PDA

View Full Version : Интересно ми е



baby_baby
12-10-2013, 19:11
Какво за вас е сериозна връзка ще се радвам да споделите :)

Bank$
12-10-2013, 19:17
Никаква идея си нямам не знам защо.
А за теб?

xXxPETYAxXx
12-10-2013, 19:22
Такава връзка, в която липсва егоизъм, а на първо място са отдадеността и доверието и за двете страни.

AnarchyBoy
12-10-2013, 19:23
Връзка, в която и двамата сте наясно с намеренията на другия, за връзка и изграждане на нещо стабилно.
Когато си имате ваши си собствени малки ритуалчета..
Обмисляте съвместното си бъдеще заедно и градите планове за напред..
Подкрепяте се и в добро и в зло.. и се обичате.. безусловно..
Не поглеждате чуждо и не сте егоисти, връзка, в която даваш всичко на другия, без да искаш нищо в замяна.
А той естествено също ти дава всичко.. без да се колебае.

И още бая..

Getyourfreakon
12-10-2013, 19:25
доверие, постоянство, като се скарате да не изневерявате иии взаимопомощ.. това е според мен най-важното

xoxi
12-10-2013, 19:26
На мен ми е по-интересно какво е несериозна връзка?!
Ако човек не е сериозен и не се чувства отговорен към другия в една връзка, то тогава въобще не трябва да се говори за връзка, а просто за убиване на времето заедно.
За мен всяка ВРЪЗКА е сериозна.

illusional
12-10-2013, 19:27
^ dat

girlwithblueeyes
12-11-2013, 10:56
Връзка, в която и двамата сте наясно с намеренията на другия, за връзка и изграждане на нещо стабилно.
Когато си имате ваши си собствени малки ритуалчета..
Обмисляте съвместното си бъдеще заедно и градите планове за напред..
Подкрепяте се и в добро и в зло.. и се обичате.. безусловно..
Не поглеждате чуждо и не сте егоисти, връзка, в която даваш всичко на другия, без да искаш нищо в замяна.
А той естествено също ти дава всичко.. без да се колебае.

И още бая..

Че то и 14-15 годишните понякога си градят подобни планове . Освен това егоизмът в една връзка не е чак такъв порок защото е особено важно да се запазиш и като отделна личност . В край на сметка ти нито ядеш нито дишаш вместо полвинката си . За мен самата дума връзка е разковничето щом съм с този човек значи имам някакви очаквания за нас и бъдещето ни . Не е важно какви общи плонове градите а дали тази градация прераства в нещо реално .

AnarchyBoy
12-11-2013, 11:05
Че то и 14-15 годишните понякога си градят подобни планове . Освен това егоизмът в една връзка не е чак такъв порок защото е особено важно да се запазиш и като отделна личност . В край на сметка ти нито ядеш нито дишаш вместо полвинката си . За мен самата дума връзка е разковничето щом съм с този човек значи имам някакви очаквания за нас и бъдещето ни . Не е важно какви общи плонове градите а дали тази градация прераства в нещо реално .

Не си ме разбрала какво искам да кажа.. както и да е.

xXxPETYAxXx
12-11-2013, 11:11
Това да се запазиш като личност въобще не означава, че трябва да си егоист.

AnarchyBoy
12-11-2013, 11:15
Това да се запазиш като личност въобще не означава, че трябва да си егоист.

+1 Бтл Мони слушай Петя разбира ги.. забелязал съм, че е доста обективна.. ;)

И ндам аз също съм на мнение, че можеш да запазиш себе си, отдавайки се изцяло на любимия си..
Любовта според мен като цяло е именно това, да даваш без да искаш в замяна..
А да си егоист в една връзка е бая тъпо всъщност..

girlwithblueeyes
12-11-2013, 11:35
Може и така да е до известна степен . Никъде не съм казвала че трябва да даваш и после да исакш в замяна твърдо против съм това . Имах предвит че ако даваш само а от другият не получаваш нищо то тогаав трябва да се замислиш. Какво значи да се отдадаш изцяло на любимият си ?! И не не мисля че е е тъпо ако другият човек не дава нищо от това което правиш ти за него .

xXxPETYAxXx
12-11-2013, 11:43
Наскоро на една приятелка гаджето ѝ беше съобщило нещо от сорта на "Нали ти е ясно, че на празника ще бъдем с моята компания" :D
Не ви ли звучи зле? Тя така или иначе би се съгласила, но така директно да ѝ го съобщи, вместо да ѝ го предложи като варант и тя да приеме звучи толкова грозно(егоистично).

Та в този ред на мисли, нещата в една връзка трябва да се обсъждат, а не съобщават. Дори и отговорът да е ясен и за двамата преди да се стигне до взаимно решение, просто самото отношение е показател.


П.П: Мисля, че тук говорим за двустранни отношения, разбира се, че е тъпо единия да прави каквото може за другия, а той от своя страна да не откликва със същото. Отношенията и на двете страни следва да са единтични.

AnarchyBoy
12-11-2013, 11:46
Може и така да е до известна степен . Никъде не съм казвала че трябва да даваш и после да исакш в замяна твърдо против съм това . Имах предвит че ако даваш само а от другият не получаваш нищо то тогаав трябва да се замислиш. Какво значи да се отдадаш изцяло на любимият си ?! И не не мисля че е е тъпо ако другият човек не дава нищо от това което правиш ти за него .

Е нали това ти обяснявам, когато и двамата давате без да искате, се получава една хармония, пък и ключът към успешната връзка са разговорите.. не нервите и караниците.. когато говорите, разговаряте и си обяснявате всичко, то тогава връзката ще е перфектна, както каза Петя и показа пример.. ;)

Сериозна връзка е когато и двамата правите именно това, давате всичко от себе си, без да ви е поискано, без да очаквате нещо в замяна.. Поне според мен.

ПП; Петя т'ва верно е било грубо и много егоистично.. o.O :lol:

heartshapedbox
12-11-2013, 13:45
В която и двамата вече са се "наживяли", градят бъдещето си заедно и могат да бъдат опора един на друг.

Hilary_
12-12-2013, 15:02
Пръстен на ръката ми.