PDA

View Full Version : Секс за една вечер?



ivaaaaaan
12-10-2013, 14:32
Здравейте,
от скоро съм необвързан и една моя дългогодишна, та даже може да се каже най-добра приятелка ми предложи да си направим вечер с филми у нас и дори тя да преспи в нас, тъй като родителите ми са извън страната за уикенда. Въпроса ми е с каква цел според вас го прави? Държа да отбележа, че и двамата не сме девствени и сме необвързани, както и, че тя е доста разкрепостена(нямам впредвид лека).
Благодаря!

heartshapedbox
12-10-2013, 14:34
Просто я покани и виж как ще се развият нещата.
Напълно възможно е наистина да иска само да гледате филми.

ivaaaaaan
12-10-2013, 14:38
Знам, че е така, но все пак да спи в нас? Тя живее на не повече от 10 мин с такси

klimatronik
12-10-2013, 14:57
:d да не се казва Иваааааааа ?

ivaaaaaan
12-10-2013, 15:00
не, Милена е :Д

baby_baby
12-10-2013, 16:05
Може да няма никва цел :D

Ivaaaaa
12-10-2013, 20:19
:d да не се казва Иваааааааа ?

ахаххахахаххаха :lol: :lol: :lol:

Баща Ти
12-10-2013, 20:22
Щибай я като за последно, после като я видиш да не се чудиш "офф трябваше да я чукам"...
То е ясно, че не идва у вас да ти разглежда тапетите.

SonataArctica
12-10-2013, 20:28
Филми... Sure.... 8-)
Кажи после к'во е станало.

ikon
12-10-2013, 21:13
Здравейте,
от скоро съм необвързан и една моя дългогодишна, та даже може да се каже най-добра приятелка ми предложи да си направим вечер с филми у нас и дори тя да преспи в нас, тъй като родителите ми са извън страната за уикенда. Въпроса ми е с каква цел според вас го прави? Държа да отбележа, че и двамата не сме девствени и сме необвързани, както и, че тя е доста разкрепостена(нямам впредвид лека).
Благодаря! Ясно е какво иска.

NeutralMilkHotel
12-10-2013, 23:48
Ми, може да иска да дойде да ти изпие пиенето и изпуши тревата, докато ти си мислиш как си мечтае за чепа ти.

Може и да иска да дойде, да те подразни и ти като си завре путката в лицето ти, а ти почнеш да налазваш да ти каже "ааа бббб ние сме само приятели".

Може и да дойде и да те изклати...

Филми - бол.

DarkTemplar
12-10-2013, 23:55
Според мен иска да четете Шекспир заедно.

anonymous708973
12-11-2013, 00:01
Ако сте толкова дългогодишни приятели, би трябвало да се познавате добре. Наистина ли първото ти предположение е толкова плоско?
Егати, да ви имам приятелството. Аз ако сега се обадя на най-добрия ми приятел и му кажа "мога ли да спя у вас", ще ми каже да идвам моментално без да се чуди и мае какво аджеба търся. Щото е супернормално. Поне за мен.

NeutralMilkHotel
12-11-2013, 00:39
Ако сте толкова дългогодишни приятели, би трябвало да се познавате добре. Наистина ли първото ти предположение е толкова плоско?
Егати, да ви имам приятелството. Аз ако сега се обадя на най-добрия ми приятел и му кажа "мога ли да спя у вас", ще ми каже да идвам моментално без да се чуди и мае какво аджеба търся. Щото е супернормално. Поне за мен.

Имам предположение.
Автора е от ония инфантилни мъжленца, които нямат топките да свалят мацки за това им стават приятелки с надеждата някой ден да им пуснат. И само се мазнят и обясняват к'ви БФФ-та са, докато чакат девойката да се напие и изтъркаля с тях. 8-)
Да живеят мъжете путки, кой иначе щеше да ни забавлява и кара да оценяваме истинските мъже? <3

Violenza
12-11-2013, 07:29
Егати, да ви имам приятелството. Аз ако сега се обадя на най-добрия ми приятел и му кажа "мога ли да спя у вас", ще ми каже да идвам моментално без да се чуди и мае какво аджеба търся. Щото е супернормално. Поне за мен.
Адски си старомодна! Днешните младежи не знаят що е то да не правиш секс с когото и където ти падне...

girlwithblueeyes
12-11-2013, 10:35
Тва ако е приятелство аз нещо не съм наред .
Дай като ще гледате филм и задължително да правите после секс щото то трябва като по филмите да става . Мацка и пич гледат филм и после правят супер якия секс. Плоско до безкрай .

