PDA

View Full Version : Интериорен дизайн



bebeto__
12-10-2013, 19:02
Здравейте , някой знае ли нещо повече относно тази специалност?Искам да го запиша след 12ти клас , но като гледам по сайтове какви предмети се учат направо ми идва да се откажа :д ... А и да питам някой ако знае , във всички ли университети гледат дипломи и среден успех ? В смисъл видях относно колеж "Омега" че изискват копие за завършено средно и основно както и такса , никъде не видях да пише нещо за оценки ...

Hayashi
12-10-2013, 19:08
Къде ще кандидатстваш? Имам бивша съученичка в НБУ, ако си се насочила на там мога да те свържа с нея.

bebeto__
12-10-2013, 19:23
Къде ще кандидатстваш? Имам бивша съученичка в НБУ, ако си се насочила на там мога да те свържа с нея.

ами да ти кажа честно , нямам представа къде ще кандидатсвам , някъде където я има тази специалност.Още не съм се насочила никъде

Hayashi
12-10-2013, 19:26
Ако решиш, че се интересуваш винаги можеш да ми драснеш едно ЛС да ти пратя нейни координати.

bebeto__
12-10-2013, 19:34
Ако решиш, че се интересуваш винаги можеш да ми драснеш едно ЛС да ти пратя нейни координати.

изключително съм ти благодарна !!! :):)

AliceSw
12-10-2013, 20:11
или се занимаваш и записваш дизаин в ТУ /с рисуване и диплома/, или записваш архитектура във УАСГ /рисуване, математика, диплома/, другото са курсове за мацки със заможни приятели, които тоооолкова много държат да имат професия...как тъй аз съм го изкарала интериора и дизаина за 2 семестъра и пак мен ще изберат за работа...

Auriss
12-10-2013, 20:24
Програма: (http://ecatalog.nbu.bg/default.asp?V_Year=2012&YSem=7&Mod_ID=&Spec_ID=&PageShow=programpresent&P_Menu=courses_part2&Fac_ID=3&M_PHD=&P_ID=1796&TabIndex=1&P_Name=%C8%ED%F2%E5%F0%E8%EE%F0%E5%ED%20%E4%E8%E7% E0%E9%ED)

Четвърта година :

ARTB528 Компютърно проектиране на триизмерни пространства


Тук ли е моментът да се разсмея ?

// мързи ме иначе щях да вляза в Амазон и да ти извадя по една книга със същото заглавие като курсовете им

AliceSw
12-10-2013, 20:44
Auriss, а чувал ли си за специалността Пространствен дизаин във Варна /свободния/ :D

Auriss
12-10-2013, 20:52
Не бях и да си призная някакво доста пространствено ми звучеше, ама ги погледнах какво на теория учат и реално не са лесни неща - иска си се креативност. Друг е въпросът какво има да му се преподава на това в университет, ама те и те са с доста пространство между ушите явно.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=b4UvyOuktwQ#t=544 - на това обаче (8:50+) доволно се посмях. Мисля да отворя маята да наредя няколко цилиндъра и да се запътвам натам да си искам дипломата.

AliceSw
12-10-2013, 21:00
това е една от най-неистинските специалности евър, макар аз да заклеймявам и интериорния дизаин като такъв...самата идея за пространствен дизаин е супер интересна, доста широк обхват може да има, но трябва да се осъществява като семестриален курс /свободноизбираем предмет за бонус кредити/

bebeto__
12-11-2013, 08:54
хора , аз нищо не разбрах от вас да си призная :D Говора ви за тука 2 семестъра по 300-350€
http://www.omegacollege.org/bg/pages/Admission

AliceSw
12-11-2013, 10:07
не си заслужава да се учи интериорен дизаин - нито в свободен университет, нито пък в колеж

с дипломата и от двете евентуално може да станеш продавачка в мебелен магазин