PDA

View Full Version : Връзка от разстояние.. с момиче мечта :)



Dimit1rM
12-11-2013, 10:01
Здравейте :) Не бях влизал от доста време тук, но сега имам проблем и се изморих да мисля сам..., може би някой от вас е имал опит или просто има идеи какво точно да правим.
Историята: Геймър става малко известен в своята среда и вижда момиче... добавих я.. защото ми хареса много, но не и пишех... Мина седмица и започнах да и пиша и някак си си паснахме много и за много кратко време стигнахме до извода, че искаме да сме заедно и да се видим възможно най-скоро. Тя е очарователна... Нали знаете, че когато имате лоша връзка и ви се иска следващата да е с коренно различен човек.. и аз исках същото и това момиче е наистина коренно различна и много пъти по-добричка и всичко. Има и нещо друго. Не отдавна станах на 21, тя е на 16. Майка и и баща и имат същата разлика и са заедно от както майка и е била 10 клас :D (Няма много връзка, но е интересно). Това ме мотивира да рискувам и да се влюбя в нея... защото наистина става много бързо и всичко, за което съм си мечтал е тя. Говорим с часове... не по-малко от 5 на ден... играем заедно и всичко е така, както винаги съм го искал. Харесва ме много и е взаимно. А, аз не изглеждам особено голям :D Мога да се представя за 19 годишен примерно... без проблем (това е жокер за идеите :D с лъжите или възможностите).

Проблема: Аз съм от Пловдив, а тя е от Перник. Това е единственият проблем, но съм имал и друга връзка от разстояние, но по-малка. Не знам дали защото момичето беше различно или заради дистанцията, но не се получи. Сега наистина искам ако се заема.. ако се оставя да ме оплете тази млада госпожичка..., да се получи. Кажете ми как точно би могло да стане. Единствените начини, за които сме се сетили е да отида там на хотел (защото ако не преспя там, ще съм там за 3-4 часа, което е чак смешно). Не мога да спя у тях :D И тя май не може да дойде вкъщи, освен ако не измислим някаква голяма лъжлива история... и за това ви пиша тези неща.
Сещате ли се как можем да бъдем заедно... Баща и не трябва да разбира за мен все още... (добър баща е.. именно затова)... Има много близка приятелка, която би ни помогнала за всякаква лъжа, но не можем да измислим каква ще е тази лъжа, че да дойде при мен... Как изобщо ще стане... Дали изобщо ще се получи...

Знам, че нямам конкретен въпрос към вас, но наистина ми се иска просто някой да ми даде умни съвет. Моите приятели са момчета и то такива, че най-вероятно ще се посмеят, че съм си харесал момиче от толкова далече. На вас поне няма да се сърдя ако го направите :D

xXxPETYAxXx
12-11-2013, 10:31
То пак е цяло постижение, че геймър си е харесал момиче :д
След мен сигурно доста потребители ще кажат нещо от рода на "борете се за връзката си, щом се искате", ама аз съм на противоположното мнение. Не виждам смисъл. Намери си някоя от Пловдив, не от Перник. Тук никакво бъдеще не виждам, дори като оставим на страна факта, че не сте се виждали на живо.

Dimit1rM
12-11-2013, 10:52
То пак е цяло постижение, че геймър си е харесал момиче :д
След мен сигурно доста потребители ще кажат нещо от рода на "борете се за връзката си, щом се искате", ама аз съм на противоположното мнение. Не виждам смисъл. Намери си някоя от Пловдив, не от Перник. Тук никакво бъдеще не виждам, дори като оставим на страна факта, че не сте се виждали на живо.

Благодаря за мнението. Представи си, че си... много запалена по... рисуването (може би заради аватара ти това си харесах)... и повече момичета, отколкото момчета се занимават с това..., но намериш момче, което физически изглежда точно така, както искаш, но освен това обича да рисува и се занимава с това, но сте на 150+ километра. Решаваш да си бъбрите, но след няколко дни усещаш, че започваш да го харесваш... просто е перфектен на пръв поглед... и той мисли същото за теб.. какво ще направиш? Това, което ми предложи? Ами то може да има 20 момчета, които рисуват в твоя град, но какъв е шанса... да харесвате еднакъв стил музика и да имате еднакво хоби и всичко останало, но също и да е като момичетата от мечтите ти? Аз мисля, че не е голям.. и трябва да си много глупав да търсиш такъв човек. При мен се появи без да съм го търсил.
Както и да е. Исках мнение и го получих. Ще го имам предвид, но няма да се откажа толкова лесно, просто защото дори и в тези обстоятелства.. да започне връзката ми с това момиче... ще е много по-добре от предните ми. За предните правих компромиси и приемах различията им и т.н., което се отрази на всичко. С това момиче почти нямаме различия, дори сега не мога да се сетя за такова. Може би още не съм ги разбрал, но най-важните неща в нея са точно както съм искал да бъдат... :) Пак благодаря.

