PDA

View Full Version : Повече от приятели...



candycane
12-11-2013, 12:40
Здравейте,с приятелят ми се познаваме от много малки,но приятелството ни прерасна в нещо повече наскоро.Проблемът е,че сме адски различни характери и постоянно се караме,което мен адски много ме разстройва..Преди няколко дена се сдърпахме за някаква глупост и аз му казах,че просто няма смисъл да сме така ако се караме и се разделихме.Мъжете се различават от жените и са малко по-прикрити в показването на чувствата си,но аз не го разбирах тогава и имах различни очаквания от него и постоянно го тормозих и му казвах,че не си показва чувствата,но си разбрах грешката,макар и късно.Говорихме си и той ми каза,че държи на мен и,че ме иска,но би искал да си запазим приятелството,че ако продължим нататък ще е още по-трудно и не иска да ме наранява.Знам,че не мога да върна времето назад и да променя начинът,по който се държах,но според вас мога ли да направя нещо и изобщо да правя ли и да не го оставям или просто да оставя нещата така?Не знам какво да направя,но знам,че искам да съм с този човек и макар и да ми е трудно след като се сдърпаме,когато не съм с него ми е още по-зле.. :(