ivaaaaaan
12-11-2013, 13:08
Така,
Първо тва приятелство беше силно преди доста време, а в момента сме останали приятели. Наричам е "най-добра" просто за да ви обесня с две думи, че сме приятели от доста време. Второ, според мен и вие сте забелязали, че хората и чувствата име се променят - в един момент искаш приятелство в друг момент искаш нещо повече(все едно това ще е първата връзка, за която сте чули да започне със секс), а в трети - нищо. Трето, при положение, че не ме познавате не си позволявайте да правите тъпи коментари от сорта на ,,мъжка путка" или ,,инфантилни мъжленца". Сигурен съм, че съм доста по-голям мъж от половината от вас, които с атакуващи коментари се опитват да си докажат ,,мъжеството". Избивайте си комплексите за мъжественост на друго място. И последно, не съм приятел с нея за да може някой ден да правя секс с нея и въпреки това ако се стигне до там не бих отказал, но не там е работата - темата беше дали вие сте попадали в подобна ситуация и, ако да, какво се е случило. Всеки познава приятелите си и горе-долу предполага какво може да очаква от тях - не всичките ми приятелки са такива, но от нея бих допуснал, че такова нещо е възможно.

П.С. Благодаря на всички, които си изказаха мнението. Отворен съм към нови такива.

anonymous708973
12-11-2013, 14:15
Имам предположение.
Автора е от ония инфантилни мъжленца, които нямат топките да свалят мацки за това им стават приятелки с надеждата някой ден да им пуснат. И само се мазнят и обясняват к'ви БФФ-та са, докато чакат девойката да се напие и изтъркаля с тях. 8-)
Да живеят мъжете путки, кой иначе щеше да ни забавлява и кара да оценяваме истинските мъже? <3

Сериозна ли си?
Може би просто въпросната мадама е дала повод на автора да се съмнява. Това съвсем не значи, че е такъв, какъвто го описваш.

102
12-11-2013, 14:26
Не заслужаваш секс, щом се чудиш такива работи..

NeutralMilkHotel
12-11-2013, 15:25
Сериозна ли си?
Може би просто въпросната мадама е дала повод на автора да се съмнява. Това съвсем не значи, че е такъв, какъвто го описваш.

Не и да. Провокирам, НО такива днешно време са на всеки километър. Виж темите за френд зоната - 80 процента от случаите са "влюбих се в едно момиче преди N години, не знаех как да я сваля и реших да станем приятели, сега се сетих поне да й кажа, но тя ме възприема като просто приятел, 'що така?" :?

Ми, да го беше написал, ако е така - аз да гадая ли какво точно става в живота на ОП? Аз мога да прочета само как на момичето й е скучно, гледат й се филми и не иска да се прибира по нощите, в студът.
Ако беше "Онзи ден се съблече пред мен и ме пита дали харесвам тялото й и сега иска да дойде у нас" щях да съм категорична в обратното, примерно.

betudontbet
12-12-2013, 03:08
Здравейте,
от скоро съм необвързан и една моя дългогодишна, та даже може да се каже най-добра приятелка ми предложи да си направим вечер с филми у нас и дори тя да преспи в нас, тъй като родителите ми са извън страната за уикенда. Въпроса ми е с каква цел според вас го прави? Държа да отбележа, че и двамата не сме девствени и сме необвързани, както и, че тя е доста разкрепостена(нямам впредвид лека).
Благодаря!

опрай я

klimatronik
12-12-2013, 10:36
Не и да. Провокирам, НО такива днешно време са на всеки километър. Виж темите за френд зоната - 80 процента от случаите са "влюбих се в едно момиче преди N години, не знаех как да я сваля и реших да станем приятели, сега се сетих поне да й кажа, но тя ме възприема като просто приятел, 'що така?" :?

Ми, да го беше написал, ако е така - аз да гадая ли какво точно става в живота на ОП? Аз мога да прочета само как на момичето й е скучно, гледат й се филми и не иска да се прибира по нощите, в студът.
Ако беше "Онзи ден се съблече пред мен и ме пита дали харесвам тялото й и сега иска да дойде у нас" щях да съм категорична в обратното, примерно.