heartshapedbox
12-11-2013, 12:15
Вземете да се видите поне веднъж като за начало, пък тогава мислете възможна ли е връзка. Ако на живо няма привличане, какво? Не тръгвайте "от главата за краката".

xXxPETYAxXx
12-11-2013, 12:32
Благодаря за мнението. Представи си, че си... много запалена по... рисуването (може би заради аватара ти това си харесах)... и повече момичета, отколкото момчета се занимават с това..., но намериш момче, което физически изглежда точно така, както искаш, но освен това обича да рисува и се занимава с това, но сте на 150+ километра. Решаваш да си бъбрите, но след няколко дни усещаш, че започваш да го харесваш... просто е перфектен на пръв поглед... и той мисли същото за теб.. какво ще направиш? Това, което ми предложи? Ами то може да има 20 момчета, които рисуват в твоя град, но какъв е шанса... да харесвате еднакъв стил музика и да имате еднакво хоби и всичко останало, но също и да е като момичетата от мечтите ти? Аз мисля, че не е голям.. и трябва да си много глупав да търсиш такъв човек. При мен се появи без да съм го търсил.
Както и да е. Исках мнение и го получих. Ще го имам предвид, но няма да се откажа толкова лесно, просто защото дори и в тези обстоятелства.. да започне връзката ми с това момиче... ще е много по-добре от предните ми. За предните правих компромиси и приемах различията им и т.н., което се отрази на всичко. С това момиче почти нямаме различия, дори сега не мога да се сетя за такова. Може би още не съм ги разбрал, но най-важните неща в нея са точно както съм искал да бъдат... :) Пак благодаря.

Като за начало, да речем, че си пиша с хора, с които бих могла и да изляза на живо без проблем. Това си ми е доста важно - да сме от един град.
Също и не държа нито да имаме общо хоби, нито да слушаме една и съща музика(стига да не слуша чалга няма проблем).

Момичето е на 16, как мислиш, че ще се срещате? Ти хубаво можеш да си позволиш да отидеш до нейния град, но на нея едва ли ще ѝ е възможно да идва до твоя. А това, да лъжете и мажете е лоша, много лоша идея.

baby_baby
12-11-2013, 14:27
Поне се вижте веднъж като не сте се виждали нито един път как почнахте да мислите дали е възможна връзка?

102
12-11-2013, 14:30
AnarchyBoy, ти ли си...? Няма да ти чета темата, защото само от заглавието ми се доповръща. Момичетата мечта са само от разстояние.

Dimit1rM
12-11-2013, 14:44
AnarchyBoy, ти ли си...? Няма да ти чета темата, защото само от заглавието ми се доповръща. Момичетата мечта са само от разстояние.

Wat? Не знам за какво става въпрос. Проблема е реален... Всичко си е вярно и преди 3 години имах друг nick-name, но не беше такова. Имах около 10 коментара и 2-3 теми. Не чети.

mlakniwe
12-11-2013, 14:50
И аз съм на 20 приятелката ми е на 16 и сме от различни градове, а ходим вече 1 година и се виждаме всяка седмица по 1-2 дни, когато не съм на работа-разстоянието не е проблем за нас

Bank$
12-11-2013, 14:58
борете се за връзката си, щом се искате най-много някой винкело да изядете

Dimit1rM
12-11-2013, 15:20
Хаха :) mlakniwe :) Точно това ме интересуваше. Е... също ме интересуваше и как да се виждаме, но предполагам вариантите не са много в нашият случай. Абе уникална е, не се съмнявам, че ще си паснем на живо. Добре. Ако някой има идея какво да измислим, че да се виждаме в такова положение... как хем техните да не разберат, хем да е с преспиване.. :D но пак казвам, вероятно вариантите не са много. Ще го измисля и сам, но все пак се надявах някой да даде съвет. Може някой да е измислил някой велик план преди :D w/e мерси за отговорите :)

Bank$
12-11-2013, 15:30
Аз имам дистанционна връзка с момиче от форума ника и е Зайче и за сега всичко върви перфектно обичаме се пишем си любовни ЛС-та абе като в приказка е.
Обичам я страшно много.

heartshapedbox
12-11-2013, 18:09
Аз имам дистанционна връзка с момиче от форума ника и е Зайче и за сега всичко върви перфектно обичаме се пишем си любовни ЛС-та абе като в приказка е.
Обичам я страшно много.
Ахах :razz:

Hayashi
12-11-2013, 18:39
Аз имам дистанционна връзка с момиче от форума ника и е Зайче и за сега всичко върви перфектно обичаме се пишем си любовни ЛС-та абе като в приказка е.
Обичам я страшно много.

