба само в мечтите си.
Хром е боклук и ще си остане такъв, само олигофрени го ползват.

вЪри сЪ грЪмни

JDeel
12-11-2013, 14:19
ммм с виндолс :D 8.1 ли си ? щото ако си не само при тебе насича :)
иначе при win7 нямаше никъв проблем и 100 страници да отворя ама ся с 8,1 ддз аз си пускам музика той са чуди да пее ли да не пее ли :D

Стига бе, толкова ли е зле тая боза прясна, мислех да я пробвам тия дни :) Обаче предполагам да е нещо от хрома, флаш плеъри, глупости - тоя браузър по принцип има негов си флаш плеър и май се настройваше дали него да ползва или такъв дето е инсталиран отделно по нормалния за всички браузъри начин. Пробвай как е на друг браузър :)

npp
12-11-2013, 15:06
Здравейте, имам проблем с лаптопа, но не мога да разбера дали е от браузъра, когато пусна някой песен да речем от youtube или от някъде и през това време ако отворя да речем втора страница например фейсбук или някакъв сайт и едновременно слушам музика и сърфирам в нета както се казва в 21 век и музиката започва да насича зверски, спира тръгва не знам на какво се дължи, преинсталирах лаптопа наскоро върнаха ми го и пак същия проблем, лаптопа ми е на 1 година и не мисля, че е нормално да прави такива проблеми, някой има ли идея дали мога да пробвам по някакъв начин да изчистя някакви стари данни от акунта си в гугал хроме или нещо подобно. Благодаря предварително. :)

инсталирай последната версия на google chrome

SprayPaint
12-11-2013, 17:43
Виж дали клипчетата вървят с Flash Player или HTML5, като натиснеш дясното копче върху клипа с мишката.
Ако е с HTML5 го изключи от тук (http://www.youtube.com/html5)
Ако не се изключи, инсталирай някоя добавка, която да го изключи.
Аз ползвам YouTube Options (https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-options/bdokagampppgbnjfdlkfpphniapiiifn)

NqmamName
12-11-2013, 21:56
Със Flash Player ги гледам, а иначе съм с Win 7.

ОР
12-14-2013, 02:33
install gentoo