хихи и кво? Така се добива опит. Ше кажеш по-притеснителните некви мишки, а тея дето се 3бат от 1клак, така наречените бройкаджии'' - са гоеми мъже, нищо,че някои ги е страх да се изпикаят на тъмно. хааха

NeutralMilkHotel
12-12-2013, 12:59
хихи и кво? Така се добива опит. Ше кажеш по-притеснителните некви мишки, а тея дето се 3бат от 1клак, така наречените бройкаджии'' - са гоеми мъже, нищо,че някои ги е страх да се изпикаят на тъмно. хааха

Ако си на 12-16 "добиваш опит", виж, ако си на 25-30 просто имаш някакви проблеми с общуването, и жените.
Какви бройкаджии? Не е нужно да си бройкаджия, за да не си социален аутист.

Cloud9
12-12-2013, 13:25
Както ме канеше един познат "Ела у нас да гледаме филм и ако не ти хареса филма ще се облечеш и ще си ходиш".Аз съм канила най-добрият ми приятел да спи в моята стая в Америка,защото ме беше страх самичка.Той си знаеше че не е покана за повече и заспа преди мен.Не я нападай от врата,виж дали не иска наистнина само да гледате филм.Пиши какво е сттанало.

trabi_bs
12-12-2013, 13:28
направи и детенцеее

ivaaaaaan
12-12-2013, 14:42
Може би трябваше да дам повече информация, но идеята на темата беше да споделите опита си, ако сте изпадали в подобни ситуации или, ако не, да си представите такава ситуация и да кажите какво мислите, защото когато останеш сам с момиче и гледате някой филм(вероятно ще е от типа на Friends with benefits), стойте на милиметри един от друг, говорите си и т.н. не е изключено да прехвърчи някоя изкра, а при положение, че не сме някои 13 годишни вече секса не е последното ми предположение. Не знам дали си изградихте впечатление на женкар или бройкаджия за мен, но не смятам, че е така - 99% от момчетата биха се възползвали от подобна ситуация, особено след дълга връзка.

DarkTemplar
12-12-2013, 14:53
Братле, кажи си, че искаш да правиш секс с нея и си търсиш подходящ начин, няма нищо срамно и ще те разберем. Седнете на по чаша вино преди филма, поговорете си, посмейте се, малко предразполагане. После се разположете на дивана/леглото пред компа и нещата би трябвало да се случат от само себе си. Тъмнината, атмосферата и физическата близост ще изиграят своята роля.

Ако нещата се получат както трябва, според мен ще е секс за повече от една вечер.

klimatronik
12-12-2013, 17:51
Ако си на 12-16 "добиваш опит", виж, ако си на 25-30 просто имаш някакви проблеми с общуването, и жените.
Какви бройкаджии? Не е нужно да си бройкаджия, за да не си социален аутист.

ве някой хора май не могат да разберат,че не всички сме еднакви и,че не всички мислят по-един начин.
Аз познавам и такива над 50 години, които са срамежливи и им е по-трудно. Така са възпитани, такъв характер имат. Е и ? Какъв ти е проблема? Кво те засягат?
Добре, да кажем,че действително това се дължи на проблем с общуването. И сам каза, на 12-16 години като не се е оправил, на 30 ли да се променя? Ае осъзнайте се.

draid
12-12-2013, 19:15
Братле, кажи си, че искаш да правиш секс с нея и си търсиш подходящ начин, няма нищо срамно и ще те разберем. Седнете на по чаша вино преди филма, поговорете си, посмейте се, малко предразполагане. После се разположете на дивана/леглото пред компа и нещата би трябвало да се случат от само себе си. Тъмнината, атмосферата и физическата близост ще изиграят своята роля.

Ако нещата се получат както трябва, според мен ще е секс за повече от една вечер.

Мдам, въпреки че не веднъж ми се е случвало да гледам филм с приятелка и да е било просто филм. В краен случай не забравяй да си вземеш не се сърди човече за след филма :D

Tsukuda_Hiroshi
12-12-2013, 21:39
Щибай я като за последно, после като я видиш да не се чудиш "офф трябваше да я чукам"...
То е ясно, че не идва у вас да ти разглежда тапетите.

Репликата "Хайде да гледаме филм у нас" винаги кара жените да си бръснат краката. Замисли се защо ;)

heartshapedbox
12-12-2013, 21:51
Репликата "Хайде да гледаме филм у нас" винаги кара жените да си бръснат краката. Замисли се защо ;)

Ох, глупости. Ако най-добрият ми приятел ме покани да спя у тях и да гледаме филм, нито на един от двамата няма да ни мине през главата идеята за секс.