А мен къде ме забрави???


Авторе, вижте се няколко пъти преди да си правиш генерални заключения. Билета от Пловдив до Перник с БДЖ-то си е без пари.

trabi_bs
12-11-2013, 23:37
класика е да се изтипосаш с колата на тате и са праиш на манякк

lame7o96
12-12-2013, 00:08
с тея лъжи до никъде няма да стигнете ;)

dimitar_ak
12-12-2013, 06:02
Вижте се в София. И двамата ще стигнете бързо и ще имате повече време за разходки.

Tsukuda_Hiroshi
12-12-2013, 07:08
За пореден път идва ред да кажа, че връзки от разстояние за мен не съществуват...

Azoria
12-12-2013, 07:10
Момичето ми е съгражданка. 8-)

Първо - това с лъжите го забрави. Не може да искаш тя да може да идва при теб без доверието на родителите й, а ако не знаеш доверие не се печели с лъжи. Идваш на хотел, запознаваш се първо с нея, виждаш дали всичко е като по скайп или телефон, или каквото там ползвате... На следващия път когато дойдеш, ако изобщо се случи, ще се запознаеш с родителите й, за да имат време да свикнат с мисълта за теб. От отношението ти зависи доколко ще те харесат и как ще те възприемат, а не толкова от това какви хора са. Вярвай ми, това ти го казвам от личните ми наблюдения вкъщи.
Ако връзката ви потръгне (а това е първото нещо, за което трябва да мислиш), проблема с разстоянието ще си дойде на мястото. :)

п.п.: Моя приятел е от Стара Загора, около 9-10 месеца връзката ни беше от разстояние, тъй като той учеше. След като завърши дойде да живее тук и сега всичко си е нормално. Дори смея да твърдя, че връзката ни е толкова силна, именно благодарение на разстоянието в началото. Така че не се отчайвай, винаги ще има хора, които ще ти кажат, че не си струва и по-добре да си намериш някоя от Пловдив, но тъй като аз те разбирам, те съветвам да не се отказваш - не е невъзможно. :)

girlwithblueeyes
12-13-2013, 11:26
Първо се вижте на живо за да не останете разочаровани един от друг и предсавите ви да се спукат от розов балон

Другото което е не знам на колко километра е Пловдив от Перник но е по редно ти да отидеш при нея . Ти си на 21 вес пак и ще ти по-лесно да си намериш някакъв хотел за 2 дена или там колкото ще седиш . А това с лъжите да дойде тя при тебе е толкова тъпо аз ако бях родител никога нямаше да пусна 16 годишната си дъщеря в друг град без да съм говорила с родители и т.н и без да знам точно къде отива . Ей така да пуснат 16 годишна която им казала че отива при пирятелка си е чисот и просто родителска безотговорност . Тъй че събирай багажа и отивай ти .

li0n
12-13-2013, 16:39
Моят приятел си е от моя град, но е студент първа година в София и това не ни пречи изобщо.. Той си идва сравнително често даже, на седмица и половина/две. Но тук случаят е напълно различен. Вие дори не сте се виждали а ти я обичаш и всичко, което изброи. Имай малко самоуважение и не казвай, че обичаш всеки, понеже по твоята логика човек е способен да обича и не знам, героите от детските филмчета, ПРИМЕРНО! А като толкова я "обичаш" не я карай да идва при теб, защото съдбата като ви се изгаври и баща и като дойде да си я прибира да ви видим какво ще правите тогава. Мисли преди да действаш.
И впорчем -

Моите приятели са момчета и то такива, че най-вероятно ще се посмеят, че съм си харесал момиче от толкова далече. На вас поне няма да се сърдя ако го направите :D
Ако приятелите ти са на твоите години теорията ми, че хората, които не се отлепят от компютрите са с няколко годинки по-назад от връстниците си, се потвърждава.