PDA

View Full Version : занм си, че съм зле, но имамм нужда да си излея мислите ;d



askdfm
12-10-2013, 14:50
Има едно момче в класа.. направо тръпки ме побиват от него. Бяхме заедно преди години - детска радост, какво да кажа. И така. През годините много сме се карали. Имаше период, в който не сме си говорели дори. Но все се търсим, все гледаме взаимно да си привлечем вниманието. Или поне така изглежда. Той ако не беше писал, нямаше да си оправим отношенията. Бяхме оставили Големият каньон между двамата. Но успяхме да построим нови мостове в отношенията си като за начало приятелски и нищо повече. Да ама не.. Миналата Коледа прекарахме една страхотна вечер заедно - не сме правили секс подчертавам. Оттогава доста неща се промениха. Но не можем да кажем на много хора за сегашните си отношения. Родителите НИ са против това, да има нещо между нас. Доста хора от обкръжението ни също - най-вече заради миналото ни, другото са малки подробности. Нямаме друг избор освен да се крием като малките дечица.. всъщност имаме - да се оставим, но не можем. Нито аз нито той. Но аз не мисля, че има някакви сериозни намерения. Нито пък изобщо очаквам нещо от него впредвид всичките неща които сме си причинили. Не очаквам нищо хубаво, а в действителност съм щастлива. Не съм искала отново да се случва нещо. Това не е хубаво. И то изобщо. И знам, че нищо хубаво няма да ми донесе, и пак там се бутам, и не знам защо... нямам представа. Мисля все за него... направо яд ме хваща. Той надали мисли за мен. Никога не съм била толкова песимистично настроена към нещо, наистина... не знам какво да правя.

Starless
12-10-2013, 16:22
На колко сте?

girlwithblueeyes
12-10-2013, 16:58
Има нещо много вълнуващо в историята ви <3
Ако имаш някакви съмнения седни и поговори с него иначе винаги ще се питаш дали те обича
Просто се обичайте и се борете за любовта си родителите ви нямат право да ви дават ограничения дали да сте заедно или не .

baby_baby
12-10-2013, 20:48
Борете се за връзката ви даже ако трябва ще се криете ако толкова се обичате

Tsukuda_Hiroshi
12-11-2013, 04:53
Ако обичаш някого без да знаеш защо, това е истинска любов, казват из Facebook-а. Извън факта: ако не сте някакви малки лАпенца и има опция да сте заедно и го искате - какво ви бъркат родители, съученици, учители, роднини...? Хората са преживявали войни, вие, дето сте много влюбени, не можете да преживеете хорското мнение! Познавам много хора, които слушат хорското мнение - никой от тях не е щастлив...

Cloud9
12-11-2013, 08:58
Нашата история е доста подобна.Четири години се борихме с другите и със себе си.сега ще се женим.Борете се ако намирате смисъл,защото после ще съжалявате ако не сте се опитали

NeutralMilkHotel
12-11-2013, 09:05
Имаш нужда от частни уроци по БЕЛ.

askdfm
12-11-2013, 15:06
борим се в момента срещу всички :D

годините са 18 и на двамата

Tsukuda_Hiroshi
12-11-2013, 17:26
Е, щом сте на 18, значи никой не може да ви каже дали да се виждате или не... Освен ако мама и татИ не ви издържат и не плащат за масрафчетата ви.

xXxPETYAxXx
12-11-2013, 18:40
1. Родителите ви защо по-конкретно са против връзката ви?
2. Мислиш ли, че ако имате връзка, която не е тайна, чувствата ще се запазят?

askdfm
12-12-2013, 11:22
1. Родителите ви защо по-конкретно са против връзката ви? <> Защото смятат, че той отново ще ме нарани - нашите - ии просто защото не го харесват. Колкото до техните... ами като цяло семействата ни не се разбират и харесват..
2. Мислиш ли, че ако имате връзка, която не е тайна, чувствата ще се запазят? <> да