DarkTemplar
12-12-2013, 22:07
^А ще си обръснете ли краката? :D

heartshapedbox
12-12-2013, 22:14
Хахах, взаимно ли? ЗА-ДЪЛ-ЖИ-ТЕЛ-НО! :lol:

DarkTemplar
12-12-2013, 22:23
sooo kinky 8-)

Tsukuda_Hiroshi
12-13-2013, 10:03
Това е като пазарджишката реплика "Хайде да ходим на кафе" ;) Предполагам вече се сетихте, че поканата не е за кафе...

P.S.: Защо ми подчертава "пазарджишката" като грешка?? Сайта има нещо против Пазарджик. Определено е на 1 мнение с мен, че от там нищо хубаво няма да излезе... :lol:

MsBonbon
12-18-2013, 20:58
ам да ви кажа и аз ако кажа на някой ммм приятел,че ще спя у тях при положение че не сме кой знае колко близки и аз ще искам нещо повече от филм,така че е нормално пича да си мисли за секс ;)

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 15:21
Човека е уточнил, че са дългогодишни приятели и тя му е най-добрата приятелка. То, ако се познават от месец ясна работата, ама така е по-загадъчно. :D
Аз съм спала в най-добрия си приятел неведнъж и то, секс не сме правили разбира се.

Авторе, какво стана в крайна сметка?

mimsssssss
12-19-2013, 21:27
На мен пък друго ми е чудно - ОК, договаряте се да сте само приятели за секс и т.н. и как се развиват нещата? Кой на кой звъни или си имате конкретни дни за среща :д Щото винаги ще има някакво неразбирателство - "Ми сега не мога" и т.н. и се поражда ревност и става една... Дълга и широка.
Авторе, какъв приятел си, като първата ти мисъл, когато момиче ще дойде у вас - е секс? Пфууу.

DarkTemplar
12-19-2013, 21:29
Авторе, какъв приятел си, като първата ти мисъл, когато момиче ще дойде у вас - е секс? Пфууу.
Това е първата мисъл на почти всеки мъж.

mimsssssss
12-19-2013, 21:37
Когато става въпрос за приятелство, не може да гледаш човека като сексуален обект. Все пак е приятелство - знаеш, че ще си прецакате отношенията...

DarkTemplar
12-19-2013, 21:42
Приятелството е друга бира, да. Но така формулирано последното ти изречение звучеше по-скоро като за общия случай, не за приятелския такъв.

И все пак имам няколко познати, които от приятели, станаха двойка.

AliceSw
12-19-2013, 22:35
На мен пък друго ми е чудно - ОК, договаряте се да сте само приятели за секс и т.н. и как се развиват нещата? Кой на кой звъни или си имате конкретни дни за среща :д Щото винаги ще има някакво неразбирателство - "Ми сега не мога" и т.н. и се поражда ревност и става една...

това е идеята на отношенията, да я няма ревността примерно...разговорът протича "Да се видим днес" - "Не мога, зает съм...какво ще кажеш за сряда." Ако и сряда не врши работа се измисля друг ден - всичко точно...

mimsssssss
12-20-2013, 09:34
Звучи чудесно. Как я искам тая приказка :д :д :д

psychopath
12-20-2013, 10:09
Наеби я, бе, тъп ли си?

ivoo0215
12-20-2013, 12:34
Тука може да разпъваме локуми до новата година.Едно не ми е ясно приятели сте от дълги години,а не си разбрал какъв човек със какво мислене ли е ?Отговора трябва да го знаеш ТИ защото Ти общуваш с нея и щом сте толкова близки,би трябвало да знаеш що за човек и на какво е способна.Ти сам каза,че е перверзна ако не се лъжа.Има и друго ако и двамата сте по зрели в мисленето може да си останете "секс партьори" измежду другото и да сте си приятели пак (дългосрочно)-все пак всеки си има нужди по природа :) .Може и да си развалите приятелството ако се "опънете".Но все пак всичко е много относително.Ако усещаш намеци и някакви знаци от нейна страна,,,,,,,,,,,,,,,.После ще видим какво е станало.
А иначе по мъжки трябва да не се чудиш а да се пробваш,ако Тя не иска после ще и обясниш туй онуй и Тя ще те разбере и няма да Ти се разсърди. :)

proki032
12-27-2013, 00:32
И аз викам така на моята приятелка като ми се праска - "Ай в нас да гледаме еди кой си филм.. Много е интересен".. ;дд Културно!! :3 Коя зодия е мацката? ;д